Anneler Günü Hediyeleri Kazananlar

Anneler Günü

Anneler Günü ödüllü yarışmamızın kazananlarını belirttiğimiz gibi her gün 11.00’da buradan duyuracağız. Ve ilk günün kazanan şanslı ismi belli oldu. Annesine güzel bir Ceyo terlik kazanan ismi açıklamadan önce seçim yaparken bir hayli zorlandığımızı hemen belirtelim. Annelerinizle ilgili birbirinden komik ve eğlenceli anılarınızdan bir tanesini seçmek bizim için hiç kolay olmadı. Bu yüzden en beğenilen 4 yazı arasından kura çekilerek kazanan isim belirlendi.

Evlatların anneleri için her şeyin önünde gelmesi bazen Erol Bey’inki gibi komik anıların yaşanmasına sebep oluyor. Küçükken ağladığımızda döverek susturmaya çalışan annelerimizin tavrı görüyoruz ki büyüdüğümüzde de aynı kalıyor.

Haydi Erol Bey’in annesiyle olan komik anısını tekrar okuyup gülelim:

Eveett. Geldik ikinci günün kazananına. Zaman zaman annelerimizi çeşitli kurnazlıklar yaparak pembe yalanlarla kandırmaya çalışsak da biliyoruz ki göz kırpışımızdan bile bizi yakalarlar. Funda Hanım’ın annesiyle olan anısı da o misal işte… Eee tabi evde bir “anne terliği” vakasıyla karşılaşması kaçınılmazdı. Belki annesi için kazandığı 9’lu Dalin ıslak mendil setiyle seneler sonra bu yalanı için af diler Funda Hanım… :)

Haydi Funda Hanım’ın çocukluk kaçamağını ve annesine yakalanışını tekrar hatırlayalım:

İşte üçüncü günün kazanan şanlı ismi… Hangimiz annemizin değer verdiği bir şeye zarar verince korkudan şekilden şekle girmedik ki? Bunun en komik örneklerinden biri de Ayça Hanım ve abilerininki… Kopardıkları çiçeği iple dikerek annesinin gönlünü almayı başaran Ayça Hanım’a bu Anneler Günü’nde yenidoğan bebek tulumu bizden hediye.

He unutmadan hatırlatalım, hediye kazanamayan okuyucularımızın şansı 14 Mayıs’a kadar devam ediyor. Haydi yorumlarda buluşalım. :)

Ayça Hanım’ın komik afacanlık anısını tekrar okuyarak biraz tebessüm edelim:

Dördüncü günün kazananı seçmek de bizim için hiç kolay olmadı. Bu yüzden başa düşen iş, en komik 3 anı içinden kura çekmek oldu. Sizler yazarken biz de okurken katıla katıla güldüğümüz bu komik anıların hayatınızda daima var olması dileğimizle…

Bir annenin dünürünü ne kadar çok sevse de aslında içten içe yavrusunu ondan kıskandığını inkar edemeyiz öyle değil mi? Anlaşılan Onur Bey’in annesi daha bir dünür sahibi bile olmadan bu duyguya kapılanlardan… :)

Pastacı mağduriyetiyle komik bir anı yaşayan ve bu anısını bizimle paylaşan Onur Bey’e teşekkürlerimizi sunuyoruz. Haydi tekrar okuyup gülelim o anıya:

Günün kazanını seçmek günden güne zorlaşıyor. Keyifle okuduğumuz yorumlar arasından yine kura çekerek seçim yaptık.

Konu gezmek olunca sanırım tüm kadınlar aynı noktada toplanabiliyoruz. Gizem Hanım ve annesi arasında yaşanan durum da bize hiç yabancı gelmedi. Bu anıyı bizimle paylaştıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz. Dilerim tüm annelerimizin rahatsızlıklarını gezmelere gitmek iyileştirir.

Yorumu tekrar hep birlikte okuyup tebessüm edelim. :)

Pazar günü bizimle en komik anılarını paylaşan kişilere sonsuz teşekkürlerimizi ve sevgilerimizi sunuyoruz.

7 Mayıs’ın şanslı ismi, iddialı bir anneye sahip olan Koray Bey oldu. Dileriz anneniz enerjisini hiç kaybetmez, komşularınız ve kız arkadaşınız onu hep sever. Dagi markalı şık pareo ile anneniz plajlarda dilediği kadar fotoğraf çekip sosyal medya hesaplarında paylaşarak arkadaşlarını çatlatabilir(!)

Koray Bey’in bu komik anısına hep birlikte göz atalım. :)

8 Mayıs’taki yorumuyla annesine şık bir kol saati kazanan şanslı isim Mehmet Bey oldu. Hani tüm annnelerin zaman zaman traji-komik anları olur ve bizi gülmekten kırıp geçirirler ya, Mehmet Bey’in annesininki de bunlardan…

İsterseniz tekrar hatırlayalım o traji-komik anıyı:

Annesi için 9 Mayıs’taki hediyeyi kazanan isim Özge Hanım oldu. İstanbul ve toplu taşıma maceraları… :) Bu tarz anılar günlük hayatta sık sık hepimizin başına geliyor, öyle değil mi? Özellikle annelerimiz bir yandan yer kapma telaşı, bir yandan binememe korkusu derken çoğu zaman işte böyle bizi arkalarında unutuveriyolar…

İşte Özge Hanım’ın annesiyle yaşadığı o komik toplu taşıma anısı:

Annesine, Anneler Günü hediyesi olarak verebileceği şık bir masa saatini kazanmayı başaran şanslı isim Esra Hanım oldu. Annesiyle birlikte yaşadığı hem bir hayli komik hem de bayaa maceralı bu anıyı bizlerle paylaşan Esra Hanım’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bu komik anıyı tekrar okumaya ne dersiniz? İşte Esra Hanım ve annesinin macera dolu hikayesi:

 

11 Mayıs’ta annesi için rahat bir sırt çantası kazanan isim Deren Hanım oldu. Deren Hanım’ın gizli bir çikolata canavarı olan annesine sevgilerimizi yolluyoruz. :)

Haydi o komik “anne kaçamağı”nı tekrar hatırlayalım:

12 Mayıs’ın kazananını seçmek için bizler için hiç kolay olmadı. Okurken kahkahalara boğulduğumuz bu güzel anıları bizimle paylaştığınız için sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Unutmadan yarışma için son 2 gün! Eğer hala annenizle ilgili en komik anınızı bizimle yorum olarak paylaşmadıysanız, elinizi çabuk tutmanızı öneririz. :)

Yazımızda da bahsettiğimiz gibi annelerimiz, sosyal medya ve uygulamaları kullanırken bizim bir hayli gülmemizi sağlayan paylaşımlarda bulunabiliyorlar. Selma Hanım’ın annesininki de bunların en komiklerinden…

Dilerseniz bu çok komik anıyı tekrar hatırlayalım ve biraz gülelim:

Bugün hediye kazanmak için son gün olduğunu hatırlatarak 13 Mayıs’ın kazananı açıklayalım.:)

13 Mayıs’ta annesi için hediye kazanmayı başaran şanslı isim Murat Bey oldu. Annesiyle aynı yerde ancak farklı mekanlarda birbirlerini saatlerce bekleyen Murat Bey’in anısını dilerseniz tekrar hatırlayalım:

Yarışmamızın sonuna geldiğimiz 14 Mayıs tarihinde son hediyemizi kazanan şanslı isim Necla Hanım oldu. Yolculuk esnasında annesinin gördüğü kabus üzerine annesiyle komik bir anı yaşayan Necla Hanım’ın anısı haydi tekrar okuyalım:

Yarışmamızı kazanan bir kişiden geri dönüş alamadığımız için kura ile yeni bir kazanan belirlendi. Annelerin bilgisayar kullanımlarının en komik örneklerinden biri olan bu anıyı dilerseniz tekrar okuyarak biraz gülelim:

Bir gün değil her gün hatırlanmayı hak eden annelerimize kucak dolusu sevgiler yolluyoruz. Ayrıca bize annesiyle ilgili en eğlenceli anısını yazan tüm okuyucularımıza sonsuz teşekkürler… :)

Anneler Günü’ne Özel Her Güne Bir Hediye yarışmamıza hemen katılın!

Önceki YazıSonraki Yazı

4 Yorum

  1. Annem birgün sucuyu arayıp su siparişini verdikten sonra adama hadi öptüm bye bye diyip telefonu kapattıktan sonra kıpkırmızı olmustu utancından:)ayrıca dogumuma ıkı ay kala hastane cıkısı annemden bana hedıye olur:)

  2. Annem bir gün kayinvalidemi aradı :) yarım saat konuşmuşlar size gelicez müsait misiniz vb. Konuşmuşlar ( bu arada balikesirden konyaya gideceğiz. ) sonra beni aradı kayinvalideni aradım ama tam anlayamadı galiba dedi . sonra ben aradım kayinvalidemi halbuki yanlış numara çevirmiş eşimin amcasını aramış yarım saat konuşmuşlar erkek olduğunu bile anlamamis :) olay ortaya çıktığında gulmekden yikildik :) :)

  3. Birkeresinde kardeşim hastalanmıştı aradım nasılsın iyimisin ileştinmi dedim oda abla çok kötüyüm dedi bende anneme dedimki anne yapılacak birşey varmı hemen geliyim sizin oraya dedim annem dediki kızım yok sen gelme dedi arkadanda kardeşim bağrıyor gelsin gelsin diye bende dedimki içimden heralde kardeşim beni çok özledi atladım arabaya hemen geldim kardeşim konuşurken ağzında bir bakla var dedimki artık kardeşime çıkart şu ağzındaki baklayı dedim yani söylemek istediğin şeyi dedim bana demezmi abla ben çok hastayım beni hastaneye götür tamammı dedi bende tamam hadi giyin götüriyim dedim. Kardeşim giyindi ama odasından bağrışlar şarkı söyleme sesleri geliyor
    Sonra anneme sordum neden garip garip sesler çıkarıyor şarkılar söylüyor dedim anneme bana demezmi gezceniz ya hem hastaneye gidip hemde gezmek için dedi meğersem benim kardeşim plan kurmuş kafasında ilk önce hastaneye gidip sonra gezmek oçin parti yapmak içinmiş hallbuki benim kardeşim sözde hastaa😂😂😂 tek amacı gezmekmiş

  4. Birkeresinde otobüsle ablama gidiyoruz annemle sonradan bayabi yol gittik otobusle sonra ablamın oraya yavaş yavaş yaklaştık tabi bende ayağa. Kalktım annemle. Şimdi ilk once kucuk karfeşim sonra annem otobusten indi bende tam inecektim şemsiyenin tutmalık yeri de otobus demirlerine takıldı tam cikartırken bir baktım otobusle beraber gdiiyom ama annemlerde otobusten inmisti .sonra tabi ben bir cırladım annneeeeeee diye neden derseniz cok korktum otobuste birileri dediki dur ddur kız kaldı diyor soför de diyoki öbürkü durakta indirebilirim ancak yoksa para ödüyom ceza alıyorum diyor ama tabikide sonra hemen indim ama duraktadeğil ama o günü hiç unutmam 😂😂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir