Erken Rezervasyon Avantajları

Erken Rezervasyon

Erken rezervasyon, yaz tatilini birkaç ay önceden planlayarak indirimli konaklama ve ulaşım imkanlarından yararlanma fırsatu sunan kampanyadır. Çeşitli firmalar ve kuruluşlar, erken rezervasyon yapanlara promosyonlar, indirimler ve ekonomik öncelikler sunmakta. Antalya otelleri, Bodrum otelleri, Alanya otelleri, Marmaris otelleri, Fethiye otelleri, Çeşme otelleri ve Kıbrıs otelleri gibi birçok tatil beldesindeki otellere erken rezervasyon yaparak ucuz tatil fırsatını yakalayabilirsiniz.

Erken rezervasyonun faydalarını 11 maddede sizin için bir araya getirdik.

1.İstediğiniz Tarihte Konaklama

Tatil

Erken rezervasyonun en önemli avantajlarından biri de tatili istediğiniz tarihte yapabilme imkanı sunması. Yaz tatilini kış ayında planlayacağınız için tüm oteller boş olacak. Böylece siz de birilerine bağımlı kalmadan size uygun olan tarihte tatilinizi yapabileceksiniz.

2.İstediğiniz Tatil Beldesinde Konaklama

Tatil Beldesi

Tatilinizi son dakika planlarsanız büyük ihtimalle tüm oteller dolmuş olacak ve siz de istediğiniz yere değil de boş bulduğunuz yere gitmek zorunda kalacaksınız. Erken rezervasyon, yazın gezip görmek istediğiniz yere gidebilmenize imkan sağlıyor.

3.İstediğiniz Otelde Konaklama

Otel

Tatilini önceden planlayanlar büyük ihtimalle en güzel, en konforlu ve denize en yakın otelleri doldurmuş olacak. Hizmet kalitesi düşük, manzarası olmayan ve merkeze uzak olan otellerde konaklamak istemiyorsanız erken rezervasyon yaparak istediğiniz oteli seçebilirsiniz.

4.İstediğiniz Odada Kalma

Oda Manzarası

Erken rezervasyon yaparken istediğiniz odada kalma şansınız daha yüksek. Oteller boş olduğu için istediğiniz kattan, istediğiniz manzaraya sahip olan odayı tutabilirsiniz. Son dakika yapılan rezervasyonlarda ise alt katlarda olan ve manzarası olmayan odalarda kalma ihtimali daha yüksek.

5.Düşük Fiyatlı Rezervasyon

İndirimli Fiyat

Yaz tatilini kış aylarında planladığınızda ve istediğiniz otele rezervasyon yaptırdığınızda otel doluluk oranları düşük olacak ve otellerin sağlamış olduğu indirimli fiyatları kaçırmamış olacaksınız.

6.Ücretsiz İptal Edebilme

Ücretsiz İptal

Tatil planınızda bir aksilik çıktıysa ücretsiz iptal edebilme şansına sahipsiniz. Her otelin iptal edilebilme tarihi farklılık gösterdiği için son ücretsiz iptal edebilme gününe bakmanızda yarar var.

7.İndirimli Uçak veya Otobüs Bileti

Uçak Bileti

Anlaşmalı hava yollarından ya da otobüs firmalarından indirimli biletinizi alabilme şansınız var. Erken rezervasyon uçak bileti satın alarak istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

8.Ücretsiz Transfer İmkanı

Ücretsiz Transfer

Erken rezervasyon seçenekleri arasında çeşitli firmaların sunduğu ücretsiz transfer imkanı ile havaalanından ya da otogardan otele kadar kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

9.Ek Taksit ya da Taksit Erteleme İmkanı

Taksit Erteleme

Tatili ucuza getirdiğiniz gibi ödemesini de taksitli ya da ertelemeli olarak yapabilme şansınız var. Taksitli ödeme seçenekleri ile sıkışmadan tatil ücretini ödeyebileceksiniz.

10.Kolay Ödeme

Kolay Ödeme

Bütçeniz istediğiniz yerde tatil yapabilmenize olanak sağlamıyorsa, erken rezervasyon yaparak hem indirimli fiyatları hem de kolay ödeme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Erken rezervasyon sayesinde en güzel yerlerde en konforlu tatili yapmak hayal değil!

11.Kafanız Rahat Olsun

Kafanız Rahat Olsun
Tatil sezonunda herkes harıl harıl tatile gidecek yer, konaklayacak otel ararken sizin tatiliniz çoktan planlanmış olacak ve yukarıda avantaj olarak sıraladığımız durumların stresini yaşamamış olacaksınız. Gitmek istediğiniz otelde yer kaldı mı, konaklayacağınız odanın manzarası var mı, uçak bileti bulabilecek miyim gibi konularda endişeleriniz olmayacak.

Tüm bu avantajları değerlendirmek ve tatili ucuza getirmek için erken rezervasyon tatil imkanını kullanın. Erken rezervasyon ne zaman başlar diye soracak olursanız, kış mevsiminde başladığını ve havaların ısınmasıyla indirim oranlarının düştüğünü söyleyebiliriz. Tatil sitelerinden tatil satın almak isterseniz n11.com’un tatil kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

 

En güzel balayı destinasyonlarını görmek için tıklayın!

Önceki YazıSonraki Yazı