İlham Veren El Yapımı Hediyeler

Hediyenin en güzel yanı sevgi içermesi. Bir hediyeye sevgimizi katabileceğimiz en iyi yol ise onu kendimiz tasarlamak. Tamamen kendi el emeğimiz olan kendin yap hediyeler ile sevdiklerimizi mutlu edebiliriz. Üstelik de oldukça ekonomik yollardan. İşte ilham veren el yapımı hediyelerden birkaçı. Anneye hediye, sevgiliye hediye ya da arkadaşa hediye olarak el yapımı hediyeler tasarlayabilirsiniz.  Devamını oku

Anneler Günü Hediyeleri

Güzelliğe Güzellik Katan 11 Anneler Günü Hediyesi

Hepimizin annesi en güzel! Peki bu Anneler Günü’nde annenizin güzelliğine güzellik, gençliğine gençlik katmak istemez misiniz? Henüz Anneler Günü hediyesi olarak ne alacağınıza karar veremediyseniz, önerilerimiz işinize yarayabilir. Anneler Günü ne zaman diye merak ediyorsanız, bu yıl 14 Mayıs 2017 tarihine denk geldiğini hemen söyleyelim. Tarihteki ilk Anneler Günü nasıl ortaya çıktı biliyor musunuz?

Hızla akıp giden zaman kadınları ne yazık ki olumsuz etkiliyor. Zamana yenik düşen cildin yenilenmesi ve eskisi gibi güzel görünmesi için biraz desteğe ihtiyacı var. Vücut bakım ürünleri, masaj yağları, kırışıklık kremleri ve maskeler, kadınların güzelliğine güzellik katmak için geliştirilmiş. Annenizin de her zaman güzel ve genç kalabilmesi için bu ürünlere ihtiyacı olabilir… Klişe haline gelen Anneler Günü hediyesi seçeneklerinden sıkıldıysanız, bu yıl annenize bir güzellik yapın! Bir kadının varlığından asla sıkılmayacağı şeyler arasında makyaj malzemeleri ve kişisel bakım ürünleri bulunuyor, bizden söylemesi. Siz de annenizin mutluluğuna mutluluk katmak için derlediğimiz hediye listesine göz atabilirsiniz.

Devamını oku

Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı Hediyesi Önerileri

Bir yılın daha sonuna geldik. 2016 yılını bitirmemize ve yepyeni bir yıla girmemize sadece günler kaldı. Peki siz yılbaşına hazır mısınız? Koskocaman bir yılı uğurlarken, yeni bir yıla merhaba derken sevdiklerinizi mutlu etmek istemez misiniz? Anneye, babaya, sevgiliye, kardeşe, arkadaşa yılbaşı hediyesi fikirlerini sizin için derledik. Devamını oku

Erkek sevgiliye hediye

Onu Mutlu Edin: Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri

Erkek sevgiliye hediye almak, bizim için en özel anlamları taşıyan o kişiye onu ne kadar sevdiğimizi göstermenin yollarından biri. Aşkla bağlı olduğunuz sevgilinizi mutlu etmek için düşündükleriniz ve yapmaya hazır olduklarınız her zaman daha yoğun ve süreklidir kuşkusuz. Onun sevdiği, hoşuna gidecek şeyleri tespit etmeye ve onu mutlu etmeye odaklanmak ilişkinizin bir parçası. Erkek sevgiliye hediye konusuna geldiğimizde çoğunlukla düşüncelerimiz birkaç üründe takılıp kalsa da, aslında birden çok hediye fikirleri yaratmanız mümkün. İster sevgililer günü hediyesi isterse de sevgiliye doğum günü hediyesi almayı düşünüyor olun, bu yazımızdaki erkek sevgiliye hediye fikirlerinden faydalanabileceğiniz umuyoruz. Devamını oku

Yeniyılda Verebileceğiniz En Güzel HediyeYeniyılda Verebileceğiniz En Güzel Hediye

The Body Shop’tan Anlamlı Bir Hediye

Yılbaşı hediyesi sevdiklerimizi mutlu etmenin yollarından birisi. Siz de sevdikleriniz için yeniyıl hediyesi arıyorsanız klasik hediyelerin dışına çıkıp çok daha anlamlı bir hediye satın alabilirsiniz. Seçtiğiniz her özel hediyeyle bir çocuğun eğitimine destek olabilirsiniz.

The Body Shop, 2015 yılında da çocukların dileklerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Savaştan etkilenen çocukların mutluluğu için çalışan “War Child” yardım kuruluşu ile birlikte yüreklere dokunan bir işbirliğine imza atan The Body Shop, yılbaşı dileklerini daha anlamlı kılıyor.

Yılbaşında The Body Shop’ın birbirinden renkli ürünleriyle sevdiklerinizi mutlu ederken bir çocuğun eğitimine de destek verebilirsiniz! Büyük küçük alacağınız her hediye seti karşılığında bir çocuğun ders alması için global fona katkıda bulunabilir aynı zamanda kampanya için hazırlanan postu sosyal medya hesaplarınızdan #giftaclass hashtagi ile paylaşarak 6 milyondan fazla çocuğa sınıf sağlayabilirsiniz.