2017 Güneş Gözlükleri Modelleri ve Trendleri

Güneş Gözlükleri

Kışa veda ederken havalar ufak ufak ısınmaya, hasret kaldığımız güneş de ufak ufak yüzünü göstermeye başladı. Yazın müjdecisi güneşi hevesle karşılarken bir yandan kalın kazaklarımızı, yün hırkalarımızı ve uzun çizmelerimizi rafa kaldırıyor, bir yandan da efil efil bluzlarımıza, ince yağmurluklarımıza ve özlenen spor ayakkabılarımıza yer açıyoruz. Güneşin sıcaklığına kapılıp yer açmanız gereken bir diğer önemli yazlık aksesuarı atlamamak lazım: Tabii ki güneş gözlükleri!

Her ne kadar güneş gözlüklerini kış aylarında da olabildiğince takmaya çalışsak da onlardan en çok faydalandığımız mevsimler doğal olarak ilkbahar ve yaz oluyor. Her sezon değişen ve evrimleşen güneş gözlüğü trendleri, bu sezon da modaseverleri hayal kırıklığına uğratmıyor ve özgün bir 2017 güneş gözlükleri koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor. En sevdiğiniz güneş gözlükleri markaları, her tarza uygun güneş gözlüğü modelleri ve en uygun güneş gözlükleri fiyatları bu yazımızda sizleri bekliyor.

2017 Trendi: Fütüristik Hatlar, Modern Çizgiler

Güneş Gözlükleri OsseBu yılki güneş gözlükleri modası gerçekten de 21. yüzyılda olduğumuzu kanıtlar nitelikte. Çağın çok ötesinde hatlardan ve keskin çizgilerden ilham alınarak tasarlanmış Osse güneş gözlükleri bu sezon ön plana çıkanlar arasında. Adeta yokmuş hissi veren incecik çerçeveler, yuvarlak veya kare şekilli camlar ve alışılmışın dışında cam renkleri ile Osse güneş gözlükleri adeta 2017 güneş gözlüğü modasını belirler nitelikte. Özellikle altın, gümüş ve bronz renklerine bolca rastlayabileceğiniz bu hafif çerçeveler, istisnasız her kombininiz ile uyum oluşturmayı garantiliyor. Uçuk mavi, koyu pembe ve hardal sarısı gibi iddialı ve sezon trendi renklerin hakim olduğu camlar da tamamiyle UV korumalı oldukları için güneşten korunurken tarzınızı konuşturmanıza olanak sağlıyor.

Bu Sezon Çerçeveler Her Zamankinden Daha Renkli

Güneş Gözlükleri Çerçeve

2017 güneş gözlüğü modasında yepyeni tasarımlar ve trend renkler ile göz dolduran bir diğer parça da gözlük çerçeveleri. Eğer bu yaz güneş gözlükleri modasını 12’den vurmak istiyorsanız kaplumbağa kabuğu desenli çerçeveler tam anlamıyla mükemmel tercih olacaktır. Sezonun hit parçası olan bu çerçeveler, genellikle kalın hatlara sahiptir ve desenler birden fazla renkten oluştuğu için içinden seçim yapabileceğiniz pek çok farklı renk paleti bulunur. Bu trende ayak uydurmak isterseniz teninize ve saç renginize uygun bir çerçeve bulmanız çok kolay.

Güneş Gözlükleri Şeffaf

Sezonun bir diğer çerçeve trendi de şeffaf çerçeveler olarak karşımıza çıkıyor. Çoğunlukla koyu renkli olmasına alışkın olduğumuz güneş gözlükleri bu şeffaf ve hafif çerçeveler ile yepyeni bir boyut kazanarak yüzünüze aydınlık ve ferah bir görünüm getiriyor.

Güneş Gözlükleri Siyah Çerçeve

Son olarak tabii ki bir güneş gözlüğü klasiği olan siyah çerçeveyi de es geçmemek lazım. Bu sezon da her sezon olduğu gibi gözlerden eksik olmayan siyah çerçeveli güneş gözlükleri özellikle yuvarlak camda yeniden hayat bularak 2017 trendine asil bir hava katıyor. Söz konusu güneş gözlükleri olduğunda 2017 yılında ön plana çıkan diğer renkler de kırmızı, pembe ve mor.

Unisex Güneş Gözlükleri Bu Yıl Ön Planda Olacak

Her ne kadar güneş gözlükleri erkek ve bayanlar için çoğunlukla ayrı ayrı üretilse de son dönemlerde unisex güneş gözlükleri de sektöre canlılık getirdi demek yanlış olmaz. Maskülen ve feminen çizgilerin muazzam bir denge içerisinde kullanıldığı unisex güneş gözlükleri özellikle çiftler için ideal bir seçim oluşturuyor. Özellikle Tom Ford, Hawk, Lacoste ve Rayban güneş gözlükleri bu trendin başını çeken markalar arasında yer alıyor.

Güneş Gözlükleri Unisex

En popüler güneş gözlüğü markaları, son trend güneş gözlüğü modelleri ve bütçenize en uygun güneş gözlüğü fiyatları için buradan detaylı bilgi almanız mümkün. Hem güneşin zararlı ışınlarından korunmak, hem de stilinize stil katmak 2017 güneş gözlükleri modelleri ile çok kolay!

2017 trendlerine doyamadınız mı? O zaman sizi Micheal Kors’un akıllı saatini enine boyuna incelediğimiz yazımıza doğru alalım!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir