Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri

Erkek sevgiliye hediye

Erkek sevgiliye hediye almak, bizim için en özel anlamları taşıyan o kişiye onu ne kadar sevdiğimizi göstermenin yollarından biri. Aşkla bağlı olduğunuz sevgilinizi mutlu etmek için düşündükleriniz ve yapmaya hazır olduklarınız her zaman daha yoğun ve süreklidir kuşkusuz. Onun sevdiği, hoşuna gidecek şeyleri tespit etmeye ve onu mutlu etmeye odaklanmak ilişkinizin bir parçası. Erkek sevgiliye hediye konusuna geldiğimizde çoğunlukla düşüncelerimiz birkaç üründe takılıp kalsa da, aslında birden çok hediye fikirleri yaratmanız mümkün. İster sevgililer günü hediyesi isterse de sevgiliye doğum günü hediyesi almayı düşünüyor olun, bu yazımızdaki erkek sevgiliye hediye fikirlerinden faydalanabileceğiniz umuyoruz.

1. Zippo

Zippo

Erkek sevgiliye hediye almak bazen stresli bir iş olabilir. Ancak yine de onu en iyi sizin tanıyabileceğiniz ve ne isteyeceğini bileceğiniz gerçeği de apaçık ortada. Sevgiliniz için almayı düşündüğünüz özel hediyeler arasında şık bir zippo da seçenek olarak dursun.

2. Son moda bir bere

Yün Bere

Erkeklere hediye alırken onların tarzlarını iyi bilmek gerekir. Sevgiliye hediye olarak alabileceğiniz ürünlerden biri de özellikle bu soğuk kış günlerinde başını sıcak tutacak ve stiliyle uyumlu bir bere olabilir.

3. Kol düğmeleri

Kol Düğmesi

Kulağa çok nostaljik gelse de bizce kol düğmeleri hâlâ sevgiliye hediye alırken iyi bir fikir. Eğer daha klasik bir tarzı olan bir sevgiliniz varsa, stiline sizden bir dokunuş için kol düğmelerini düşünebilirsiniz. İyi giyinmeyi bilen erkeklere hediye olarak kol düğmeleri kesinlikle mutlu edecektir.

4. Kartvizitlik

Star Wars Kartvizitlik

Özellikle profesyonel hayatın içinde yoğun tempolu işlerde çalışan sevgiliye ne hediye alınır diye düşünüp duruyorsanız, kartvizitlik oldukça işlevsel olacaktır. Üzerine sevgilinizin ismini de yazdırabileceğiniz için özel hediyeler kategorisinde sayılabilir.

5. Bomber ceket

Bomber ceket

Sezonun erkek modasında trend parçalardan biri olan bomber ceketlerden erkek sevgiliye hediye almak için sevgilinizin bedenini bilmeniz yeterli. Giydikçe sizi hatırlasın, o giydikçe siz mutlu olun. Her iki taraf da kazanıyor.

6. Deri eldivenler

Deri Eldiven

Madem kara kış kapıda, sevgilinizin elleri de üşümesin. Erkek sevgiliye hediye fikirlerinden biri de deri eldivenlerdir. Özel tasarım deri eldivenler bulabileceğiniz gibi, standart yün astarlı bir deri eldiveni de sevgiliye hediye olarak tercih edebilirsiniz.

7. French pressFrench Press

Bazı sevgililer kahveyi çok sever. French press de bu açıdan kahve seven erkeklere hediye olarak alınabilecek ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik frenc press ile bitki çayları demlemek de son derece sağlıklı ve pratik. Yanında bir de tadını sevdiğini bildiğiniz filtre kahve çeşidini, çikolatalar ve şekerlemeleri de sevgiliye hediye kutusu yapabilirsiniz.

8. Kitap

Kitap

Entelektüel bir sevgiliniz varsa ve onu bazen kitaplarından bile kıskanıyor ama yine de onu mutlu edecek tek şeyin daha fazla kitap olduğunu biliyorsanız, kitap kurdu sevgiliye ne hediye alınır sorusunun yanıtı basit: ilgi alanlarına odaklanan kitaplar. 7. maddedeki kahveli, çikolatalı hediye kutusuna bir de kitap eklerseniz entelektüel sevgiliye hediye konusu tamamdır.

9. Kol saati

Erkek Saatleri

Kol saati bir erkeğin tarzının en önemli unsurlarından biridir. Erkek sevgiliye hediye konusunda dara düştüğünüzde, sevgiliniz eğer saat kullanmayı seviyorsa, tarzına uygun bir erkek kol saati hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Bu konuda, “En Şık Erkek Saat Modelleri” yazımızdan ilham almanız mümkün!

10. Sizin tasarlayacağınız bir bileklik

Erkek Bileklikleri

Erkek sevgiliye hediye konusunda en özel yaklaşımlar sizin yaratıcılığınızın da işin içine girdiği anlarda ortaya çıkıyor. Bileklikler erkek aksesuarları arasında oldukça popüler ürünler. Malzemeleri alıp kendi el emeğiniz olan bir bileklik tasarlayarak sevgiliye hediye olarak verebilirsiniz.

11. Erkek sevgiliye hediye: Telefon uygulaması

Uygulamalar

Günümüzde akıllı telefonlarımızdan uzak yaşamak imkânsız. Sevgiliye hediye olarak onun yaşam tarzına uygun, gündelik işlerini kolaylaştıracak bir uygulama satın alabilirsiniz. Fitness, ekonomi, kültür-sanat ya da spor uygulamaları (ve hatta mobil oyunlar) erkek sevgili için uygun hediyeler olabilirler.

Erkek sevgiliye hediye konusunda sizin önerileriniz neler? Yorumlar kısmında önerilerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. :)

Erkeklerin kış dolabında bulunması gereken ürünler arasından da sevgiliniz için hediye fikirleri çıkarabilirsiniz!

Önceki YazıSonraki Yazı