Yavru Kediler İçin Olmazsa Olmaz 11 Ürün

Yavru Kediler

Minik, masum yavru kedilerin ailenizin yeni üyesi olarak hane nüfusuna katılması her zaman heyecan verici ve eğlencelidir. Kedi cinsleri ne olursa olsun, yavru kediler olağanüstü tatlı yaratıklardır. Nedeni olsun olmasın, kendiliğinden heyecanlanır, oradan oraya koşturur, yeni oyunlar icat ederler. Aniden de yorgun düşüp, olur olmadık yerlerde tatlı uykulara dalarlar. Bunların hepsine sık sık tanık olacağınız için şanslısınız. Ancak bir yavru kediyle birlikte yaşama kararı, belli başlı sorumlulukları da beraberinde getirir. İlk sorumluluğunuz ona konforlu ve sağlıklı bir yaşam sunabilecek temel kedi ürünlerini gecikmeden edinmektir. Yavru kediniz daha mutlu, daha hareketli, daha eğlenceli bir yaşam sürsün istiyorsanız, bu yazımızda sizin için listelediğimiz yavru kedi ürünlerini kediniz evinize gelmeden ya da gelmesinin üzerinden çok geçmeden mutlaka edinmelisiniz.

1. Yavru Kedi Maması

Yavru Kediler Mama

Yavru kedilerin beslenme ihtiyaçları yetişkin kedilerinkinden oldukça farklıdır. Bu nedenle, özel olarak yapılandırılmış ve planlanmış bir beslenme programı gereklidir. Yavru kedi maması çeşitleri şimdilerde oldukça fazla, dolayısıyla çeşit çeşit tatlarda yavru kedi maması bulmanız mümkün.

2. Yavru Kedi Mama ve Su Kabı

Yavru Kediler Su Kabı

Dolaptan iki plastik kap çıkarayım, birine su birine mama koyarım diye düşünmeyin. Kediniz kendisine ait en az birer adet mama ve su kabını hak eder. Üstelik kedi mama ve su kabı çeşitlerinde öyle eğlenceli tasarımlar bulacaksınız ki kedi olasınız gelecek. Eğer hareketli yavru kedinizin mamasını ve suyunu dökmesinden endişeleniyorsanız, mama ve kedi su kabını kaydırmaz bir mat üzerine yerleştirebilirsiniz.

3. Kedi Tuvaleti (Kum Kabı)

Yavru Kediler Tuvalet

Çoğu kedi kumunu kedi tuvaletine yapmayı kısa sürede öğrenir. Kimi zaman tuvalet eğitimini almış halde de gelebilir size. Yavru kediniz eve gelmeden önce kedi tuvaletini içindeki kedi kumu ile birlikte hazırlamalısınız. Yavru kediniz sık yiyip çok hareket ettiğinden kedi tuvaletini hemen kullanmak isteyebilir. :)

4. Kedi Kumu Küreği

Yavru Kediler Kum Küreği

Kedi kumunu temizlemek çoğu kişinin üşendiği bir aktivitedir. Ancak kedinizin sağlığı için kedi kumunu günde birkaç kere temizlemeniz iyi olacaktır. Yavru kedilerde temiz kedi kumu kullanımı özellikle önemlidir. Kedi kumu küreği ile işiniz pek kolaylaşacak.

5. Kedi Yatağı

Yavru Kediler Kedi Yatağı

Yavru kedi ürünleri arasında en keyifli alışveriş deneyiminizi kedi yatakları satın alırken yaşayabilirsiniz. Yavru kediniz için sıcak ve konforlu, aynı zamanda eğlenceli bir yataktan daha güzel ne olabilir?

6. Kedi Tırmalama Tahtası

Yavru Kediler Tırmalama Tahtası

Tırmalamak kedilerin doğal refleksleridir. Yavru kediler; tırnaklarını törpülemek, koku bırakmak, gerinmek vb. ihtiyaçları için önce evdeki koltuklarınıza göz koyarlar. Ancak tırmalama tahtası ile kediniz mutlu, koltuklarınız mutlu!

7. Kedi Taşıma Çantası

Yavru Kediler Taşıma Çantası

Kedi taşıma çantası ilk bakışta çok önemli görünmeyebilir ancak ihtiyacınız olan ilk şey belki de budur. Kedinizi eve bu taşıma çantası ile getireceksiniz. Sırt çantası ya da tekerlekli valiz benzeri modelleri olan bu kedi ürünleri de ihtiyaç listenizin başında.

8. Yavru Kedi Oyuncakları

Yavru Kediler Oyuncak

Yavru kedilerin ne kadar oyuncu olduklarını söylememize gerek yok. Kedi oyunları oynamak onların başlıca eğlenceleri. Bu enerji yumaklarının hem fiziksel gelişimi hem de mutlu olmaları için elzem olan sevebilecekleri oyuncaklardır.

9. Kedi Ödül Maması

Yavru Kediler Ödül

Hiçbir kedi ödül mamalarına karşı koyamaz! Hem sağlıklı hem de lezzetli olan bu ödül mamaları, kedinize atıştırmalık olarak da kedinizi eğitirken de verebileceğiniz yavru kedi ürünleri arasında yer alıyor.

10. Kedi Tasması

Yavru Kediler Tasma

Eğer bahçeli bir eviniz varsa ve kediniz dışarı da çıkacaksa, üzerine ismini ve telefon numaranızı yazacağınız bir kedi tasması da mutlaka gerekecektir.

11. Yavru Kediler Ürünleri Bonusu: Kedi Kumu Parfümü

Yavru Kediler Kum Parfümü

Evinizi temiz ve güzel kokulu tutmak bir zorunluluk. Bazen kedi kumları gerçekten kötü kokular yayabiliyor. Kedi kumunun bulunduğu alanı hijyenik ve kokusuz tutabilmek için bir kedi kumu parfümü edinebilirsiniz. Ayrıca kedinizin ihtiyacı olan her türden ürüne buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz!

Sizin kediniz için tercih ettiğiniz ürünler nelerdir? Yorumlar bölümüne tavsiyelerinizi yazabilirsiniz!

Birbirinden Sevimli 11 Kedi Cinsi yazımızı okurken bunca tatlılık karşısında içiniz eriyecek!

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
Önceki YazıSonraki Yazı