Yedekleme Ürünlerinde Kablosuz Dönem

Kaplosuz Yedekleme

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte yedekleme ve saklama ürünlerinde de gözle görülür bir gelişme ve ilerleme meydana geldi. Yedekleme konusunda kablosuz döneme geçildiği günümüzde kablosuz yedekleme ürünleri hayli rağbet görüyor. Bu ürünler dosyalarınızı güvenle depolamanızı ve dilediğiniz zaman bu içeriklere kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

Bu yazımızda sizler için kablosuz yedekleme ve saklama ihtiyaçlarınıza kusursuz çözümler üretecek olan farklı markalara ait birkaç üründen bahsedeceğiz. Kablosuz olmaları, yüksek kapasiteleri ve sunmuş oldukları çok sayıdaki aktarım alternatifleri ile işte karşınızda birbirinden başarılı kablosuz yedekleme ürünleri.

1. Seagate Central ile Kolay Erişim İmkanı

Fotoğraflarınızı, müziklerinizi, videolarınızı kısacası tüm belge ve verilerinizi güvenle muhafaza edebileceğiniz cihazlardan biri olan Seagate Central kişisel bulut nas depolama, farklı kapasite seçenekleriyle sizlere sunuluyor. Depolamak istediğiniz dosyaların boyutuna göre Seagate 2 TB, 3 TB ya da 4 TB tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor.

Eğer tüm içeriklerinizi dilediğiniz her yerden erişebileceğiniz bir cihazda düzenlemek ve yedeklemek isterseniz yapmanız gereken tek şey Seafate Central’ı bir Wi-Fi yönlendiricisine bağlamak olacak.

Ayrıca akıllı telefonlar ve tabletleriniz için ücretsiz olan Seagate Media uygulamasını ya da Web tarayıcısını kullanarak kişisel bulutunuza dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden erişebileceksiniz. Üstelik bulut depolamanıza internet bağlantısı gerçekleştirebildiğiniz her yerden tablet ve akıllı telefonlarınızdaki medyaları kolayca aktarabileceksiniz.

Seagate Central’in sizlere sunmuş olduğu avantajlar bunlarla da sınırlı kalmıyor. Arzu ederseniz birden fazla PC ve Mac bilgisayarı otomatik olarak yedekleyebilirsiniz. Böylece çok hızlı bir şekilde yedekleme işlerinizi sonlandırabilir ve kalan zamanınızı diğer işlerinizle ilgilenmek için kullanabilirsiniz.

2. Uzun Süreli Pil Ömrüyle Western Digital My Passport Wireless Pro

Western Digital My Passport Wireless Pro fotoğrafçı ve videografiker gibi profesyonellerin de gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri bir kablosuz depolama cihazı. Özellikle bu meslekle uğraşanların sahadayken, iş halindeyken fotoğraf ve yüksek çözünürlüklü videolarını kolayca yükleme, düzenleme ve aktarmalarına olanak sağlayan bu cihaz uzun pil ömrüyle de kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Tam 10 saate kadar sürekli kullanım sağlayan pili sayesinde çalışırken endişe etmemenizi sağlayacak olan WD bulut depolama bütün gün yanınızda olacak ve sizi asla yarı yolda bırakmayacak.

WD My Passport Wireless fiyat seçenekleriyle diğer depolama cihazlarının biraz üstünde kalsa da sunmuş olduğu performansla paranızın karşılığını sonuna kadar almanızı sağlıyor.

3. Bir USB Bellekten Çok Daha Fazlası Sandisk Connect Wireless Stick

Kablolu yedekleme dönemini ortadan kaldıran kablosuz depolama ürünlerinden biri olan Sandisk Connect Wireless Stick, Andorid veya iOS marketten mobil cihazınıza Connect Drive uygulamasını indirerek kolay ve hızlı bir şekilde bağlanabileceğiniz bir ürün.

Üç farklı cihaza aynı anda bağlanabilme ve dosya aktarımı yapabilme özelliğine sahip Sandisk Connect Stick sizlere büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Üstelik diskin içeriğini uygulama üzerinden kolayca yönetebiliyorsunuz.

Bildiğiniz USB’lerden çok daha farklı ve özel olan bu kablosuz depolama cihazının 4,5 saate varan pil ömrü süresi bulunuyor. Bilgisayarınızın USB portuna takarak 2 saat gibi kısa bir sürede şarj olabilen Sandisk Connect Wireless Stick fiyat seçenekleriyle alım kolaylığı sunuyor.

4. Kolay Takıp Hemen Kullanabileceğiniz Toshiba AeroCast


Sizlere Canvio AeroCast ile kolay ulaşılır hızlı depolama alanı sunan Toshiba, Süper Hızlı USB 3.0 ile dosyaları hızlı bir şekilde aktarmanıza olanak sağlıyor. Tam 2 TB’a kadar tüm veri ve dosyalarınızı Canvio Basics harici sürücülerle güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Üstelik son derece kolay kullanımı sayesinde hareket halindeyken bile sorunsuzca aktarım yapabileceğiniz bu kablosuz yedekleme ürününü çok seveceksiniz. Ayrıca kolay tak ve kullan pratikliğindeki ürün Microsoft Windows ile anında kullanıma hazırdır ve herhangi bir yazılım yüklemenize gerek kalmaz.

Siz de bu kablosuz yedekleme ürünleri ile tüm içeriklerinizi her yerden kolayca erişebileceğiniz bir cihazda depolayabilir, düzenleyebilir ve dilediğinizde paylaşabilirsiniz.

Eğer hala bir kablosuz yedekleme cihazına sahip değilseniz n11.com’daki onlarca kablosuz yedekleme ürünü arasından birini seçebilirsiniz. Sizlere “bir tık” uzaklıkta olan bu ürünlerin fiyat ve yorum detayları da sitemizde yer almaktadır.

Önceki YazıSonraki Yazı