Yaz Stilinin Vazgeçilmezi: Babetler

Babet Ayakkabı

Yaz yaklaşırken vazgeçilmez babetlerinize yenilerini eklemek istemez misiniz? Üstelik birbirinden güzel modeller arasından seçim yaparak. Babetler şık tarzları sayesinde birçok giysimiz ile kombinleyebileceğimiz ayakkabı türleri. Yaz mevsiminde babetler ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

O fazla kapalı olan ayakkabılarınızdan sıkılma zamanı yaklaşıyor! Zamansız ve klasik babetlerse, adım atmak için yeniden bizi bekliyor. İlkbahar ve yaz için yapacağınız alışverişlerde babetlerinize yenilerini mutlaka ekleyin. İsterseniz pastel tonlardaki babetleri ile tarzınızı renklendirebilir, isterseniz klasik renkler olan beyaz ya da siyahı tercih edebilirsiniz. 

Babet modası

Babetlerle nasıl bir stil yakalayacağınız sadece size ve o günkü ruh halinize kalmış. İsterseniz Audrey Hepburn gibi hanım hanımcık giyebilir ya da biker ceketler, skinny pantolonlarla asi görünüm elde edebilirsiniz. Ve diğer tüm stillerinize onları adapte etmeniz sadece renk-desen uyumunu yakalamanıza kalmış. Kısacası babet birçok stile uyum sağlıyor. Siz de bu sene gardrobunuza ekleyeceğiniz babet modelleri ile tarzınızı tamamlayın.

Önceki YazıSonraki Yazı