Kışlık Erkek Giyim Ürünleri

Erkek Kış Giyim

Günler kısaldı. Serin havalar, yağmurlu saatler, rüzgârlar derken kış geldi. Eğer gardırobunuz henüz kışa hazır değilse, geç kalmadan eksiklerinizi tamamlamanın vakti geldi çattı. Kış mevsiminin soğuk – hatta bazen acımasızca soğuk – havalarına hazır olmak önemli. Yaz gardırobunuzu boşaltmadıysanız, boşaltın ve seneye görüşmek üzere kaldırın. Yerine, sizi sıcak tutacak giysiler ve aksesuarlarınız gelecek çünkü. Bu kış hem tarz hem de sıcacık olacaksınız. Nasıl mı? Size özel kışlık erkek giyim önerilerimiz sayesinde!

1. Erkek Kaban/Parka

Erkek Kaban

Havalar iyice soğudu. Sizi sıcak tutması için sağlam, kalın, kara ve buza dayanıklı bir kışlık erkek kabanı almanız elzem. Soğukta tir tir titrememek için çözmeniz gereken ilk mesele sizi koruyacak bir dış giyim. Gecikmeden hem tarz hem de işlevsel bir kaban ya da parka edinin.

2. Oduncu Gömleği

Oduncu Gömleği

Kış gelince elbette incecik gömlekle gezilmiyor. Daha kalın kumaşlardan üretilmiş erkek gömleklerine geliyor sıra. Kışlık erkek kombinlerinin vazgeçilmezi olan oduncu gömleği hem yumuşak hem de kalın dokusuyla kışlık erkek giyim tarzlarının baş tacı. Dolabınızda mutlaka bulunmalı.

Kışlık erkek oduncu gömleği modellerini incelemeyi unutmayın!

3. Jean

Erkek Jean

Kışa uygun, kalın kumaştan üretilmiş, sizi üşütmeyecek erkek jean de kışlık gardırobunuzda bulunmalıdır. Zaten içinde jean olmayan bir gardırop, gardırop bile değildir. Kışlık erkek giyim ürünleri içinde tarzınızı tamamlayacak, hemen giy-çık bir ya da birkaç jean edinmeniz tarzınızı kışa hazırlayacak. Koyu renkler favoriniz olsun!

4. Şişme Yelek

Şişme YelekOduncu gömleği dedik, kalın, koyu renkli jean dedik. Şişme yelekler de kışın en çok tercih edilen erkek yelek modelleri arasında. Hem kolayca kombinleyebileceğiniz bu yelekler sizi sıcak da tutacak. Tarzınızı spor ve şık teması üzerine kurduysanız, kış dolabınızda şişme yelek de bulunmalı.

5. Yün Bere

Yün Bere

Tarzınızı renk renk çeşit çeşit yün berelerle tamamlamaya ne dersiniz? Bereler, kışlık erkek giyimin gözden çıkarılamaz ürünleri arasında. Kışın yaratacağınız tarzın hem göz alıcı hem de sıcak ve soğuğa karşı koruyucu olmasını istiyorsanız, yün bereler tercih edebileceğiniz en doğru aksesuarlar arasında.

6. Deri Eldiven

Deri Eldiven

Kışın sadece kadınların elleri üşüdüğü için çatlamaz. Erkekler de aynı dertten muzdariptir. Dolayısıyla kış mevsiminde ellerinizi korumanız önemli. Bunun için de tek bir çözüm var: Eldivenler. Dolabınızdan mümkünse deri eldivenlerinizi eksik etmeyin.

7. Kaşe Kaban

Erkek Kaşe Kaban

Erkek kabanlar ve parkalar daha günlük kullanım için uygun. Özellikle fırtınalı, karlı ve dondurucu soğuk havalarda parka ve kabanlar şişme yeleklerle el ele verip sizi korur. Ancak daha az soğuk kış günlerinde resmi davetler için dolabınızda bir erkek kaşe kaban bulundurmalısınız.

8. Atkı

Atkı

Stil sahibi bir erkeğin özellikle kışın takmayı ihmal etmemesi gereken bir aksesuar da atkıdır. Tarzınıza ve zevkinize uygun olarak seçeceğiniz birkaç erkek atkı modeli ile hem kışlık tarzınızı bambaşka bir havaya büründürebilirsiniz, hem de boğazınızı ve göğsünüzü sert rüzgârlardan korursunuz.

9. Kazak

Erkek Kazak
Kışın vücudunuzu sıcak tutmanın püf noktası kat kat giyinmek. Ancak tabi kat kat giyinmenin de bir usulü var: eğer yastık ve yorgana sarılmış gibi gezmek istemiyorsanız, kış dolabınızdaki erkek kazaklarını ince fakat sıcak tutacak malzemeden (kaşmir ya da yün) üretilmiş olan kazaklar arasından seçmelisiniz.

10. Takım Elbise

Takım Elbise

Erkek kışlık takım elbise almak istiyorsanız, seçiminizi tüvit, pazen ve yün kumaşlardan üretilmiş takım elbise modellerinden yana kullanmalısınız.

11. Hırka

Hırka

Yumuşak yünden ya da kaşmirden yapılmış bir erkek hırka da hem sizi sıcak tutacak hem de kolay giyilip çıkarılması sayesinde sizi boğmaz.

Kışlık tarzınızı en şık erkek saat modelleri ile tamamlamak istemez miydiniz? Sizin için seçtiğimiz muhteşem erkek saat modellerine bir bakın!

Önceki YazıSonraki Yazı