Çocuklar İçin Güzel Sanatlar Parkı

İstinye Park

İstinyePark çocuk ziyaretçilerini her zaman olduğu gibi unutmuyor ve bu kez çocukların ‘sanatçı ruhlarını beslemek’ için bir projeye imza atıyor.

Çocuklar için eğlenceli olduğu kadar öğretici pek çok etkinliğe imza atan İstinyePark, Ocak ayından Haziran ayına kadar devam edecek olan ‘Güzel Sanatlar Parkı’ etkinliği ile, ruhundaki sanatçıyı ortaya çıkarmak isteyen tüm çocukları bekliyor. Öğrenmeye, yaratma ve yeni fikir üretme esasına dayanan atölye çalışmaları, ‘Yaratıcı Saatler’ ve ‘Büyük Sanatçılar’ başlıkları altında her ayın 2 hafta sonu dönüşümlü olarak yapılacak atölye çalışmalarından bazıları şöyle; Picasso Atölyesi, Bardak Heykeller, Dali Atölyesi, Hayvan Maskeleri, Klimt Atölyesi, Van Gogh Atölyesi, Canavar Heykeller, Matisse Atölyesi, Spin Painting, Geri Dönüşüm Plastik Kapak Tablosu.

Her ay bir sanatçının çalışmalarından ilham alınarak yapılacak olan ve sanatçı Özge Enginöz’ün danışmanlığında gerçekleştirilen ‘Büyük Sanatçılar’ atölye çalışmaları; çocuklara eğlenceli ve yaratıcı saatler vadediyor.

Ocak ayından itibaren her ay 2 hafta sonu arayla dönüşümlü yapılacak ‘Güzel Sanatlar Parkı’, 12.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Çocuklar için mükemmel bir sömestre hediyesi!

Önceki YazıSonraki Yazı