Ödüllü Test: Hangi Sevgili Tipisin?

Sevgililer Günü kapıya dayanmışken kafasında deli sorular olan genç, merak etme, seni yalnız bırakmadık! Önce şu konularda bir anlaşalım: Evet, sadece o anahtarlığı alırsan çok basit olur. Hayır, o gümüş kolyeyi hediye edersen aşırıya kaçmaz. Evet, erkeklere hediye seçmek gerçekten de zor. Hayır, kadınlar sadece pahalı hediyelere hoşlanmaz.

Tabii ki kafandaki düşünceler bunlarla sınırlı değil, biliyoruz. Seni ne kadar rahatlatmaya çalışsak da nafile; sen yine de kırmızı gül ve kol düğmesinin ne kadar klişe olduğunu ve asla doğru hediyeyi bulamayacağını düşünmeye devam edeceksin.

Sen Hangisisin: Bekleyen mi Bekleten mi?

gratis-onunde-bekleyen-sevgililer-gunu-test

Başlıkta sevgili tipi dediysek aklına maço, romantik ya da bol tripli sevgili tipleri gelmesin. Bizim bahsedeceğimiz özellikler, ister maço, ister romantik, ister bol tripli olsun, her sevgili tipinin istisnasız sahip olduğu cinsten. Olayın özü aslında çok basit: Bekleten misin, bekleyen mi? Bekletildiğinde sinirleniyor musun yoksa sabırlı bir ağaç misali kök salmayı mı bekliyorsun? Beklettiğinde ise geniş geniş, sallana sallana mı geliyorsun yoksa rujunu dişine katıp, gazı ağlatıp strese mi giriyorsun?

Bu Test Sürprizlerle Dolu!

n11 Hediye

Sürpriz 1: Testi çöz, sadece sana özel hazırlamış olduğumuz kampanya sayfasından indirimli saat, takı ve aksesuarları inceleme fırsatını yakala. Sevdiceğin için en özel hediyeyi hemen seç!

Sürpriz 2: Yorumlara git, çıkan test sonucu ile birlikte beklemek veya bekletilmekle ilgili en ilginç anını bizimle paylaş. En güzel yorumu sen yap, aşağıdaki hediye saat veya takıdan birini kazanma şansı yakala!

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Testi Çöz Avantajları Yakala: Hangi Sevgili Tipisin? %%personality%%
Önceki YazıSonraki Yazı

168 Yorum

 1. Test sonucunda bekleyen-sinirli çıktım. bence çok doğru!!!

  Bekletmeyi sevmeyen ve bekletilmeye tahammülü olmayan bir kadın olarak, kesinlikle bekletildiğimde sinirlenirim. test sonucu bana sevgilimin, mesajımı görüpte o anda şefinin araması ile cevap verememesi sonucu 2 gün konuşmamamızı hatırlattı. :) sinirim kısa süre içerisinde balon gibi uçup gitse de, o an sevgilimin yanımda olmaması en iyisi sanırım. :)

  1. Hayatım beklemekle geçti beklemeyide bekletmeyide hiç sevmem
   hiç unutmam bir gün sözleştik restoranın önünde buluşalım diye ikimizde birbirimize tel açmadan bir saat farklı kapılarda beklemişiz tabi sonuç epey bir fırtınalı oldu :))

   1. Bekleten-panikli:)) bu kadar olur… Aynen öyleyim her işim son dakikada pratik bi şekilde olur. Bundan yıllar önce Sevgilimle tatile gidicez, akşam yatma saatinde 10 dakika içinde valiz hazırladım. Sabah da uyanamadım. Canım beklemiş beklemiş yola çıkacağımız saati bi yarım saat geçmiş ben daha yeni uyanıyorum:)) apar topar 5 dakikada firladim tabi ben panik ve suçluluk duygusu ama çok kızmıştı yol boyunca sinirliydi neyseki sirinligim ağır bastı gönlünü aldım. Bu tatile çok heveslendim dedim. Belli beklletmenden dedi o kadar kızmıştı. Aşkım benim yaa

  2. Benim sevgilim evet sakın.ben beklettigimdede hiç sinirlenmez bunu abartmıyorum .yüzüne bakar gülümser elimi tutar.ben ise onu bekletmeyi seviyorum .nişanlıyım yurda yanıma gelmişti.banada kocaman bir ayıcık almış.Ben pencereden aşağıya bakıyordum koca ayıyı bana sallayıp gülüyordu .ben ise aheste aheste hazırlanıp arada pencereye bakıyordum baya bir sonra aşağıya indim arabaya bindim.sonunda gelebildin dedi.elimi tuttu hoşgeldin dedi.o günü hiç unutmuyorum çok komikti sevgilim.aklıma geldiğinde gülerim hep.şuan evliyiz .

  3. Test Sonucu-Bekleyen: Sabırlı

   Beklemek Güzeldi Ama Doğru Durakta
   Umut etmek, tek başına ıssız bir koyda beklemek gibidir. Hayal ettiğin, gerçekleşmesini istediğin şey ister yakın ister uzak olsun, isterse tamamen belirsiz olsun yine de bu koyda uzaklara bakarken bulursun kendini. Gözünün gördüğü kadar uzağa bakar haberin nereden geleceğini anlamaya çalışırsın. Kimi zaman yerden bir taş alıp var gücünle fırlatır, suda çıkardığı sesi dinler ve sudaki yayılan halkalara bakarsın. Belirsizlik zordur ve umut etmenin çetin bir parçasıdır.

 2. İnanılmaz doğru çıktı:)

  bekleten son dakika insanı olarak, son dakika panik olmak ve hep bir yerlere yetişmeye çalışmak benim işim:)

 3. Bir test sonucu bu kadar doğru olabilirdi. Gerçekten de bekleyen- sinirli tanımını sonuna kadar taşıyorum. Hatta geçen gün bekletildiğim için görüşmeden eve geri döndüm :) bu kadar da bekletilmeyi sevmeyen asabi yapıya sahibim :) :)

 4. Eveeeet o panikli benim 😊 Nereye gideceksem gideyim bu sefer gec kalmamam lazim diyerek erkenden kalkar, hazirlanirim. Lakin bir kere bile ne arkadas bulusmasina ne flort randevularina zamaninda gidemedim. Sinavlarima bile gec kalan insandim ben be hehey 😎 Hem elim ayagima dolasir, hem de catir catir her seferinde gec kalir bekletirim insanlari. Artik arkadaslarim benim bu huyumu bildiklerinden bulusma saatinden 1 saat sonra gelmeyi aliskanlik haline getirdiler 😂 Boyle boyle 1de’ki bulusmalar o gec kaldi, ben ondan da gec kaldim diye 3’e kadar sarkabiliyor 😄 Yasasin son dakika insanlari, kahrolsun dakiklik! 😂

 5. Ben de bu uğurlu sitenin anketinde; panikli bekleten çıktım :) Son dakikacılık bizim Türk mayamızda var kesin. 😍 Bir yerde okumuştum; Japon ağabeylerimiz Türk’lerin son dakika da her şeyi halletme huylarına bayılıyorlarmış. Bence de son dakika olmasaydı birçok şeyi başaramazdık. Mesela metrobusün boş saatini yakalamak için son dakika yola çıkmayı çoğumuz eminim alışkanlık etmişizdir. Şu otomatik fatura talimatları olmasa ne yapardık acaba:) Büyükler bu konuda tedbirli oluyor da biz gençler sanırım günü gününe sadece internet ve telefon faturasını yatırırdık. Genelleme yaptım diye bekleten panikliligimi kabul etmiyor degilim tabi :) Üniversite sınavına gireceğim gün o panik ile mutfağın musluğunu açık bırakmışşım. Sınav bitti, eve geldik ki sular içinde her yer. O günden beri dışarı çıkarken suları birkaç kez geç (yok kesin en az 10 kez) kontrol ettigim için geç kaldım randevularıma. Hayat, bizde monoton gitmiyor ne yapalım hep telaş hep telaş :)

 6. Test sonucunda hakkımdaki karakteristik özelliklerimi bilmeleri ve bunu ifade ederken övgüyle bahsetmeleri beni inanılmaz keyiflerindi.

  Bu arada bu konuyla ilgili bir anımı da paylaşmak istiyorum: Müstakbel kız arkadaşımla vapur iskelesinde buluşacaktım, o zamanlar cep telefonu olmadığı için geç kalacağını haber verememişti, maalesef saatlerce beklemek zorunda kaldım. Miyop olduğum için insanların suratını zor ayırıyordum, bana doğru koşan bir kız gördüm, ben de ona doğru koştum, yaklaşınca başka bir kız olduğunu anladım, kendisi gülmeye başladı, ben utancındam koşmaya devam ettim. Neyse ki geri döndüğümde kız arkadaşıma kavuşabildim…

 7. Seçenekler geliştirilse veya mizah durum daha güçlü olsa daha güzel olurda yine beni sinirli buldu. Sinirli bir insan değilim yahu 😇

 8. bir gün nevi şahsına münhasır muhteremi toplantıdan ha çıktım ha çıkıyorum diye 2 saat yağmurda beklettim (niye korunaklı bir yere gitmedi onuda bilmiyorum) benim yüzümden hasta oldu ama gık demedi. şimdi ben nasıl bekleyen sinirli olayım, olamam toprak kabul etmez. geliştirilmesi gereken bir anket.

 9. Bekleten: Panikli

  Sen son dakikaların insanısın. Bekletmeyi sevmiyorsun ama her şeyi son ana bıraktığın için bekletmek zorunda kalıyorsun. Biri seni beklerken de panik oluyorsun, elin ayağına dolaşıyor. Bekletmeyi hiç istemiyorsun; ama her işini son dakika halletmeye kalkarsan bunu başaramazsın, bizden söylemesi. Aslında son dakikalar olmasaydı birçok şeyi başaramazdık; sen de pratik zekan ile sorunları son dakikada çözüyor ve her şeyi yoluna koyuyorsun. Tabi özel hayatında bekletmek sorun yaratıyorsa buna bir çözüm bulmalısın. Bekleten bir sevgiliysen, bu Sevgililer Günü’nde sevgilinin gönlünü kazanmanın tam zamanı. Sevgiline bizden küçük bir not: Aslında o da seni bekletmek istemiyor.

  1. konu ile ilgili Anım eşimle evlenmeden önce sinemaya gitmek için sözleşmiştik sabah saat 10 da buluşacaktık bir gece önce saatler ileri alındığı için saat 11 de gittim buluşmaya eşim 1 saat beni beklemiş biletler ve elinde mısır cola ile bekliyordu çok üzülmüştüm ama o gayet sakindi hiç kızmadı ve bende o gün onun sabrını ölçmüş oldum şuan 26 yıllık evliyiz hala çok sabırlıdır .Beklenilenin sonunda vuslat varsa beklemek güzeldir

 10. Bekletilmeyi gerçekten sevmiyorum daha 13yaşımdayken annemlerle gezmeye gidecektik ben hazırlandım bekliyorum baya bi bekledikten sonra sinirlendim gittim kıyafetlerimi çıkardım eşofmanlarımı giydim odaya kitlendim kendimi annem çok sinirli bi kadın tabi bi an yürek yedim işte kapının önünde kapıyı aç hadi hazırız falan ben yok gelmiyorum çık yok çık yok en sonunda annem kapı açılmazsa kırarım o zaman daha kötü olur deyince açtım :)açmamla terlik suratıma indi :)sanki annemin böyle saçma tipleri sevmediğini bilmiyor gibiyim olacağı buydu yani bekletilmekten hiç hoşlanmam hiç bekletmem bekletilirsem herşeyi göze alıyor ve terliği suratıma yedim :) olsun anı işte kaldı bana ;)

 11. Bekleten çıktım doğru aslinda ama elimde olan bişey değil benim huyum böyle ama telafi edeceğimi düşünüyorum

 12. Bekleten: Rahat
  6 YIL BEKLEDİM,BEKLEDİK NİŞANLANDIK TAM RAHATA ERECEĞİZ DERKEN SONUÇ HÜSRAN FAZLA BEKLEMEYECEKSİN.

 13. Beklemesini bilenin herşey ayağına gelir bu çok dogru insanlarla olan mesafemizi koruduğumuz zaman daha degerli oluruz biseyi istiyorsan pesinden gitmeyeceksin gelsede olur gelmesede olur demesini bileceksin

 14. Bekleyen: Sabırlı çıktı elbette doğru;

  Yıl 2006 karikatür resim çizerek öğrencilik masraflarını karşılamaya çalışıyorum.Yine böyle bir yaz gününde sahil kenarında karikatür çizerken bir kız yaklaştı yanıma belli ki o da benim gibi öğrenci. Karikatür olarak portremi çizdirmek istiyorum deyince hemen dedim.Çizim bitince kıza uzatıp paramı aldım.O yanımdan uzaklaşırken bende onun portresini yeniden çizdim.Yaklaşık 4 yıl boyunca o portre ile sahilde bekledim.Adını bile sormaya çekindiğim kıza aşkımı ilan edecektim.Gelmedi tabi.Şimdilerde öğrencilik bitti iş hayatına atıldım.Hala elimde o portre onu bulmayı bekliyorum.Belkide evlendi ama umut işte…..

 15. Bekletilmek yine iyidir. Birde randevusuna gitmeyi unutup unutkanlikta tavan yapanlar var. Tabiiki bekleyenin durumunu hic sormayin.

 16. Oldukça sabırlı ve iyi niyetli olduğunu biz bile görebiliyoruz. Planlı, programlı ve düzenli olduğun aşikar. Bu sebepten olsa gerek gittiğin her ortamda ilgiyi üzerine çekiyorsun. Her zaman cool ve sakin görünmek cazibeni doruklara ulaştırıyor doğrusu. Herkese senin gibi bir sevgili lazım. Sevgilin seni bekletse de sinirlenmiyor, kavga çıkartmıyorsun. İş hayatında da, insanlarla olan ilişkinde de son derece titiz davrandığın belli. Nerede ne yapması gerektiğini bilen bir yapıya sahip olduğun için genelde akıl danışılan kişisin. Sevgililer Günü’nde sevgilin için en özel hediyeyi seçeceğini tahmin edebiliyoruz. Sevgiline bizden küçük bir not: İyi ki senin gibi bir sevgilisi var. Bi gün sevgilim kız arkadaşı ve üçümüz alışverişe gittik onlar bi dükkana girdi bana hemen gelcez dediler tabi ben dukkan önünde bekliyom 1 saat yakın zaman oldu gelen giden yok tabi ben delirdim nevar ne yok kırcam girdim dükkana her yere baktım yok bunlar bana söylemeden cıkmış üç dükkandaha gezmiş delirdim tabi buldum bunları tam patlıcam ama aşkım seni seviyorum demesiyle biraz olsun hersey geçti

 17. sabırlı çıktım, bu zamana kadar hiç beklemedim ve bekletilmedim sanırım bu konuda şanslı olduğum için sabırlı çıktım

 18. TEST sonucunda bekleten rahat çıktım evet bekletirim çünkü erkekler bekletilmeyi hakediyor. bir anımı anlatmak istiyorum normalde bekleten birisi değilmdr sevmezdimde hiç ama sevgilim beni çok bekletti artık bnde bekletiyorum

 19. Aşk önümüze serilmiş ipek bir halı Her ilmeği sabırla ince ince işlenmiş gün geçtikçe değerlenen ve korumak için daha çok çaba sarfedilen hâl böyle olunca kıymetini bilip zaman geçiyor iken her saniyenin önemini biliyor ve birbirimizi bekletmiyoruz hiç çünkü duyacağımız ve söyleyeceğimiz daha çok güzel söz ve biriktireceğimiz onca anı var

 20. son derece hoşlandığım kişi benimle görüşmek istemişti,ben ise heyecandan telefon numarasını yanlış almıştım ve görüşememiştik,çalıştığım işyerinin karşısındaki dükkana gelip giderken görüşmüştük birbirimizi meğer oda benden hoşlanıyormuş bir gün işyerime telefon açtı ve ben heyecandan telefon numarasını yanlış almışım o gün ona ulaşamadım çünkü tekrar numarasını alabileceğim kimse yoktu ben iş arkadaşlarımla alışverişe giderken o alt katta otuyordu önünden geçip gitmiştim neyseki ikinci kez randevudada ben onu görebileceğim yere değil tam tersine oturmuşum arkadaşımla sonrada fark ettim ama sonunda tanışabilmiştik.

 21. Bekleten tabiki,ama sadece eşim için değil herkese 😄😄😄kendimi bildim bileli tam vaktinde bir yere yetişemem ne kadar erken hazırlanırsam hazırlanayım mutlaka bir terslik olur geç kalırım.Kesinlikle bir şey unutur eve dönmek zorunda kalırım,ocağı kapamışmıydım,kapıyı açıkmı bıraktımki 😮😮 sonra minibüs gelmez,taksi geçmez,yada duraktayken keşke diğer ayakkabıları giyseydim içime sinmedi diye yine eve bi koşarım 🏃🏃😂😂.Eşim,arkadaşlarım,kardeşimde dahil beni tanıyanlar buluşma saatine hep yarım saat 45dk geç gelirler ya da önden oturup bi kahve içerler,onlar çözümü böyle bulmuşlar napiiim değişemiyorum 💖👱💖

 22. Nasıl bekleticekmiş o bir kere olur beni bekletti bekletti sinemaya gidecektik biletleri mısırları bile aldım öööle bekliyorum telide açmıyor
  beyefendi birinci seans başladı reklamlar bitecek neredeyse geldi

  ben sinirli nerdesin bişiymi oldu dedim yok aşkım serkan bırakmadı sürekli bir laf açtı
  ee teline neden bakmadın bu sessizdeydi unutmuşum demezmi
  tmm canım dedim sen şu mısırı al ben bi vc ye gidip gelicem
  tabi dooğru eve telide kapadım öyle bekletilmez böyle bekletilir bir daha bekletsinde görelim korkudan bekletemiyorki :))))))))

 23. Bekleten: Rahat çıktım ama inanki çok rahat seğilimdir :)
  bir gün tam yarım saat kapıda bekletmişti dır dır ettim tabide kimin umurunda
  ama ne yaptım bir dahakine bekletiverdimde anladı nasıl kapıda ağaç olunurmuş :))

 24. Bekleyen: Sabırlı imişim nerdee o sabır ikimizde çabuk parlar hemen söneriz
  tatile gittik beraber havuzda buluşalım diye sözleştik bekledim bekledim gelmiyo sinirlendim tabi
  havuza girdim başladım sinirden kulaçlamaya baktım bu kapıdan girdi aheste
  bende hemen oradaki genç kıza yanaşıp hanımeefendi saati biliyormusunuz dedim maksat sani sohbet ediyoruz
  sevgilim geldi bir hışım banada belli etmiyor
  yalnız kalınca kimdi o ne konuşuyodunuz diye parladı
  ben gayet sakin aşkım havadan sudan seni beklerken canım sıkıldı sohbet ettik dedim :)
  bir daha bekleyirmi benden bile önce geldi :)

 25. Test sonucu tahmin ettiğim gibi çıktı aslında kendimden de bunu beklerdim doğrusu rahat bir adamım ama birisiyle görüşme ayarmış ve randevu almışsam kim olursa olsun benim yüzümden beklememesi için zamanında orada olmaya çalışırım.Karşı taraftan ne bekliyorsan aynısını sende ona yapmalısın, bu felsefe ile yola çıkılır sevgili olanların birbirlerine karşı sevgi ve saygısı hiç bitmediği sürece hayatlarında her günü bir sevgililer günü olarak kutlaya bilirler.

 26. Aslında sabırsız biriyim beklemeyi sevmem ama çok güzel bekletirim. Mesela eşim i evde beklerken aradıgımda 10 dakikaya evde olacağını söyler ama o 10 dakika 1 saat demektir zamanla bunu öğrendim ve artık beklemiyorum eşimi direkt tribimi atıyorum o 10 dakika hemen 5 dakika ya düşüveriyor. Ah bu erkekler ve kadınlar 😀😀

 27. test sonucunda bekleten rahat çıktığıma göre vardır bir rahatlık bende. dolayısıyla sonucumu da gayet rahat karşıladım diyebilirim. zaman yeterince hızlı akıyor zaten biraz ağırdan almakta pekte sakınca yok bence :)

 28. Bekleten: Panikli çıktı benim test sonucum ve hayli doğru :)

  Genelde randevularımda bekleyen değil bekleten taraf olurum, zaman yönetimim pek iyi değildir. Bundan 19 sene evvel, 1997 Mart ayında da buluşacağım kız arkadaşımı beklettim diye bir panikle evden çıkıp koşa koşa gitmiştim kafeye. Arkadaşım da Sahilyolu akşam trafiğine takılmış, yarım saat gecikmişti canım sıkkın somurtmuş, gözüm saatte tek başıma kahvemi yudumluyordum. Hemen karşımdaki masamda tek başına oturan bir tipin bana bakıp bakıp sırıttığını fark ettim. O sinirle “Hayırdır, tanışıyor muyuz? Pişmiş kelle gibi niye sırıtıyorsunuz bana?” diye çıkıştım ben. 32 diş birden gülümsemeye devam ederek “Sizi tanımıyorum, ama bir gözüne kalem çekip rimel sürmüş diğerine hiç dokunmamış güzel kız görmek epey zor, elimde değil size bakmamak” cevabını verdi. Dumur halinde çantamdan aynayı çıkarıp baktım ki; ben arkadaşımı bekletmeyeyim diye panik ve aceleyle evden çıkarken sol gözüme eye-liner ve maskara uygulamış, telefonla konuşurken diğer gözümü unutup öylece çıkıp gelmişim meğer! Halimi görünce ben de gülmeye başladım tabii, ama sinirden gülme krizine girdim resmen, masasından kalkıp geldi özür dileyip elini uzattı ve ismini söyledi tanıştık o tiple ;)

  1. Bende bekleten paniklilerdenmişim.benim hikayem eşimle çıktığımızın ilk ayları ilk sevgililer günü tutturmuşum kırmızī gül diye çalıştīğim yerde herkese gelmiş çiçek en doğal hakkım geç gittim bende buluşmaya meğer güllerle beklemiş zaman geçtikçe bakmīş gelmiyorum gülleri montunun içine saklamış canım eşim seni seviyorum 😘😘

 29. Tamam bir Casanova değiliz fakat zorlarsak gönlün romasını yakan Nero olabiliriz? Olmaz mı? Peki. Testi çözerken Asaf’ın yalnızlık betimlemesi beni yokladı. Bu testi çözecek yalnızlar; Pygmalion’un ruh ikizi olma endişesi taşımayın. Aşk nasıl bir his? Yemek yemek gibi mi? Öyleyse Eros’un attığı oku çöp şiş için kullanacak potansiyelim var! Fakat sevgili çiftler ilişkiniz Hades ile Persephone ilişkisine dönerse yandık, dünyanın üzerine yürürsünüz. Ama varın üstümüze siz yürüyün sevgili aşıklar, biz bekleriz!

 30. Sabirli

  Bi oğlak burcu olarak baskası xaten düsünülemezdi.
  Esimle aksam alisveris icin anlastik bi market onunde saat 7 de beklemeye basladim telefonlasiyoruz bi yandan da guya ikimizde ayni yerdeyiz fakat ayni market ismi farkli yerler
  Hem beklemek ve bekletilmek olan bir ani olarak kaldi 1 saatte yaninda cabasi..

 31. Bekleten: Rahat çıktım ama inanın öyleyi eşimle evlenmedenönceydi
  bir gün önce kahvaltıya gidicez diye sözleştik sabah kalktım bir baktım annem krep yapmış
  Allahh bayılırım ben birde yanına çilek reçeli off
  oturdum karnımı doyurdum o sırada telim çaldı bir baktım nişanlım arıyo bende yine panik yok :)
  aşkım az sonra geliyorum dedim bir saat sonra yanında oldum adam delirmiş :))))
  sonra tabi kahvaltı yapıcaz ya zavallım aç bilaç öğlen olmuş neredeyse ben oturdum onlada yedim ama iştahımı bildiği için sürekli soruyo
  aşkımm neden az yiyosun ben suçluyum ya Aşkımm hasta olucam sanırım hiç iştahım yok :(

 32. Bekleten panikli çıktım tamda bana uydu :)
  Bu konuda okadar çok anım var ki ne zaman bi yerlere gitmek için çıksak erkenden hazirlansamda son anda bsyleri unutup daha cok panik olup daha da geçikiyom :)

 33. Bir gün sevgilimle dışarı çıkacaktık. Telefonda konuştuk beni alıp dışarı çıkacaktık ardından apartmanın giriş kapısında bulunan zile bastı ve beni çağırdı.Oysa yine ben tam hazırlanmadan sevgili minik kuşum gelmişti ve birazdan geliyorum diyerek biraz beklemesini rica ettim ama o anda havanın azizliğine uğradı yani rüzgardan kaynaklı balkondaki saksı kafasına düşmüştü ve ben bunu aşağıya indiğimde öğrenmiştim! Çok üzüldüğüme mi yanayım? Çok beklettiğime mi? İçim benim sürekli kemirdi bitirdi….Allah’tan bişey olmamıştı ama O günü hiç unutamam.

 34. Test sonucunda bekleten, rahat çıktı. Bakın şimdi dumur olduğum bir anı paylaşayım sizinle,

  Sevgilimle akşamdan sözleştik, saat 10 da buluşalım dedik. Konya Kule’de Altınbaş mağazasındayız. Gece kuşu olduğumdan, saat sabah karşı 6 da yatmışım, kalkış saat 11.30. Telefondaki cevapsız çağrı 30 u aşmakta. Hemen döndüm, baktım telefonuna bakmıyor. Nasıl yaptığımı kendim dahi anlamadım ama hesap et, kalk ve 5 dakikada hazırlan üstelik garaja in. Onca saat beni beklemiş. Düğün arefesin de olduğumuzdan fenerbahçe figürleriyle işlenmiş alyanslara gözüm takılıyor lakin, bazıları bayağı bir kalın ve bir o kadar da büyük. İşte o andan sonrasını diyalog şeklinde izah edeyim efenim:

  ben: aaa!! hayatım, alyanslara bak, alyans bile yapmışlar çiftler için.
  nişanlım: o ne be öyle musluk contası gibi!
  ben: ahahaha!!! muahahah!!???:)))

  Karıyı beklettiğim yetmiyormuş gibi, birde paparayı işitmiş olduk.

 35. Oldukça sabırlı ve iyi niyetli olduğunu biz bile görebiliyoruz. Planlı, programlı ve düzenli olduğun aşikar. Bu sebepten olsa gerek gittiğin her ortamda ilgiyi üzerine çekiyorsun. Her zaman cool ve sakin görünmek cazibeni doruklara ulaştırıyor doğrusu. Herkese senin gibi bir sevgili lazım. Sevgilin seni bekletse de sinirlenmiyor, kavga çıkartmıyorsun. İş hayatında da, insanlarla olan ilişkinde de son derece titiz davrandığın belli. Nerede ne yapması gerektiğini bilen bir yapıya sahip olduğun için genelde akıl danışılan kişisin. Sevgililer Günü’nde sevgilin için en özel hediyeyi seçeceğini tahmin edebiliyoruz. Sevgiline bizden küçük bir not: İyi ki senin gibi bir sevgilisi var.

 36. Bekleten: Rahat 🙂 Doğru gerçekten bekletiyorum ve hiç sıkıntı yapmıyorum. Birgün zamanımız kısıtlı bi şekilde otogardayız ayrılalım arayalım dedik biletleri , sonra ben rahat ya:) şarjım bitmişti 1 saat birbirimizi aramıştık.. Bu bekletme huyumdan en önemli finallerim mi kaçmadı, uçaklar mı.. Yanıyo bizim biletler sürekli.Hep bekletiyorum ama değişmiyorum:)

 37. test sonucum :Oldukça sabırlı ve iyi niyetli olduğunu biz bile görebiliyoruz. Planlı, programlı ve düzenli olduğun aşikar. Bu sebepten olsa gerek gittiğin her ortamda ilgiyi üzerine çekiyorsun. Her zaman cool ve sakin görünmek cazibeni doruklara ulaştırıyor doğrusu. Herkese senin gibi bir sevgili lazım. Sevgilin seni bekletse de sinirlenmiyor, kavga çıkartmıyorsun. İş hayatında da, insanlarla olan ilişkinde de son derece titiz davrandığın belli. Nerede ne yapması gerektiğini bilen bir yapıya sahip olduğun için genelde akıl danışılan kişisin. Sevgililer Günü’nde sevgilin için en özel hediyeyi seçeceğini tahmin edebiliyoruz. Sevgiline bizden küçük bir not: İyi ki senin gibi bir sevgilisi var.

  anım:
  Beklemekmi? ben hiç beklemedim ki sevgilimi. Duj alması 3 dakika, diş fırçalamsı 2 dakika, saçını zaten ben tarıyorum. Makyaja gerek yok doğal güzelliği alıyor aklımı başımdan. Zaten kıyafet giyerken yarış yapıyoruz, genelde o kazanıyor. Bazen sen ne kadar süslüsün dediğide oluyor ama ne yapayım bakımlı olmak suçmu :D

 38. Rahat çıktım, bizden rahatı gevşek :) değişik bir anım var ;

  Sevdiğim kızı yani sevgilimi annemle tanıştırmak için eve getirdim, annemde ne desin “oğlum bu hangisi ?” :) o günden sonra zaten ayrıldık , yani bir aşk başlamadan bitti teşekkürler anne :)

 39. Bekleyen : Sabırlı
  İbretlik tespit gerçekten. Beklemek hayatımın büyük bir parçası. Mağazaları jet hızıyla gezdiğim için hep bekleyen taraf oluyorum. Onlarca şarkı bitiyor bu sürede. Bir gün uyuya kaldığımı bilirim hatta.

 40. Evet sonuç doğru ben dakik bir insanım ve bekletilmeyi de hiç sevmem.
  Fakat bugün beklemediğim bir şey oldu ve 28 yıllık eşim bana sürpriz yaptı. Hem de evlilik yıldönümümüzde , enteresan !

 41. Evet…Test sonucu sabit olduğu üzere dünyanın en sabırlı insanıyım belki!…

  Takriben 25 yıl öncesi..Uzun süre platonik takıldığım aşkıma bir mektup yazıp buluşmak istediğimi arz ettim. Umudum pek yoktu ama, mektupta yazmış olduğum yere , tarafımca takdir edilen zamandan en az bir saat önce gittim..Mektubu yazabilmiş olmam ve beklemem bile bir nebze mutlu etmişti beni..Mektupta yazmış olduğum zaman fazla aşılmadan O’nu gördüm , kalbim yerinden fırlayacak gibi…Fakat o da ne, yanında bir delikanlı ile gelmekte..Tabii ki dedim içimden, bu kadar ağırbaşlı ve terbiyeli bir kız abisiyle geliyordur ilk buluşmamıza..Yaklaştılar, kız beni rastlantı sonucu görmüş gibi, “aaa merhaba Yusuf bey” dedi. “Teşekkür ederim sizler….” ve bişeyler söylemeye çalıştım, yanındaki delikanlıyla merakla gözgöze geldim. “Bu Ahmet” dedi kız, “nişanlım”…!!! Zaten utangaç biriyim ve hemen kızarırım lakin bu defa mosmor olmuş, ayakta zor durur haldeydim. Bir kaç kelime daha çıktı karşılıklı ama inanın ne olduğunu anlamadım bile…Onlar aynı mekanda başka bir masaya geçip oturdular, ben kendimi toparlayabilmiş değilim..Biraz sonra kalktım ve hiç onlara bakmadan çıktım oradan…Birkaç gün sonra bir mektup aldım ondan..”sen, gerçekten mükemmel birisin,keşke sen olsaydın…” gibisinden bişeyler yazmış..Bu beni daha bir beter etmeye yetti tabii..Sonunda ne mi oldu?!..Onlar 24 yıl önce evlendiler, ben hala bekliyorum!…

 42. Sen son dakikaların insanısın. Bekletmeyi sevmiyorsun ama her şeyi son ana bıraktığın için bekletmek zorunda kalıyorsun. Biri seni beklerken de panik oluyorsun, elin ayağına dolaşıyor. Bekletmeyi hiç istemiyorsun; ama her işini son dakika halletmeye kalkarsan bunu başaramazsın, bizden söylemesi. Aslında son dakikalar olmasaydı birçok şeyi başaramazdık; sen de pratik zekan ile sorunları son dakikada çözüyor ve her şeyi yoluna koyuyorsun. Tabi özel hayatında bekletmek sorun yaratıyorsa buna bir çözüm bulmalısın. Bekleten bir sevgiliysen, bu Sevgililer Günü’nde sevgilinin gönlünü kazanmanın tam zamanı. Sevgiline bizden küçük bir not: Aslında o da seni bekletmek istemiyor. :))))))

 43. Test sonucu Bekleyen: Sabırlı çıktım. Sabrın sonu selamettir misali. Biz birbirimiz için yaratılmışız, birbirimizi bekleriz. Zaman ve mesafeler bizi ayıramaz. “Nerede ne yapması gerektiğini bilen bir yapıya sahip olduğun için genelde akıl danışılan kişisin” – doğrudur.. Sevgiline bizden küçük bir not: İyi ki senin gibi bir sevgilisi var. İyi ki benimde onun gibi bir eşim var.

 44. Hangimiz beklemedik ki. Bazen birkaç saat, bazen birkaç gün, bazen birkaç yıl, bazen de bir ömür.. Yaşadığımız sürece hep birşeyleri ya da birilerini bekledik. Yinede bir iştir beklemek. Bekleyecek birşeyi olmamaktır korkunç olan..

   1. Bekleten: Rahat
    Hangimiz beklemedik ki. Bazen birkaç saat, bazen birkaç gün, bazen birkaç yıl, bazen de bir ömür.. Yaşadığımız sürece hep birşeyleri ya da birilerini bekledik. Yinede bir iştir beklemek. Bekleyecek birşeyi olmamaktır korkunç olan..

 45. Kesinlikle panikli bekleten tabiki🤣 Ben okul hayatımda derse her zaman hocadan sonra gidiyorum. Bunu bir arkadaşım farkedip bana dedi ki sen ara sıra değil düzenli olarak derslere geç kalıyorsun evet ben düzenli olarak geç kalmisimdir her bir derse. O kadar alismisim ki bir zamanlar hocadan önce sinifa geldigimde hocayı beklemeyi bile tahammül edemedigim olmuştur. 😎 Tabi bunu panik içinde yapmam da ayrı bir ironi 🤗 Bence geç kalmanın sebebi panik içinde yapmış olmam diye düşünüyorum.

 46. Bekleten : panikli
  Yani eşittir ben :) Gerçekten de son dakikaların insanıyım ne kadar bekletmek istemesemde bu ekşını seviyorum galiba :D
  Sevdiceğimle öğlen buluşmak için sözleşmiştik o beni alacaktı arabayla , son bir saat kala başladım hazırlanmaya tabi evin içinde koşuyorum. mesajlar aramalar telefonda yığılıyor. benim tek söylediğim 5 dk aşağıdayım :)15 dk olmuştur çantamı aldım sandaletlerimi ayağıma geçirdim hızlıca merdivenlerden iniyorum arabanın yanına indim normalde yüzüme gülerek karşılar ne olursa olsun bekletsemde :) ama ısrarla bacağıma bakıyor. bide ne göreyim bilekte yazlık dar paça bacak kısımlarında uzun fermuarı olan pantolonumun fermuarları açık :D rezil bir görüntü tabi ama olsundu seviyorlardı birbirlerini :))

 47. Son dakikacı olduğum doğru ama panik yapmam. düğün günümde herkes hazırdı en son ben hazırlandım. gelin arabasıyla salona gidiyorduk ki aa saçıma jöle sürmedim deyip bulduğumuz ilk berberden saçıma jöle sürecek kadar sakin bir yapım var :D bu arada damat tıraşına karşıyım hiç olmadık bi şekle sokup 10 katı para almaları da cabası:)

 48. Sonuç: Sabırlı

  Şunu unutmamak gerekir ki; Sevgililer günü tüm cinsler içindir. Sonuçta tek taraflı olmayan, özel bir gündür Sevgililer Günü. Ben şahsen hiçbir kapris ve kibir yapmaksızın bu günün değerini manevi olarak bilir ve eşime bütçem yettiğince en güzel hediyeyi almaya çaba sarf ederim. Eşimde aynı benim gibidir.

 49. Bekleyen sinirliymiş ilginç . Aslında biraz olabilir :)) Ama 30 saniyelik bir sinir sonra yine hiç birşey olmamış gibi devam edebiliyorum.

 50. Oldukça sabırlı ve iyi niyetli olduğunu biz bile görebiliyoruz. Planlı, programlı ve düzenli olduğun aşikar. Bu sebepten olsa gerek gittiğin her ortamda ilgiyi üzerine çekiyorsun. Her zaman cool ve sakin görünmek cazibeni doruklara ulaştırıyor doğrusu. Herkese senin gibi bir sevgili lazım. Sevgilin seni bekletse de sinirlenmiyor, kavga çıkartmıyorsun. İş hayatında da, insanlarla olan ilişkinde de son derece titiz davrandığın belli. Nerede ne yapması gerektiğini bilen bir yapıya sahip olduğun için genelde akıl danışılan kişisin. Sevgililer Günü’nde sevgilin için en özel hediyeyi seçeceğini tahmin edebiliyoruz. Sevgiline bizden küçük bir not: İyi ki senin gibi bir sevgilisi var.

 51. Bekleten: Rahat

  Sene 2012. Sevgilimin yanına 14 şubatta sürpriz yapmak için habersiz bir şekilde gidecektim. 13 şubat gecesi saat 00:30 için bilet almıştım. Benim o dönem ki Leyla hallerim ve rahat tavırlar sergilememden kaynaklı olsa gerek ben bileti 12 şubat 00:30’a aldığımı sanmıştım. Otobüse yetişebilmek için evden çıktım. Şansı bu ya bindiğim taksi ufak bir arıza yaptı. Otobüse geç kalacaktım. Firmayı aradım otobüse geç kalacağımı ve beni biraz beklemelerini rica ettim. Otobüsün kalkış noktasına gittiğimde saat 00:50’ydi. Yolcular öfkeli gözlerle bana bakıyordu. Otobüse binip tam 12 numaralı koltuğa oturacaktım ki koltuğun dolu olduğunu gördüm. muavinin yanıma gelip, benim biletimi kontrol etmesiyle ve ağzından çıkan beyefendi sizin otobüsünüz yarın 00:30’da demesiyle beynimden aşağı kaynar sular dökülmüştü. Koskoca otobüsü ve içindeki yaklaşık 40 yolcuyu dikkatsiliğim yüzünden boşu boşuna bekletmiştim. :)

 52. Bekleyen sabırlı

  Çok sabırlı biriyim test doğru çıktı sevgilimin zamanlaması kötü olduğu için genelde hep ben beklerdim 2 saate yakın bir zaman beklediğimi hatırlıyorum bekletilmeyi pek sevmiyorum ama buna mecbur kalmak kötü bir durum

 53. Bekleten panikli!
  Sen son dakikaların insanısın. Bekletmeyi sevmiyorsun ama her şeyi son ana bıraktığın için bekletmek zorunda kalıyorsun. Biri seni beklerken de panik oluyorsun, elin ayağına dolaşıyor. Bekletmeyi hiç istemiyorsun; ama her işini son dakika halletmeye kalkarsan bunu başaramazsın, bizden söylemesi. Aslında son dakikalar olmasaydı birçok şeyi başaramazdık; sen de pratik zekan ile sorunları son dakikada çözüyor ve her şeyi yoluna koyuyorsun. Tabi özel hayatında bekletmek sorun yaratıyorsa buna bir çözüm bulmalısın. Bekleten bir sevgiliysen, bu Sevgililer Günü’nde sevgilinin gönlünü kazanmanın tam zamanı. Sevgiline bizden küçük bir not: Aslında o da seni bekletmek istemiyor.
  Sevgilimin duş alıp saçını kurutma ve şekil vermesi bir buçuk saat sürüyor zaten onun için ben ne yapsam bekletemem ki :-) hee oldu da geç mi kalıyorum bir foto isterim. Sence bu elbise bu makyajınla uymuş mu derim. Başka bir şey yapmama gerek kalmaz. Al sana 1 saat ek süre :-) daha mı az süreye ihtiyacım var hemen rimel göz farı gibi şeylerden laf açarım. Genellikle 15-20 dakikanın saatin yeterli olduğu zamanlarda ikinci formülü kullanırım. :-) Aşkım inşallah burada yazılanları okumuyorsundur :-)

 54. Sonuç olarak bekleten çıktım.
  Beklemeyi ve bekletmeyi hiç sevmem ama rahat ve umursamaz olduğumda doğru.
  Sevdiğimi bekletmeyi sevmesemde arada beklettiğim oluyor ve geldiğimde aşkımun gönlünü alabiliyorum ve kırmadan kırılmadan kaldığımız yerden devam ederiz…

 55. Bekleten: panikli ☺ çok doğru istemeden beklettigim için her seferinde panik yapıyorum daha fazla beklemesin diye.
  Suanda 4 yıllık bir birlikteligimiz var ilk sevgili olduğumuz zaman ayni universitedeydik ve ikinci öğretimdik ilk sevgili oldugumuz gun okuldan ciktigimizda saat aksam 9 bucuktu ve benimle eve kadar gelmek istedi bırakmak istedi zaten eve varmam 1 bucuk saat suruyor ve benimle gelirse geri dönmek icin otobus bulamayacagini söyledim illede gelicem diye tutturdu geldi evin oraya gelmemiz 11 i gecmisti ve bizim ordan 11 den sonra gecen bir otobus yoktu belki gecer diye bır sure beklerim dedi tabi ben eve cikmistim hatta yatagima bile girmistim camdan baktigimda hala bekliyordu ve uyumami taksi gelirse binecegini söyledi ve bendeki nasil bir rahatliksa uyuya kalmisim 😂 ne taksi geçmiş ne otobüs tabi bizim burda mibubus duraklari var az ileride onları söylemeyi unuttugum icin ve uyuyakaldigim icin kendi gorene kadar beklemek zorunda kalmis ve eve 3 te varabilmis anca o sogukta kasim ayinda benim icin kac saat beklemisti ve ilk sevgili oldugumuz gun benim icin okadar beklediği yetmiyormus gibi uyumustum ☺☺

 56. Sevmek sevilmek iki kisinin birbirine güveniyle alakalidir testin sonundaki benim icin yapilan yorum gibi sabir ve anlayişli olmak aşki hep canli tutar bende böyle biri oldugum icin bana yaptiginiz yorum cok dogru…

 57. Ben anlatacagim ornektede anlayacaginiz gibi sabirli ciktim.Sevgilimle is cikisi bulusacaktik. Ben servisteydim ve onlarin evine 10 dk kala arayip eve yaklastigimi soyledim. Disari cikip gezecektik.servisten indigimde aramis olmama ragmen hala duraga gelmemisti. Tekrar aradim beni 10 dk bekleyebilirmisin bi isim var dedi. Bekledim. Sonrasinda tekrar aradigimda 5 dk sonra ordayim dedi. Geldiginde onemli isinin ne oldugunu sordum. Meger Oyun oynuyormuş, birakamamis…

 58. Bekleten: panikli
  Kesinlikle doğru. Geçtiğimiz kış günlerinde birbirimize biraz kırgınız. Benim evimin önüne geldi ki geleceğini de biliyorum. O gün uyuyakaldım. Beni bayağı beklemiş. Uyandığımda da gitmişti :(

 59. Test sonucu bekleten panikli :) dogru olabilir. Tabiki bekletmek hoş degil ama bazen hersey istedigimiz gibi olmayabiliyor iste o zamanlarda sevenimize gecer nazimiz diyor ic sesiniz, belkide buna güveniyoruz. Herşeye rağmen beklemekde güzeldir beklenen O ise…

 60. Tip Bekleyen:Sabırlı çıktı.
  Aslında bir nevi doğru. Eşimle eninde sonunda birlikte olmamız da benim sabırlı olmamdan kaynaklandı. Aramızda binlerce kilometre varken bizim ilişkimize şans bile veremiyordu, aslında korkuyordu ve ayrılmayı tercih etti. Ben ise çok sabırlı davranıp, plan yapıp ve kendisine hiç bir şey söylemeden, 3 gün sonra ilk uçağa binip yanına, Almanya’dan Sakarya’ya gittim. Aaaa şunu söylemeyi unuttum, daha önce hiç yüz yüze görüşmemiştik. Bu bir ilkti.İş arkadaşından iş adresini öğrendikten sonra kapısına dayandım. Tabi ben içeriye bir arkadaş yollarken (arkadaşı da hem o hem ben ilk defa yüz yüze gördük – hepimiz İnternet ortamında tanışmıştık) dışarıda sabırlı sabırlı bekledim. Beni görünce tabi ki şoka girdi. Bu kadarını beklemiyordu. Bu bahsettiğim 9 yıl önce gerçekleşti ve tam 7 sene boyunca uzaktan ilişki yaşadık. Bu ilişkiyi bekleyerek ve çok sabırla eninde sonunda geçen sene bir evlilikle taçlandırdık.
  Ben Almanya’da üniversite eğitimimi bitirdim, o askere gitti geldi, ben Türkiye’ye yerleştim, ikimiz iş bulduk, ev tuttuk, para biriktirdik ve eninde sonunda yuva kurduk.
  7 senelik uçak biletleri, terminalde beklemeler, ayrılmalar, telefonda ve İnternet’te görüşmeler bizi sonunda birleştirdi.
  O yüzden evet; bir nevi sabırlı ve bekleyenim diyebilirim.

 61. Bekleyen:Sinirli çıktı. Bekletmesinki sinirlenmiyeyim be kardeşim hayat kısa bekleyerekmi geçsin doğarken dokuz ay beklemişim bu dünya icin o bile çok. Beklemekle alakalı aklıma gelen bi hikayem var.Özel sektörde getir götür işlerine bakan bi elemanım iş yerimde merkeze biraz uzak asfalt kenarında büyük bi fabrika eşime konfeksiyon üzerine dükkan açtık geçenlerde dükkanda evden biraz uzak sabah on gibi filan açıyo dükkanı bigün sabah işe gittim saat ona yaklaşıyo baktım hava kar yağışlı filan gönlüm el vermedi eşimin dükkana kadar yürümesine arabamızda yok tabi ne yapıp edip merkeze iş çıkarmam lazımki eşimide o ara evden alıp dükkana bırakıveriyim personel müdürünü arıyorum posta filan yokmu diyorum yok diyo muhasebeyi arıyorum teslim edilcek fatura yokmu yok diyolar filan en son patronun oğlu var benden bikaç yaş küçük aradım dedim benim merkezde çok önemli işim var bi on dakka benim bölüm şefini ara beni evden alın de dedim neyse bu aramış şefte dedi git al gel evden tamam dedim nasıl seviniyorum ama eşimi aradım hemen dedim hazırlan evin önüne gittim bekle Allah bekle çıktı en sonunda. Ya sabır dedim bisey demiyorum neyse dükkana giderken bide ne göreyim benim şef karşıdan geliyo arabayla selektör ediyo baktı eşimi gördü bisey demedi neyse geldim iş yerine oglum diyo aganın oglunu alcaktın eşini değil kem küm kaldım neyseki patronlara bisey demedi sagolsun.

 62. Güzel blog için teşekkürler.

  Teste göre ben bekleten rahat bir yapıya sahibim.

  Tabi bunu kolay elde etmedim bir de bana sorun neden bekleten ve rahatım.
  Bir gün bir iş görüşmesine gidiyorum. Gittim ve bir baktım herkese 10.00’da randevu verilmiş benim gibi. En az 50 kişi var. İK kimi, hangi sıraya göre alıyor bilmiyoruz. Sadece CV verdik. Sıra bekliyoruz.

  Neyse ben 49.kişi olarak içeri alındım ve saat 19.12 Tam 9 saat sıra beklerken neleri düşünmedim tahmin edin.

  Neyse intikamım acımasız oldu. İşe ben seçildim ve hemen yarın evrak götürmem gerekiyordu bugün şu evrağım eksik, bugün bu evrağım eksik derken İK’daki kadını tam 6 gün beklettim. Haftanın ilk günü işe gittiğimde İK’daki kadın kovulmuştu.
  İntikam acı bir şekilde alınmıştır.
  Ben de o gün bu gündür fazla beklemiyorum baktım olmuyor, bakmıyorum.

  Okuduğunuz için teşekkürler.

 63. Sevgilimle buluşacağım bir gün onu aradım ve evden çıktığımı söyledim. Maalesef pek etki etmedi sanırım. Bir saat sonra geldi ama ona bir sürprizim vardı. Ben de başka bir işimi halletmeye gittim. Aradığında sen gelmeyince şu işimi hallederim bari, dedim. O da beni bir saate yakın beklemek durumunda kaldı ve ödeştik sanırım:)

 64. Bekleten panikli 😁
  Ooo doğru cevap genelde bekletirim ve beklendiğim için elim ayağıma dolaşır.Neredeyse kuş olup uçmak isterim nereye gideceksem ama tam gideceğim yere yaklaştığımda sanki geç kalan ben değilmişim gibi çok rahat bir şekilde kişinin yanına yaklaşırım😁

 65. Doğru çıktı, şaşkınım🙄😳
  Tam bir son dakika golcüsüyüm, ne yapsam da zamanı kaçırıyorum😂 Ama yorumlara bakınca yalnız olmadığımı bilmek hoşuma gitti doğrusu😂 Planlarım hep şöyle başlıyor, gideceğim yere yürüyerek giderim diyorum sonra yürüme süresini tüketince otobüsle giderim diyorum sonra o süreyi de bitirince taksiye binip gidiyorum üstelik taksi parası vermeyi de hiç sevmezken hele bir de arabam varken, pffff… zor yani…😂😂😂

 66. Bekleten:rahat çıktı bana. Napayım beklesin, beklerse benimdir, beklemezse zaten hiç bir zaman benim olmamıştır. 😊😊✌️✌️

 67. Bekleyen sabırlı çıktım lakin ne bekletirim ne de beklemeyi severim . İşim gereği aslinda çok dakik olmam gerekmiyor ama ben istisnayim sanırım, öğrencilerim beni sınıfta beklerken odamda cay kahve içip birilerinin beklemesiyle egomu şişirmek yapma ters. Akademisyenler camiasinda bu ilk başta tuhaf karsilanmisti ama sonra hocalarda öğrencilerimde alıştı dakikliğime. Sırf zamanın ne kadar değerli olduğunu öğrensinler diye sınavımi 10 dakika yapar 10 soruluk test sorarım 1 dakika bile geciken panik olur eli ayağına dolaşır sakinleyip sorulara odaklanana kadar zaman biter . Zaman en değerli hazinedir çünkü bence hiçbir servetin geri almayi basaramadigi tek hazinedir bu nedenle bekleyerek ve bekletilerek heba edilmemeli. ..

 68. Bekleten ve panikli: bu ben değilim soğuk kanlıyımdır.Ne beklemekten nede bekletilmekten hoşlanırım bu konuda çok dakik bir insanım gideceğim yerde en az yarım saat önce bulunurum saatler önce kalkar hazırlanırım çok garanticiyimdir bütün aksilikleri hesaba katarım herkezin bir programı vardır bunu bozmak ve bekletilmek yakışıksız bir durumdur umursamaz bir tavırla insanları bekleten zamanlarından çalan insanları kınıyorum aynısını kendilerine yaptığınızda çılgına dönerler ve gelmenizi dahi beklemezler planlı yaşamak en büyük prensiplerimdendir

 69. Beklerim ama çok bekletilmektende hoşlanmam.Aynısını ben ona yaptığım da büyük kavga yaşayacagımız kesindir.İlginç ani olarakta geçen yıl sevgililer gününde daha arkadaştık ama buluşacaktık yeni tanışmıştık buluşmaya gitmeden maça gideyim dedim normalde dersaneden alcaktım mac çıkışı ama kendisi önceden gelmiş oturmuş maçtada hakem uzattıkça uzattı mac sonu kutlamalar vardı ona kaldım 1 saat beklermiş oldum sevgili daha olmadan az kalsın ayrılıyoduk arkadaş halimizle ama 5 gün sonra sevgili olduk :)

 70. Test Sonucum: Bekleyen sabırlı çıktı.
  Beklerim ama çok bekletilmektende hoşlanmam.Aynısını ben ona yaptığım da büyük kavga yaşayacagımız kesindir.İlginç ani olarakta geçen yıl sevgililer gününde daha arkadaştık ama buluşacaktık yeni tanışmıştık buluşmaya gitmeden maça gideyim dedim normalde dersaneden alcaktım mac çıkışı ama kendisi önceden gelmiş oturmuş maçtada hakem uzattıkça uzattı mac sonu kutlamalar vardı ona kaldım 1 saat beklermiş oldum sevgili daha olmadan az kalsın ayrılıyoduk arkadaş halimizle ama 5 gün sonra sevgili olduk :blush:

 71. Bekleten:panikli 😀
  Herzaman bekletirim hatta bi ara abarttım eve geldim duşa girdim. Duştan çıkınca biraz gözlerimi dinlendireyim dedim. bi uyumuşum bi uyumuşum kız arkadaşım ara ara telefon sessizde tabi sabah bi kalktım küfürler küfürler mesajla sonra beni engellemiş tabi Affettirinceye kadar canım çıktı:) tabi ki de affettirdim;)

 72. Bekleyen: Sabirli Evet genelde alisverislerimiz bu şekilde geçmekte. Eşimle alışverişe gittiğimizde seçtiğim resimdeki gibi nabza içinde veya dışında bekliyoruz. Alışveriş güzel ama beklemesine bilene . Bu da benden bir özlü söz olsun…

 73. Evet bende bekleyen sabırlı olarak çıktım.eskiden sabırsız sinirliydim.Ama 3 sefer başıma gelemiyorum gerçekten başıma şu geldi dedi.inanmadım ben Kocaeli’den Yalova’ya geliyorum .bana üzerine kuş pisletti ve kotuma çay döküldü dedi.utanırım çıkmaya dedi.inanmıyorum dedim eğer gelmezsen bir daha asla gelmem dedim.ve geldi.gerçekten kuş pisletmiş ve buz mavisi kotuna çay dökülmüş pas gibi grnyordu.gülümsedim boş ver dedim .

 74. Kesinlikle doğru çok sabırlıyım bunun nedeni ne olursa olsun onu çok sevdiğim için bana bi bakışı bi gülüşü yetiyor 4senedir böyleyiz nekadar tartisirsak tartışalım o benim dünyam herşeyim onsuz bir hayat düşünülemez Aşk=Biz ❤❤

 75. Bekleten: panikli
  Sen son dakikaların insanısın. Bekletmeyi sevmiyorsun ama her şeyi son ana bıraktığın için bekletmek zorunda kalıyorsun. Biri seni beklerken de panik oluyorsun, elin ayağına dolaşıyor. Bekletmeyi hiç istemiyorsun; ama her işini son dakika halletmeye kalkarsan bunu başaramazsın, bizden söylemesi. Aslında son dakikalar olmasaydı birçok şeyi başaramazdık; sen de pratik zekan ile sorunları son dakikada çözüyor ve her şeyi yoluna koyuyorsun. Tabi özel hayatında bekletmek sorun yaratıyorsa buna bir çözüm bulmalısın. Bekleten bir sevgiliysen, bu Sevgililer Günü’nde sevgilinin gönlünü kazanmanın tam zamanı. Sevgiline bizden küçük bir not: Aslında o da seni bekletmek istemiyor
  Genelde böyle ama bir keresinde beni öyle bekletmişti kış burası ERZURUM hava -28 falan sabahın 8inden 9a kadar geldiğinde kirpiklerim donmuştu çok sinirliydim ama hemen yumuşuyorum işte bir kaç dakika sonra geçti 😊

 76. sabırlı çıktı test sonucu ama mezuniyet törenine giderken yarım saat bekletmesi bide yaptığı sakarlıklar beni sinirlendirmişti babam sakinleştirdi.

 77. sabırlı çıktı test sonucu ama mezuniyet törenine giderken yarım saat bekletmesi bide yaptığı sakarlıklar beni sinirlendirmişti babam sakinleş

 78. Bir gün benimkiyle buluşacaktım ben geliyorum şakın geç kalma demiştim bekletme beni dedim sonra benim işim çıkmıştı 1 saat ben onu bekletmiştim

 79. sabırlı çıktı test sonucu ama bi yere kadar ablasının düğününe kıyafet beğene memesi yüzünden geç kaldık benimle beraber bütün ailesi sinirlenmişti.

 80. Bekletince panik yapanlardanım aynen çünkü çok kavga ediyoruz beni bekleyince o yüzden panik yapıyorum olsun Ama hayat sevince güzel test sonucum beni anlattı :)

 81. Bekleyen: Sabırlı

  Oldukça sabırlı ve iyi niyetli olduğunu biz bile görebiliyoruz. Planlı, programlı ve düzenli olduğun aşikar. Bu sebepten olsa gerek gittiğin her ortamda ilgiyi üzerine çekiyorsun. Her zaman cool ve sakin görünmek cazibeni doruklara ulaştırıyor doğrusu. Herkese senin gibi bir sevgili lazım. Sevgilin seni bekletse de sinirlenmiyor, kavga çıkartmıyorsun. İş hayatında da, insanlarla olan ilişkinde de son derece titiz davrandığın belli. Nerede ne yapması gerektiğini bilen bir yapıya sahip olduğun için genelde akıl danışılan kişisin. Sevgililer Günü’nde sevgilin için en özel hediyeyi seçeceğini tahmin edebiliyoruz. Sevgiline bizden küçük bir not: İyi ki senin gibi bir sevgilisi var.

  Diyordu çokta iyi diyordu :)

 82. Sonuç Bekleyen: Sinirli’de.

  Sevdiğim kızdan bahsediyorum kankama işte kanka konuştuk öyle böyle yaptık falan diyorum,kızı anlatıyorum, işte öyle seviyorum böyle seviyorum diyorum, arkamdan bir ses harbi çok mu seviyon sen bu kızı dedi, tabi seviyorum kızım dedim bir döndüm kız arkamda, o an kalbim deli gibi heyecanlandı napacağımı bilemedim hem utandım hemde heyecandan aklım çıktı, gözlerimin içine bakdı, ellimi tutu çekdi götürdü beni, o sırada tüm sınıf Oooo diye tezzürat yaptı.Uatndığıma mı yaniyim kızım arkamda çıkdığından mı herkesin ortasında elimden tutup çekip götürmesine.En Mükemel tessadüftü.:D

 83. Bekleyen: Sabırlı

  Çıktı bana evet gerçekten öyleyim aşkım kırılmasın bana diye onu sonsuza kadar beklerim, yıllardır bekledim ona kavuştum şimdi seni bekleyemem diyemem…

 84. Oldukça sabırlı ve iyi niyetli olduğunu biz bile görebiliyoruz. Planlı, programlı ve düzenli olduğun aşikar. Bu sebepten olsa gerek gittiğin her ortamda ilgiyi üzerine çekiyorsun. Her zaman cool ve sakin görünmek cazibeni doruklara ulaştırıyor doğrusu. Herkese senin gibi bir sevgili lazım. Sevgilin seni bekletse de sinirlenmiyor, kavga çıkartmıyorsun. İş hayatında da, insanlarla olan ilişkinde de son derece titiz davrandığın belli. Nerede ne yapması gerektiğini bilen bir yapıya sahip olduğun için genelde akıl danışılan kişisin. Sevgililer Günü’nde sevgilin için en özel hediyeyi seçeceğini tahmin edebiliyoruz. Sevgiline bizden küçük bir not: İyi ki senin gibi bir sevgilisi var.

 85. Ve sonuç; bekleten panikli…

  Nişanlımla akşam yemeğine çıkacağımız gün gözlerimi dinlendireyim derken uyuyakalmıştım. Tabi panikle evden öyle bir fırlamıştım ki ta ki nişanlımın yanına vardığımda kahkaha atıp şapşik sevdiğiiim deyip gülmesiyle saçımın arasında kalan tarağı farkettim(ki gözlerinden ateş çıkartmıştır diye düşünüyordum😂 ) o kadar panik olmuştum ki saçıma bakmayı unutmuşum yastığımın yanındaki tarak saçımın arasına karışmış bende farketmemişim. Tabi bu kırdığım pot onun bütün sinirini almıştı yine şirinliğim ve şaşkınlığımla günümüzü kurtarmıştım. Darısı diğer yemeklerimize 😊😊

 86. harbi doğru çıktı ya b test :D nerden biliyolar :)) acayip bekletirim insanları :D tamam geliyorum hesabı

 87. (Sevgililer Günü’nde de sevgiline en güzel hediyeyi alacağından hiç şüphemiz yok) yok öyle bi hediye!

 88. Bekleyen: Sabırlı

  Oldukça sabırlı ve iyi niyetli olduğunu biz bile görebiliyoruz. Planlı, programlı ve düzenli olduğun aşikar. Bu sebepten olsa gerek gittiğin her ortamda ilgiyi üzerine çekiyorsun. Her zaman cool ve sakin görünmek cazibeni doruklara ulaştırıyor doğrusu. Herkese senin gibi bir sevgili lazım. Sevgilin seni bekletse de sinirlenmiyor, kavga çıkartmıyorsun. İş hayatında da, insanlarla olan ilişkinde de son derece titiz davrandığın belli. Nerede ne yapması gerektiğini bilen bir yapıya sahip olduğun için genelde akıl danışılan kişisin. Sevgililer Günü’nde sevgilin için en özel hediyeyi seçeceğini tahmin edebiliyoruz. Sevgiline bizden küçük bir not: İyi ki senin gibi bir sevgilisi var.

  bir gün bana okulun çıkışında beni beklermisin beni demişti tabii ki bu bir soru degildi bende tamam demiştim o gün kız arkadaşımın dersi 5.30 da benimki ise 12 de bitiyordu tam tamina 5.30 saat bekledim ancak dersten çıktıgında ise hiçbirşey yapmayıp otobüse binip eve gittik.

 89. Sabırlı ciktim evet cunku sabrin sonunun selamet olduğuna inananlardanim eşimin sevgililer gününü kabullenmesini ve bana güllerle gelmesini tam 17 yıldır bekliyorum 🌹💖🎁 belki bu sene?

 90. Bekletmekten hoşlanmam beklemeyi de sevmem her işimi yapmadan durmam ve son ana kafar beklerim oda kötü bir huy

 91. Bekleten -panikli çıktım 😀
  Genelde bekleten oluyorum ama elimde değil erken çıkmaya çalıştıkça geç kalıyorum 😅 Birgün erkek arkadaşımla kahvaltı yapmak için sözleştik ben her zamanki gibi geç kaldım gittiğimde o çoktan kahvaltısını yapmıştı o kadar bekletmişim yani 😱🙈 tabi ben hem beklettim hemde bensiz kahvaltı yaptığı için sinirlendim 😂

 92. BEKLETEN PANİKLİ :
  Sen son dakikaların insanısın. Bekletmeyi sevmiyorsun ama her şeyi son ana bıraktığın için bekletmek zorunda kalıyorsun. Biri seni beklerken de panik oluyorsun, elin ayağına dolaşıyor. Bekletmeyi hiç istemiyorsun; ama her işini son dakika halletmeye kalkarsan bunu başaramazsın, bizden söylemesi. Aslında son dakikalar olmasaydı birçok şeyi başaramazdık; sen de pratik zekan ile sorunları son dakikada çözüyor ve her şeyi yoluna koyuyorsun. Tabi özel hayatında bekletmek sorun yaratıyorsa buna bir çözüm bulmalısın. Bekleten bir sevgiliysen, bu Sevgililer Günü’nde sevgilinin gönlünü kazanmanın tam zamanı. Sevgiline bizden küçük bir

  not: Aslında o da seni bekletmek istemiyor.

  Bir gün sevgilim ile buluşacaktık;
  Ben mesaiye kaldım sevgilim sürekli mesaj atıp duruyor ..
  Nerdesin 2 saat oldu hala gelmedin tarzında ardı ardına mesaj attı .
  Cevap verdim işim uzadı ama beklersen geleceğim dedim.
  Tam 3. saatte tekrar yazdı ben gidiyorum gelmiyor musun nerdesin dedi ..
  Çıktım yoldayım geliyorum dedim.
  4 saat geç oldu ama buluştuk .
  Azarladı beni, baya haklı ama ..
  Sabredip bekledi biraz tepkili ama Gitmedi ,))

 93. Tabikide Bekleyen 😊
  Evet Beklemek Güzel Şey Aslında Özlemi Arttırır Sevgiyi Güçlendirir Gördüğün Zaman Daha Büyük Bir Aşkla Sarılmanı Sağlar
  Bizi Ne kadar Bekletirse Bekletsin Sinirlenmek Fayda Olmucak O 9ay Bebeğimizi Karnında Taşıcak Olan Güzel İnsan 😊 O sabırlı 9ay bebeğimizin gelmesini Beklicek Ben Onu Mağazada Kapılarda beklemişim çok mu 😊

 94. Sabırlı çıktı bence çok doğru her seferinde dışarı çıkacağımız zaman ben erken çıkıyorum o geç geliyor bekliyorum beklemekte sabır işi ne de olsa seviyorum yani seven her şeyi göze alır.

 95. Beklemeyide bekletmeyide sevmem ama genelde bekleten olmuşumdur. Her buluşmada buluşma saatiden sürekli 30 dakika erkene kendimi ayarlarım ama arada yine bekletirim yine bir gün bekleten olarak karşısına çıktmıştım. bunun karşılıgında beni sonraki gün çagırdıgı yerde evinden hiç çıkmayarak 3 saat bekletmişti.

 96. %75 beni tanımlıyor diyebilirim lakin cevaplar biraz daha geniş seçenekler biraz daha fazla olabilirdi

 97. Bekleten: Rahat Sonucunu uygun gördü test
  Hayatımdaki gerçek tamamen tersi olsa da Özdemir Asaf’ın dediği gibi ” GeIecekse bekIenen, bekIemek güzeIdir. ÖzIeyecekse özIenen, özIemek güzeIdir. Ve sevecekse seviIen; o hayat her şeye bedeIdir.”

 98. Bekleten sevgili ciktimm ..ama ne yazikki bekleyen hep ben oldum Koskoca 15 ay asker yolu bekledim üstelik evli bi sekildeeeee😂😂😂ama digerleri dogru takmiyom kimseyi

 99. Bir bayan olarak hem bekletip hemde panik olmayı becerebiliyoruz .:)
  test sonucum :bekleten panik:)
  n11 son güne bırakmadan hediyelerimizi aldık bu sefer

 100. Bekleten Panik ; Gerçekten doğru sonuç ben kendimi bu kadar güzel ifade edemezdim. Ama işin kötü yanı hediye alan her zaman benim fakat artık işi çözdüm. Gereksiz pahalı birşey almak yerine aylar öncesinden gerçekten ihtiyacı olduğu bir şey varmı onu öğreniyor , istese de erteliyorum taki önemli günler de alıyorum. Hem ihtiyacı nı hem hediyesini almış oluyorum 😉

 101. Ben de “Bekleyen: Sabırlı” çıktım. Övünmek için söylemiyorum ama hayatta gerçekten sabırlıyım. Lakin neticede ben de bir insanım. İkili ilişkilerde sabrımın bittiği yerde geri adım atmamacısına yapacağımı yaparım. Heleki kadınların alışveriş yaparken erkekleri bekletmesine sinir oluyorum.Resmen kendilerini kaybediyorlar. Sanırsın ki savaş sonrası bedava yağma yapılacak çok mağaza var… Kadınlar bu durumu pek kabul etmek istemez ama en kadınlar erkekleri bekletiyor. Hazırlanıp evden çıkmaları 30-45 dk. bulabiliyor. İnsan doğallığıyla zaten güzeldir, boya&parfüm fıçısı olmak için dakikalarınızı heba etmeye değer mi???

 102. Eşimle, ilk tanışma evrelerinde yaptığımız görüşmelerde kendisini evine yakın bir yerden araba ile alıyordum. Hep kararlaştırdığımız saatten 10 dakika önce buluşuyorduk. Ben, o erken gelirse dışarıda durmasın diye biraz daha erken davranıyordum. Kendisi de araba yolda beklemesin diye erken davranıyordu. Ve garip bir şekilde, birbirimizi hiç bekletmiyorduk.
  Şimdi nasıl diye merak ediyorsunuzdur. Dışarı çıkacağımız zaman ben arabayı ısıtırım. 5 dakika, 10 dakika, 15 dakika da ancak hazırlanıp geliyor :)

 103. Oldukça sabırlı ve iyi niyetli olduğunu biz bile görebiliyoruz. Planlı, programlı ve düzenli olduğun aşikar. Bu sebepten olsa gerek gittiğin her ortamda ilgiyi üzerine çekiyorsun. Her zaman cool ve sakin görünmek cazibeni doruklara ulaştırıyor doğrusu. Herkese senin gibi bir sevgili lazım. Sevgilin seni bekletse de sinirlenmiyor, kavga çıkartmıyorsun. İş hayatında da, insanlarla olan ilişkinde de son derece titiz davrandığın belli. Nerede ne yapması gerektiğini bilen bir yapıya sahip olduğun için genelde akıl danışılan kişisin. Sevgililer Günü’nde sevgilin için en özel hediyeyi seçeceğini tahmin edebiliyoruz. Sevgiline bizden küçük bir not: İyi ki senin gibi bir sevgilisi var.

  Doğru söze ne denir ki :)))

 104. TEST SONUCU BEKLEYEN SABIRLI
  SEVGİ DEDİĞİN BİR ÖMÜR KARŞILIKLI SABIR BENDE ÖLÜNCEYE KADAR SABIR

 105. Bekleten: Panikli çıktım… EVET BAZI İŞLERİMİ SON ANA BIRAKABİLİYORUM NE YAZIK Kİ..
  SEVGİLİMİ BENİ ALMASI İÇİN HAZIRIM DİYE ÇAĞIRDIĞIMDA BENİ AŞAĞIDA BEKLERKEN DİZİ AÇMIŞ BEN AŞAĞIYA İNDİĞİMDE İSE DİZİYİ BİTİRMEK ÜZEREYDİ :) BAZEN DE BENİ BEKLERKEN OYUN OYNUYOR LEVEL ATLIYOR BENİM SAYEMDE DİZİ VE OYUNLARINA ZAMAN AYIRIYOR BENCE :D
  BEN GENELDE BEKLETEN TARAFIM AMA BAZEN O DA GEÇ KALABİLİYOR TABİ. NÖBETTEN ÇIKIYORUM VE YORGUN OLUYORUM BENİ HASTANEDEN ALIP EVE BIRAKMAK İÇİN GELİYOR TABİ TUVALETTE 1 SAAT KALMASA İYİ İNSAN ASLINDA GENELDE O YÜZDEN BEKLİYORUM :D

 106. Sen son dakikaların insanısın. Bekletmeyi sevmiyorsun ama her şeyi son ana bıraktığın için bekletmek zorunda kalıyorsun. Biri seni beklerken de panik oluyorsun, elin ayağına dolaşıyor. Bekletmeyi hiç istemiyorsun; ama her işini son dakika halletmeye kalkarsan bunu başaramazsın, bizden söylemesi. Aslında son dakikalar olmasaydı birçok şeyi başaramazdık; sen de pratik zekan ile sorunları son dakikada çözüyor ve her şeyi yoluna koyuyorsun. Tabi özel hayatında bekletmek sorun yaratıyorsa buna bir çözüm bulmalısın. Bekleten bir sevgiliysen, bu Sevgililer Günü’nde sevgilinin gönlünü kazanmanın tam zamanı. Sevgiline bizden küçük bir not: Aslında o da seni bekletmek istemiyor.

  Çok dogru tam beni anlatiyor

 107. bekleten rahat çıkdım
  rahat olmak iyidir ömrü uzatır nekadar çok yaşarsak sevidceğimize okadar yı demek dimi:)

 108. bekletmeyi seven :)
  aslında beklemeyide bekletmeyide sevmem ama insanların karakterini denemek için beklettiğim olmuştur eşimi mesela :) ailem eşimle evlenmeme izin vermemişti herşey kopma mesabesindeydi benimde aklımda sotular ailem neden vermiyo kotu birimi vesaire birçok soru bana çok sinirli seni uzer kaldıramaz dediler bende deneme amaçlı 2 saat bulusacağımız yerde beklettim uzaktanda seyrettim ne yapıyor diye :) canım ya bekledi bekledi 2 saat … msjlarınada cvb vermeyince basını ellerinin arasına koydu dusunmeye başladı sonra yanına gittiğimde tek yaptığı şey boynuma sarılmak oldu gerçekten seviyorum gerçekten seviliyorum bu hayatta başka ne isterim tanısalı 5 sene oldu ve hala o anı hatırladığımızda 2 saat değil 2 sene beklenmeye değersin der canım eşim iyiki var nice 5 seneler 07.02.2012

 109. Evet sinirliyim ama bi o karda çabucak gönlümü almak kolaydır. Bir saniyesine bile hükmedemediğimiz ömrümüzde geçen zamanın kıymetini ve o zamanı geçirdiğim sevdiğim insanların değerini çok iyi bilen biriyim.

 110. Bekleten: Panikli

  Sen son dakikaların insanısın. Bekletmeyi sevmiyorsun ama her şeyi son ana bıraktığın için bekletmek zorunda kalıyorsun. Biri seni beklerken de panik oluyorsun, elin ayağına dolaşıyor. Bekletmeyi hiç istemiyorsun; ama her işini son dakika halletmeye kalkarsan bunu başaramazsın, bizden söylemesi. Aslında son dakikalar olmasaydı birçok şeyi başaramazdık; sen de pratik zekan ile sorunları son dakikada çözüyor ve her şeyi yoluna koyuyorsun. Tabi özel hayatında bekletmek sorun yaratıyorsa buna bir çözüm bulmalısın. Bekleten bir sevgiliysen, bu Sevgililer Günü’nde sevgilinin gönlünü kazanmanın tam zamanı. Sevgiline bizden küçük bir not: Aslında o da seni bekletmek istemiyor.

 111. Test sonucunda işimi son ana bırakıp pratiklikle çözdüğüm, partnerimi-eşimi beklettigim, bu sırada da çok telaslandigim yorumuna ulaştım.Kısmen doğru bir yorum, ancak makul süre beklemeyi de bilirim.Bununla ilgili bir anımı paylaşacağım;şu an 18 yıllık eşim olan beyefendi ile ilkokul 1.sınıfta tanışıp ortaokul son sınıfta çıkmaya başlayıp 25 yaşımızda evlendik, şu anda 17 ve 6 yaşlarında 2 erkek çocuk sahibiyiz.Sevgili olduğumuz 1996 yılı yaz tatilinde Beşiktaş’ta staj yaptığım vakit kendisi Kadıköy vapur iskelesinden beni alması gerektiğini unuttuuuuu.Ve ben 2 saat vapurdan inilen noktada bekledim, o zaman cep telefonu yok, ankesörlü telefonlara gider bulunduğu yeri ararsam beni bulamayıp gider diye korktum.Neyse mecburen yerimden ayrılıp aradığımda buluşma ile ilgili tamamen yanlış bir anlaşılma olduğu ortaya çıkmış , tabiri caizse uçarak iskeleye yanıma ulaşmis veeeeee o kalabalığın içinde diz çöküp özür dilemişti.Nice böyle anımız var ve nicesi de olacak inşallah.Aşk duyguların en yücesidir, herkesin başına gelmesi dilegiyle…

 112. Bekleten rahat çıktı :D
  Bu zamana kadar sevdiceğini defalarca bekleten ama kendim beklediğimde kıyametleri koparan biriyim ben:) bir keresinde buluşma saatinden 1 saat erken gidip neden beni 1 saattir bekletiyosun diye bi dünya tartışma yaratmıştım :))) garibim 3 senedir çekiyo kahrımı :))

 113. 1989 senesinde osmaniye nin zorkun yaylasında evlerimizde su olmadığı için su testileri ile çeşmeye gider su taşırdık eve. gene bir gün gittiğimizde bir kadın büyük bir bidonla gelmişti ve suyu doldurduktan sonra kendi bidonunu da doldurup onu bekleyip bekleyemeyeceğimi sordu. ben de beklerim dedim. kadın gelmedi. ben saatlerce bekledim ve beni aramaya çıkmış ve çılgına dönmüş annem tarafından çeşme başında bulunmuştum :)

 114. Bekleten: Panikli
  tam beni tanıtıyor. son günü gidip almak benim işim. ama onunda aynı şeyi yapıyor yazmanız başka bir sonuç. Genede alıyor olmak yeterlidir. Hiç almamaktan sa :)

 115. Bekleten: Panikli

  Sen son dakikaların insanısın. Bekletmeyi sevmiyorsun ama her şeyi son ana bıraktığın için bekletmek zorunda kalıyorsun. Biri seni beklerken de panik oluyorsun, elin ayağına dolaşıyor. Bekletmeyi hiç istemiyorsun; ama her işini son dakika halletmeye kalkarsan bunu başaramazsın, bizden söylemesi. Aslında son dakikalar olmasaydı birçok şeyi başaramazdık; sen de pratik zekan ile sorunları son dakikada çözüyor ve her şeyi yoluna koyuyorsun. Tabi özel hayatında bekletmek sorun yaratıyorsa buna bir çözüm bulmalısın. Bekleten bir sevgiliysen, bu Sevgililer Günü’nde sevgilinin gönlünü kazanmanın tam zamanı. Sevgiline bizden küçük bir not: Aslında o da seni bekletmek istemiyor.

 116. Oldukça sabırlı ve iyi niyetli olduğunu biz bile görebiliyoruz yazısıyla başladı çocuklarla dışarı çıkacaktık hazırlanın dedi eşim biz hazırlanırken bi ara ortadan kayboldu çocuklar babanız nerede dedim arabaya giti dediler arabada beklediğini düşündüm ve çıktık dışarı baktım araba yok aradım nerdesin dedim bana demezmi aaa ben çıktım gidiyorum sizi almayı unutum :D tekrar geri geldi bizi unutma gibi arada huyları var bendede sabır :)

 117. Sabırlı… Evet gayet sabırlıyım. Geçen yaz sevgilimin ailesi tatildeydi ve kendisi evde tek kalıyordu. Bi gün önce anlaşmıştık yemek yapıp ona götürecektim ve birazcık evi temizlemesine yardım edecektim. Öğlen 1 2 gibi anlastık. Ertesi gün kalkıp yemek yaptım hazırladım kendim hazırlandım. Saat 1 i geçiyordu aradım evden çıkıyorum diye. Duymadı. Heralde hazırlanıyordur dedim. Yemekleri aldım çıktım. Gidene kadar 10 kere aradım açmadı. Endiselenmeye basladım. Eve gittim. Defalarca zile bastım aradım. Telefon sesini ben dışardan duyuyordum o icerden duymuyordu. Oyle korktum ki… Belki 50 kere zile bastım. 20 kere aradım. Polisimi arasam itfaiye yi mi derken. Birden kapı açıldı. Uyuyakalmışmış. Yemekleri verdim eline hicbirsey konusmadan cıktım eve geldim. Hayatımda hic o kadar sıkıntılı bir bekleyis yasamamıstım. Sabrıma hala hayret ediyorum. Sevgilim mi? Sabrıma hayran .Yazın evleniyoruz .

 118. 2013 sevgililer günüydü ona en sevdiği yüzüğü almıştım ona bunu en ilginç şekilde nasıl verebilirim die düşünürken aklıma bir fikir geldi yüzüğü sürpriz yumurtanın içine koydum tabi uzun uğraşlar sonucu onunla avm de gezerken ona sürpriz yumurta isteyip istemediğini sordum istedi 😊 sonra biryere otutduk cebimde olan sürpriz yumurta ile avm den aldıgımız yumurtayı cebimde değiştirdim ve ona verdim açtı önce çikolatasını yedik sonra oyuncak kutusundan oyuncak çıkmasını beklerken yüzük avuçlarına düşüverdi o an gözyaşlarını tutamadı 😊

 119. Bekletmeye deydi:
  2013 sevgililer günüydü ona en sevdiği yüzüğü almıştım ona bunu en ilginç şekilde nasıl verebilirim die düşünürken onu çok bekletmiştim aklıma bir fikir geldi sonra yüzüğü sürpriz yumurtanın içine koydum tabi uzun uğraşlar sonucu onunla avm de gezerken ona sürpriz yumurta isteyip istemediğini sordum istedi 😊 sonra biryere otutduk cebimde olan sürpriz yumurta ile avm den aldıgımız yumurtayı cebimde değiştirdim ve ona verdim açtı önce çikolatasını yedik sonra oyuncak kutusundan oyuncak çıkmasını beklerken yüzük avuçlarına düşüverdi o an gözyaşlarını tutamadı 😊

 120. Bekleten- panikli çıktı sonuç.panikli olduğum doğru fakat pek bekleten biri değilimdir.bekleteceksem eğer mutlaka haber veririm.buraya aktaracak ilginç bi anım yok.olsa yazardım.saygılar.

 121. Test sonucumdada çıktığı gibi elimde olmayan nedenlerle hep bekleten tarafım . Kız arkadaşımla ilk tanıştığımızda Benim randevulara istemesemde geç geldiğimi söylemişimdir. 1-2-3-4-5. randevu derken en sonunda böyle olmuyor erken buluşmak için erken randevu veriyorum ama yine bekletiliyorum diyip uzun bir tartışmanın sonucunda çareyi artık kendisi ya iş çıkışıma yada evime gelerek çözmüştü. :)

 122. Bekleyen sinirli
  Okurken sanki sadece bunu degil burç özelliklerimi de okuyordum insan kendini heryerde belli ediyor :)
  Tamda sonuçta söylendiği gibi birşey önceden planlanmışsa insan kendini ayarlamalı.
  Ufak tefek bekletilmeler dışında büyük birşey yaşamamış olsam da beklettiğimde üste çıkmayı biliyorum ama bekletildiğimde saldırgan bir boğaya dönüşebiliyorum :) ve son olarak
  En sağlam temelli aşklar, sabrımızın zorlanmasının üstesinden gelerek başlar.

 123. İnsan sevdiği kişiyi bnce hiçbir türlü bekletmemeli yani bekletemez ki , o senin meleğin harikan o olmazsa nefes alamadığın tek insan onsuz adım atamıyorsun ve birde bekleticeksin öylemi inanmakta zorlanıyorum.

  Siz siz olun sevdiğiniz kişileri ne yarı yolda bırakın nede bekletin .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir