Ödüllü Test: Hangi Sevgili Tipisin?

Sevgililer Günü kapıya dayanmışken kafasında deli sorular olan genç, merak etme, seni yalnız bırakmadık! Önce şu konularda bir anlaşalım: Evet, sadece o anahtarlığı alırsan çok basit olur. Hayır, o gümüş kolyeyi hediye edersen aşırıya kaçmaz. Evet, erkeklere hediye seçmek gerçekten de zor. Hayır, kadınlar sadece pahalı hediyelere hoşlanmaz.

Tabii ki kafandaki düşünceler bunlarla sınırlı değil, biliyoruz. Seni ne kadar rahatlatmaya çalışsak da nafile; sen yine de kırmızı gül ve kol düğmesinin ne kadar klişe olduğunu ve asla doğru hediyeyi bulamayacağını düşünmeye devam edeceksin.

Sen Hangisisin: Bekleyen mi Bekleten mi?

gratis-onunde-bekleyen-sevgililer-gunu-test

Başlıkta sevgili tipi dediysek aklına maço, romantik ya da bol tripli sevgili tipleri gelmesin. Bizim bahsedeceğimiz özellikler, ister maço, ister romantik, ister bol tripli olsun, her sevgili tipinin istisnasız sahip olduğu cinsten. Olayın özü aslında çok basit: Bekleten misin, bekleyen mi? Bekletildiğinde sinirleniyor musun yoksa sabırlı bir ağaç misali kök salmayı mı bekliyorsun? Beklettiğinde ise geniş geniş, sallana sallana mı geliyorsun yoksa rujunu dişine katıp, gazı ağlatıp strese mi giriyorsun?

Bu Test Sürprizlerle Dolu!

n11 Hediye

Sürpriz 1: Testi çöz, sadece sana özel hazırlamış olduğumuz kampanya sayfasından indirimli saat, takı ve aksesuarları inceleme fırsatını yakala. Sevdiceğin için en özel hediyeyi hemen seç!

Sürpriz 2: Yorumlara git, çıkan test sonucu ile birlikte beklemek veya bekletilmekle ilgili en ilginç anını bizimle paylaş. En güzel yorumu sen yap, aşağıdaki hediye saat veya takıdan birini kazanma şansı yakala!

Sevgiliye Hediye Almazsan Ne Olur

Sevgililer Günü’nde Hediye Almayan Erkeklerin Başına Gelebilecek 11 Durum

Bu yıl da Sevgililer Günü geldi çattı. Bilindiği gibi bugünün en olmazsa olmazlarından biri hediyelerdir. İster kız olun ister erkek, hiç fark etmez. 14 Şubat‘ta herkes sevgilisine en güzel ve en özel hediyeyi almak için çaba sarf eder.
Ha eğer böyle bir çabanız yoksa ve sevgilinize hediye almayı düşünmüyorsanız, başınıza gelmesi çok muhtemel birkaç olayı aşağıda sizinle paylaşmak isteriz. Devamını oku

Sevgililer Günü Önerileri

Servet Harcamadan Romantik Bir Sevgililer Günü Akşamı Geçirmek İçin Öneriler

Sevgililer Günü yaklaşıyor. 14 Şubat’a şunun şurası ne kadar kaldı değil mi? Aklınızda hala Sevgililer Günü hakkında bir fikir yoksa yaşadınız çünkü size çok faideli bir liste hazırladık. Üstelik servet harcayacağınız Sevgililer Günü hediye fikirleri değil, sevgilinize verdiğiniz değeri gösterecek ama bir yandan da bütçenizi zorlamayacak akşamlık fikirler var. Haydi, o akşamı unutulmaz hale getirin! Devamını oku

Sevgililer Günü

Sevgililer Günü Özel: Romantik Bir Akşam Yemeği Tarifi

Sevgililer günü kapıda. Kiminiz bu 14 Şubat hediye almak yerine Sevgililer Günü’nde daha orijinal, daha fazla emek harcanmış ve eşi benzeri olmayan bir sürpriz yapmak istiyorsunuz. Kiminiz ise sevgiliye hediye almayı unuttunuz, değil mi? Merak etmeyin; muzdarip olduğunuz konu her ne olursa olsun ilacınız burada. Devamını oku

Sevgililer Günü

Erkeğinizin Kalbini Dockers İle Çalın

Sevgililer Günü’nde sevdiğiniz erkeğe çiçek ya da çikolata almayı planlamıyorsanız, Dockers bu yıl da en iyi seçenek olacak. Dockers’tan erkeğinizin kalbini fethetme garantili bir hediye seçebilirsiniz. Sevdiğinizin kişilik özelliği ne olursa olsun, Dockers’ta onu memnun edecek bir şeyler mutlaka bulabilirsiniz.

Araştırmalar diyor ki; erkeğin güvenilir ve saygıdeğer olanı makbuldür. Oysa ki kadınlar kalplerini teslim edecekleri erkeğin stil sahibi olmasını da önemsiyor. Fakat elbette ki ölçüyü aşmadan. Üzerine çok düşünülmemiş gibi duran bir stil her zaman daha çekici görünüyor. Fransa’da son günlerde gerçekleştirilen bir çalışmaya göre kadınlar, jean yerine chino pantolonlar giyen erkekleri tercih ediyorlar. Yani dönem, yeniden ‘casual’ dönemi.

Bu Sevgililer Günü’nde liderliği ele alabilir ve sizin için özel o erkeğe yalnızca bir pantolon ya da gömlek yerine, genel bir stil tavsiyesi hediye edebilirsiniz. Böylelikle sevdiğiniz sizin hoşunuza giden görünüme bürünecek ve kalbinizin atışı her zamankinden de daha hızlı bir ritme erişecek!

Aşk Mesafe Tanımıyor

Aşk Mesafe Tanımıyor

Sevgililer Günü’nde uzaktaki sevgilinize ulaşmanın en hesaplı yolu: BlaBlaCar.

Eğer uzun mesafe ilişki yaşıyorsanız yalnızca sevgilinizi özlemekle kalmıyorsunuz, bir de üstüne yüksek telefon faturaları, yol masrafları gibi dertler ekleniyor. Siz de sevgilisinden uzakta yaşayanlardansanız, BlaBlaCar ile yolculuk masraflarınızı azaltabilir ve onu daha sık ziyaret edebilirsiniz. Üstelik yolculuğunuzu haftalar öncesinden planlamanıza da gerek yok. BlaBlaCar ile son dakikada bile hesaplı bir yolculuk yapmanız mümkün. Bu yıl Sevgililer Günü’nde sevgilinize sürpriz yapmak için BlaBlaCar ile yolculuğunuzu hemen planlayın!

14 ülkede toplam 10 milyondan fazla üyesiyle dünyanın en büyük şehirlerarası yolculuk paylaşım ağı olan ve milyonlarca insanın ulaşım anlayışını değiştiren BlaBlaCar, aynı yönde yolculuk yapacak sürücü ve yolcuları buluşturuyor, yol masraflarının kişiler arasında paylaşılmasını sağlayarak seyahati herkes için daha hesaplı hale getiriyor. Üstelik yeni insanlarla tanışarak eğlenceli bir yolculuk yapma fırsatı da sunuyor. Devamını oku