Hediye Takı & Aksesuar Önerileri

Yılbaşı Hediye Önerileri Aksesuarlar

Yılbaşı yaklaşırken hediye alma telaşıyla birlikte bazen kime ne hediye alacağınızı şaşırdığınız oluyor mu? Kimi zaman seçenek bolluğundan ne hediye alacağınıza karar veremiyor, kimi zaman da zor beğenen bir arkadaşa tüm bolluğa rağmen alacak bir hediye bulamaz hale geliyorsunuz. Hediye önerileri arasında öyle güzel bir alternatif var ki, 7’den 70’e her yaştan ve cinsiyetten kişiye hitap edebilen bir çeşidini bulmak mümkün: Tabii ki aksesuarlar! Birbirinden ışıltılı takılar, moda kokan bijuteri parçaları ve şıklık abidesi saatler, yılbaşı hediye önerileri arasında sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak cinsten. Gelin hep birlikte yaklaşan yeni yılda ailenize, eşinize ve sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birbirinden değerli aksesuar modellerine yakından bakalım.

Yılın En Popüler Kolye Modelleri

Yılbaşı Hediye Önerileri

Kişiye özel harfli plaka kolye uçları, gümüş ya da altından isimli kolyeler, doğal incili kolye modelleri ve pırlanta kolye setleri bu yıl en çok tercih edilen kolye modelleri arasındaydı. Sevgiliye hoş bir hediye olabilir.

Kulaklardan Düşmeyen Küpe Modelleri

Yılbaşı Hediye Önerileri

Bu yıl çoklu küpeler oldukça revaçta; kulağı boydan boya saran, tek taraflı kancalı küpe modelleri özellikle rağbet görüyor. Halka küpeler de 90’lardan bugüne sağlam bir geri dönüş yapmışa benziyor. Eğer kız kardeşinize, kuzeninize ya da en yakın arkadaşınıza şık bir hediye arayışı içerisindeyseniz bu modellere göz atmanız mümkün.

Minimalist Bileklikler

Yılbaşı Hediye Önerileri

Bu yıl aksesuarlarda altın ve gümüşün sadeliği ön plana çıkarak daha minimal tasarımların trend haline gelmesini sağladı. İnce zincirli zarif bilezikler, geometrik ve sade hatlarla bezenmiş bileklikler mükemmel birer yılbaşı hediyesi alternatifi oluşturuyor.

Yıla Damgasını Vuran Yüzük Modelleri

Yılbaşı Hediye Önerileri

Özellikle vintage tarzını yansıtan, çoklu yüzükler bu yıl en çok tercih edilen yüzük modelleri arasındaydı. Bununla birlikte hayatımıza birkaç yıl önce giren “eklem yüzüğü” konsepti de 2017 yılı boyunca popülerliğinden hiçbir şey kaybetmedi; eşe dosta güzel bir hediye önerisi olabilir.

Yepyeni Bir Alyans Anlayışı

Yılbaşı Hediye Önerileri

Evlenme teklifi etmeyi planlayan heyecanlı erkek tarafı için, her yılbaşı olduğu gibi bu yılbaşı da ideal romantiklikte bir ortam oluşturacak. Alyans alışverişine çıkmadan önce belirtmekte fayda var: Sade, düz hatlı ve klasik alyans anlayışı geride kaldı; şimdilerde özel tasarım, özgün hatlı alyanslar çokça tercih ediliyor.

Birbirinden Afilli Kol Saatleri

Yılbaşı Hediye Önerileri

Bu yıl bileklikler ne kadar minimalist tasarımlarla karşımıza çıktıysa, kol saatleri de o kadar gösterişli, komplike ve şatafatlı dizaynları ile vitrinlerdeki yerini aldı. Kalın metal kordonlar, kocaman kadranlar ve analog-dijital bir arada önyüzler ile hediye olarak alabileceğiniz saat modelleri çok çeşitli.

Doğal Taşlı Kolye ve BilekliklerYılbaşı Hediye Önerileri

Doğal, organik ve natürel olan her şeyin gitgide önem kazandığı günümüzde doğal taşlı aksesuarlar da ön plana çıkmaya başladı. Özellikle doğasever bir arkadaşınıza ya da akrabanıza yılbaşında hediye edebileceğiniz birbirinden şık doğal taşlı kolye ve bilezikler var.

Choker Kolyeler

Yılbaşı Hediye Önerileri

Süet, dantel, tül ve deri derken pek çok farklı kumaştan üretilen choker kolyeler bu yılın aksesuar modasına damgasını vurdu diyebiliriz. Trendleri yakalama konusunda kendinden şikayetçi bir kız arkadaşınıza yılın en popüler kolye modeli olan bir choker hediye etmeniz mümkün.

Renkli Pırlanta Tektaş

Yılbaşı Hediye Önerileri

Tıpkı alyanslarda olduğu gibi, tektaş yüzüklerde de artık klasik altın yüzük bandı ve beyaz pırlanta taştan oluşan kalıplaşmış yüzük devri sona erdi. Beyaz altın ve renkli pırlanta taşların oluşturduğu uyum, hayatınızdaki en değerli insana yılbaşında hediye edebileceğiniz en kıymetli parçalardan.

Figürlü Kolye Uçları

Yılbaşı Hediye Önerileri

Kedili, balonlu, hilal şekilli, melekli ya da unicorn temalı… Aklınıza gelebilecek her figürden ve şekilden bir kolye ucu ya da madalyon bulmanız mümkün! Sevdiklerinizin zevkine ve ilgi alanlarına uygun bir figür seçerek hem değerli hem anlamlı bir hediye yaratabilirsiniz.

Diğer yılbaşı hediye önerilerimiz için sizi şu tarafa doğru alalım.

Önceki YazıSonraki Yazı