Yazlık Çocuk Kıyafetleri

Çocuk Kıyafetleri

Rengarenk çocuk kıyafetleri arasından seçim yapmak her zaman çok eğlenceli ama yaza özel sürprizler sanki biraz daha keyifli. Efil efil kumaşlar, mini mini parçalar, birbirinden eğlenceli renk cümbüşleri… Çocuğunuzun yüzünde güller açtıracak sevimli mi sevimli çocuk kıyafetlerine ve ne kadar kolay satın alabileceğinize bir göz atalım, ne dersiniz?

Çocuk Kıyafetleri Şort

Kız Erkek Fark Etmeyen Yaz Çocuk Kıyafeti: Şort

Şortlar şehir içinde parkta, şehir dışında plajda, aklınıza gelebilecek hemen her yerde konforundan ödün vermez ve çocuğunuzun hareket etmesini kısıtlamaz. Dolayısıyla şort aslında çocuğunuzun yanı sıra sizin için de bir armağan. Hareketli bir çocuğunuz varsa diz altı şortlarla onun düşünce dizlerinin yaralanma riskini azaltmanız mümkün. En sevimli ve rahat şortlar için buraya.

Çocukluğun Şanına Yaraşır: Salopet

Salopet sanki üstünde biraz yaramazlık izlenimi de taşıyan bir çocuk kıyafeti, hele de çocuğunuz tek askısı düşmüş bir halde dolaşıyorsa. Elbette bu görüntü bir yandan da çocukluğun şanından. Kumaş veya kot salopetlerin altı etekli, şortlu veya pantolonlu olabiliyor. Çocuğunuzun en seveceği modeli bulmak size kalmış!

Çocuk Kıyafetleri Salopet
Çocuk Kıyafetleri Kolsuz Bluz

Sıcaklarda İlk Akla Gelen: Kolsuz Bluz

Yazın şortla birlikte en iyi kombine edilebilecek çocuk kıyafetleri kesinlikle kolsuz bluzlar. Kolsuz bluz çocuğunuzun daha havadar dolaşmasına imkan tanır. Yaz aylarında ona daha güzel bir sürpriz de düşünülemez herhalde. Kolsuz bluz alırken penye gibi hafif kumaşlardan şaşmayın. Tüm kolsuz bluz ve atlet modelleri için buraya.

Uyumunuzu Yazın da Konuşturun: Uyumlu Tişörtler

Aslında çocuğunuz hemen üstüne giymese bile yanınızda her zaman bir tişört taşımanız şart. Gece esintileri veya öğlen güneşi çocuğunuza sizden daha hızlı etki eder ve onun rahatsızlanmasına neden olabilir. Tişörtü de sizinkiyle uyumlu oldu mu, ondan sevimlisi yok! Anne-kız ve anne-oğul tişörtlerini incelemek için tıklayın.

Çocuk Kıyafetleri Tişört
Çocuk Kıyafetleri Tulum

Aman Başına Günel Geçmesin: Şapka

Yazın diğer çocuk kıyafetleri üstünde kafa yormadan önce sürpriz olsun olmasın çocuğunuzun başına bir şapka kondurmanız lazım. Şapka, çocuğun rahatsız olmadan takabileceği bir modelde olmalı ve içinden güneş geçirmeyen sık bir kumaştan yapılmış olmalı. Geniş kenarlı şapkalar çocuğunuzun yüzünü ve gözlerini korurken özellikle kız çocuklarının çok hoşuna gider. Tüm modelleri buradan inceleyebilirsiniz.

Şapkanın Ekürisi: Güneş Gözlüğü

Gözlük çocuk kıyafetleri arasında sayılmıyor, aslında bir çocuk aksesuarı ama kıyafetlerden bağımsız düşünülmemeli; özellikle de yaz aylarında. Çocuğunuza şapka aldıktan sonra bir de gözlükle destekleyin. Yalnız, gözlük camlarının kaliteli olması gerekir. Yoksa çocuğunuza faydadan çok zarar getirir. Çocuğunuzun gözü numaralıysa onu çerçevesiyle şaşırtıp lensleri bir optikçide birlikte taktırabilirsiniz.

Çocuk Kıyafetleri Güneş Gözlüğü
Çocuk Kıyafetleri Sandalet

Çocuk Kıyafetleri Bonusu: Sandalet

Çocuk ayakkabıları ne kadar hava alırsa alsın yazın sandaletin yerini tutamaz. Ayağı terlemeyen çocuğun keyfi bambaşka olur. Sandalet bonusu: Suya bastı mı, çorabı ıslandı mı, hasta olur mu derdi yok!

Şimdi de çocuklar için doğum günü kıyafeti seçme zamanı!

Önceki YazıSonraki Yazı