Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Gözler, bahar ve yaz aylarında daha da yoğun ve doğrudan gelen güneş ışınları karşısında iyice hassaslaşır. Bu nedenle, gözlerinizi korumak daha önemli bir durum haline gelir. Güneş gözlüğü takmanın hem göz hem de gözü çevreleyen cilt sağlığına olumlu etkileri olduğu gibi, giysilerinizi tamamlayan, stilinizi kusursuz hale getiren rolünü de göz ardı etmek olmaz. Güneş gözlükleri stil sahibi ve şık erkeklerin olmazsa olmazıdır. Gündüz yürüyüşlerinde, plaj partilerinde ya da sokakta yürürükenki güneşe karşı hem kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olacak hem de gözlerinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyacak olan günlük tarzınızla uyumlu, karakterinizi yansıtan bir erkek güneş gözlüğü ile siz de stilinizi tamamlayabilirsiniz. Bu yazımızda, erkek güneş gözlüğü modasını inceleyerek, en trend gözlük modellerini sizlerle paylaşacağız. Erkek güneş gözlüğü modelleri nasıl çeşitlenmiş, en popüler moda hangisi, hangi markalar öne çıkıyor; bu soruların yanıtlarını sizlere sunacağız. Keyifli okumalar!

Sezonun Trend Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Erkek güneş gözlüğü modelleri konusuna öncelikle metal çerçevelerin geri döndüğünü söyleyerek başlayalım. İnce ve metal gözlük çerçeveleri erkeklerin dış görünüşüne ekstra zariflik ve kibarlık katıyor. Bu trendi en çok clip-on gözlük modellerinde izleyebiliyoruz. Clip-on gözlüklerde erkeklerin en büyük avantajı hem numaralı gözlüklerini hem de güneş gözlüklerini bir arada taşıyabilecek olmaları elbette. Bu görece retro tarzın geri dönüşü nostalji ve vintage meraklılarını sevindireceğe benziyor.

Damla gözlüklerde de ince metal çerçeveler oldukça revaçta. Pek çok hayrana ve takipçiye sahip bir marka olan Gucci damla gözlük modelleri tarzınıza karizmatik bir dokunuş için ideal. Prada’nın spor serisindeki ince metal çerçeveli, çift köprülü damla güneş gözlükleri de mutlaka görülmeye değer. Damla güneş gözlüklerine ve daha pek çoğuna Erkek Güneş Gözlüğü kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca İndirimli Güneş Gözlüğü Modelleri sayfasına göz atarak, dünyaca ünlü gözlük markalarının avantajlı fiyatlarını inceleyebilir, gözlerinize bir iyilik yapabilirsiniz.

Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri Damla

Vintage modası demişken, yuvarlak gözlüklerin de sezonun erkek güneş gözlüğü modasına damgasını vurduğunu söyleyelim. 70’lerin ince metal çerçeveleri ile 90’ların punk görünümünü bir arada yansıtan bu gözlüklerde, John Lennon havası iyiden iyiye hissediliyor. Daniel Klein’ın isabetli bir biçimde John Lennon gözlükleri olarak piyasaya sunduğu bu yuvarlak gözlük modellerini hemen her öncü gözlük markasının kataloğunda görmek mümkün. Örneğin, Ray-Ban’ın yuvarlak güneş gözlüğü modelleri erkeksi ve hafif bir görünüm isteyen erkekler için oldukça uygun.

Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri Yuvarlak

Pilot çerçeveli gözlükler, yani diğer bir adıyla Aviator gözlük modelleri de sezonun gözlük modasında önde gelen ve en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Aviator gözlük modellerinin her zamana her ruha uygun olduğu çoktan bilinen bir gerçek. Mesele tarz yaratmak ise, Aviator gözlükler bunu modası hiç geçmeyecek biçimde sağlayabilir. Daha güncel bir stil ve daha erkeksi bir görünüm için, Ray-Ban, Serengeti ve Velero markalarının Aviator gözlüklerini mutlaka incelemelisiniz.

Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri Pilot

Wayfarer gözlük modelleri de bu sezon sıklıkla göreceğimiz erkek güneş gözlüğü modelleri arasında yer alıyor. Hatta Wayfarer modeller zamanın ötesinde modeller, tıpkı Aviator modeller gibi. 80’lerin umursamaz ve cool tavrını gündelik tarzınızla birleştirebilirsiniz. Wayfarer modeller daha rafine, incelikli ve zarif görünmek için biçilmiş kaftandır. Daha spor ve daha salaş bir tarzın tamamlayıcısı da olabilirler; şık bir takım elbisenin üstüne de gayet yakışabilirler. Klasik modellerden vazgeçmek istemiyorsanız, Wayfarer gözlükler tam size göre. Ray-Ban, Daniel Klein, Bigotti, Luis Marin, Massimo Milano, Yanks, Aksesuarix, Paco Loren, T-Force ve Vernissage gibi pek çok markanın harika Wayfarer gözlük modellerini ve tasarımlarını incelemek ve kendi Wayfarer’ınızı edinmek için hâlâ geç değil.

Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri Wayfarer

Önceki YazıSonraki Yazı