Çocuk Kıyafetleri

Ona Küçük Sürprizler Yapın: Yazlık Çocuk Kıyafetleri

Rengarenk çocuk kıyafetleri arasından seçim yapmak her zaman çok eğlenceli ama yaza özel sürprizler sanki biraz daha keyifli. Efil efil kumaşlar, mini mini parçalar, birbirinden eğlenceli renk cümbüşleri… Çocuğunuzun yüzünde güller açtıracak sevimli mi sevimli çocuk kıyafetlerine ve ne kadar kolay satın alabileceğinize bir göz atalım, ne dersiniz? Devamını oku

Çocuk İçlik

Çocuklar İçin Termal İçlik Kullanmanın Önemi

Kadınlar ve erkekler olmak üzere yetişkinlerin kışa hazırlığı karşısında çocukların kışlık dolaplarının hazırlanması da büyük önem taşıyor. Kazaklar, hırkalar, kışlık pantolonlar ve bunlar gibi pek çok kışlık giyim ürünlerinin yanında önemli bir ayrıntı çoğu zaman gözden kaçıyor. Bu da kışlık iç giyim oluyor. Kışlık iç giyimde nedense bütün ürünler çoğunlukla kadınları ve erkekleri hedef alıyor gibi görünüyor; ancak çocuk giyiminde de termal içlikler belki de hepimizden çok daha önemli bir noktada duruyor. Örneğin, termal iç giyimi ele alalım. Soğuk kış günlerinde özellikle outdoor sporcular için önemli olduğu vurgulanan bu termal iç giyim ürünlerinin çocuklar açısından önemine değinen çok az yazı okumuşuzdur. Bu yazımızda, neden kış aylarında çocuklar da termal iç giyim ürünlerini giymeli sorusunu sorduk ve çocuğunuz için termal iç giyimin önemini aktarmaya çalıştık. Çocuklarınız için sıcacık bir kış ve size de iyi okumalar dileriz! Devamını oku

Çocuklar İçin Doğum Günü Kıyafetleri

Çocuklar için doğum günü eğlence, neşe ve oyun demek. Onların bir yaş daha büyümesine şahit olduğumuz bu güzel günde biz büyüklere düşen görevse doğum günü organizasyonunu yapmak. Doğum günü parti malzemeleri, oyuncaklar, yiyecekler ve tabii ki pasta. Tüm bunların yanı sıra çocuğumuzun partinin prensi ya da prensesi olması için de kıyafet seçimi yapmamız gerekiyor. Biz de sizler için birbirinden eğlenceli doğum günü kıyafetlerini derledik. İşte listemiz:

Kız Çocuklar İçin Doğum Günü Elbiseleri

Bir kız çocuğunun kendi doğum gününde giyebileceği en güzel elbise tabii ki prenses elbisesi. Siz de prenses elbisesi modelleri ile çocuğunuzun bu özel gününde kendini bir prenses gibi hissetmesini sağlayabilirsiniz. Prenses elbiseleri, çocuk giysileri satan pek çok mağazada bulunabilir.

Onun doğum günü giysisini kendi ellerinizle yapmak isterseniz tütü etek yapımını öğrenebilir ve dilediğiniz renkte tüller ile ona en güzel tütü eteği hazırlayabilirsiniz. Tütü etek ile birlikte giyeceği beyaz pamuklu bir kıyafet yeterli olacaktır. Devamını oku

Vans ile Küçük Adımlara Özgürlük

Vans ile Küçük Adımlara Özgürlük

Her bir tasarımında kaykay kültüründen ilham alan Vans, birbirinden eğlenceli modelleri ile çocukların ayaklarına ilkbaharda neşe saçıyor.

2015 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda yer alan eğlenceli Vans modelleri, baskı ve renkleriyle de minik ayakların enerjisine muhteşem bir şekilde uyum sağlıyor. Küçük ayakların ayakkabı içerisine girmesini kolaylaştıran alternatif kaplama seçenekleriyle hem çocukları rahat ettiren hem de ebeveynlerin seveceği tasarımlar, yürümeye yeni başlayan afacanlar için de ekstra destek ve dayanıklılık sunuyor.

Çocuklarınızın özgürce hareket edebilmesi için geliştirilen bu ayakkabı modelleri ile şık kombinler yapabilirsiniz. Şortlarla uyum sağlayan bu çocuk ayakkabılarını, gezmeye giderken giydirebilirsiniz. Üstelik kolay giyilebilme ve çıkarılabilme imkanı sunduğu için pratiklik sunacak.

 

Winnie The Pooh Bebek Tulumları

Bebeklere Winnie the Pooh Kucağı!

Tartışmasız en sevdiğimiz çizgi film karakterlerinden biri Winnie the Pooh. Yıllarca oyuncak ayısıyla uyumuş nesiller, televizyonda birden hayallerinin oyuncak ayısını hem de bu kadar sevimlisini görünce Winnie the Pooh da en sevdiğimiz karakterlerden biri oldu. Devamını oku

Çocuklar İçin Termal Pijama

Çocuklar İçin Termal Kıyafetler

Soğuk havalarda kalın giyinmeden ısınmayı isteyenlerdenseniz termal kıyafetlerle çoktan tanışmış olmalısınız. Termal kıyafetler, sahip oldukları kumaşlar sayesinde hem sizi kış günlerinde sıcacık tutar hem de terlemenizi engeller.

İnce olmalarına rağmen yapılarıyla sıcacık tutabilen termal kıyafetlerin çocuklar için de çok renkli alternatifleri var. Pijama, iç kıyafet olarak çocuklar için hazırlanan termal kıyafetler kız çocuklar için renkli külotlu çoraplar olarak da mevcut. Çocukların kış günlerinde sık sık üşüttüğü düşünülürse, termal kıyafetlerin onların sağlıklarını korumak adına da etkili bir seçenek. Ayrıca ince yapıları sayesinde çocukların rahat hareket etmesini sağlıyor.

Çocuklar İçin Termal Pijama

Soğuk havalara rağmen kat kat giyinmek istemeyen çocuklar için termal kıyafetler akıllıca bir seçim olacak. Siz de çocuklarınız için birbirinden renkli termal kıyafetlere göz atabilir, kış günlerinde üşümelerine engel olabilirsiniz.