İlk Defa Kamp Yapacaklar İçin 11 Kamp Malzemesi

Arkadaş çevrenizde mutlaka sık sık kampa giden birileri olmuştur. Bu kişilerden her biri size kampın nasıl harika bir deneyim olduğundan bahsedip dururlar. Bu övgüler başlangıçta sizin için pek bir şey ifade etmese de, kampın huzur verici karakterine yapılan vurguları duydukça kendinizi kamp yapma hayali kurarken buluyor olabilirsiniz. Arkadaşlarınız haklı; kamp yaparken modern dünyanın derdini, kederini geride bırakarak doğa ile inanılmaz bir bağ kurmaya başlıyorsunuz ve bu yabancılaşmış insana gerçekten iyi geliyor. Karar verdiyseniz eğer, ilk kampınızın eksiksiz bir deneyim olması için birtakım eşyalar almanız gerekiyor yanınıza. Kamp malzemeleri konusunda ilk kez kamp yapacaklara tavsiyelerimiz var. Bu ürünleri yanınızda bulundurmanız ilk kampınızı keyifle anmanızı sağlayacak. Şimdiden güzel vakit geçirmenizi dileriz! Devamını oku

Kamp

Kamp Yapmanın Hayatınıza Kattığı 11 Fayda

Şüphesiz ki herkesin tatil anlayışı aynı değildir. Pek çok kişi 5 yıldız hotelleri ve deniz-kum-güneş üçlüsünü tercih ederken, diğer yanda sırtına çantasını takıp dağ bayır kamp yapmayı hiçbir şeye değişmeyen insanların sayısı da az değildir. Siz de “kamp yapmak istiyorum ama diğer tatil seçeneklerini de düşünüyorum” diyenlerdenseniz bu yazıyı okumanızı tavsiye ediyoruz. Böylece daha rahat karar vereceğinize eminiz.

Devamını oku

Kamp alanı

Doğa Tutkunları İçin 11 Kamp Alanı

Doğa tutkunlarının en sevdiği aktivitelerden birisi kamp yapmak. Doğa ile baş başa kafa dinlemek ve temiz havanın tadını çıkarmak için ülkemizde birbirinden güzel kamp alanı bulunuyor. Siz de kamp çadırınızı alıp doğa ile iç içe bir tatil yapmak için mükemmel olan kamp yerleri listemize göz atın :)

Devamını oku