Instagram’ın En Tatlı 11 Köpeği

Tatlı Köpekler

Birbirinden tatlı köpekler ve onların hikayelerini merak ediyorsanız sizleri Instagram’da fenomen olan tatlı köpeklerin dünyasına davet ediyoruz. Kimisi tam bir beyefendi, kimisi bir gezgin, kimisi de maceraperest olan bu tatlı köpeklerin dünyasını gelin birlikte keşfedelim!

1. Marutaro

A photo posted by Shinjiro Ono (@marutaro) on


Bir Japon köpek cinsi olan Shiba Inu tüylü, sevimli ve en önemlisi sadık ve arkadaş canlısı bir köpek türü. Marutaro da Shiba Inu cinsi köpeklerden birisi ve belki de onların en tatlısı. Oyuncaklarıyla birlikte uyuması, koyun arkadaşlarıyla yürüyüşe çıkması ve arkadaş canlısı tavırları ile Marutaro dünyanın en ünlü ve tatlı köpekleri arasında.

2. Meatball


Meatball, yani köfte :) Sosyal medyanın en tatlı köpekleri arasında yer alan Meatball’ı siz de herecomesmeatball adı ile bulup takip edebilirsiniz. Meatball dünyanın en tatlı hayvanlarından biri. Sahibi de onu çok seviyor. Aslında ayaklarında bir problem olan Meatball sahibinin ilgisi sayesinde artık koşabiliyor bile.

3. Lilothehusky


Lilothehusky, üç Husky ve bir kedinin hayat hikayesi :) Birbirinden güzel üç Husky, yavru bir kedi ile arkadaş oluyor ve bu dörtlünün macerası başlıyor. Arkadaş canlısı Sibirya Kurdu cinsi köpekler ve kendini belki de Sibirya Kurdu sanan bir kedinin hikayesi Lilothehusky adı ile Instagram’da. Siz de Lilo ve arkadaşlarının eğlenceli hayatını buradan takip edebilirsiniz.

4. Harlowandsage


Harlow ve Sage, sosyal medyanın en ünlü köpeklerinden. Hikaye, Miniature Dachshund cinsindeki Sage ve Weimaraner cinsindeki Harlow’un birbirinden güzel fotoğraflarının paylaşılması ile başlıyor. Sage’nin 2013 yılında bu dünyadan gitmesi ile birlikte ise Harlow ve diğer arkadaşlarının fotoğrafları paylaşılıyor. Harlow, Indiana ve Reese’nin tatlı dünyasını keşfetmek ve biraz da gülümsemek istiyorsanız bu hesabı takip edebilirsiniz. Üstelik Harlow&Sage ve Harlow&Indiana isimli iki tane kitapları bile var!

5. Mensweardog

A photo posted by Menswear Dog (@mensweardog) on


Sosyal medyanın en yakışıklı köpeği ile tanışmaya hazır mısınız? Yakışıklı, stil sahibi ve beyefendi! Mensweardog sizlere stil önerileri vermek için dijital dünyada. İster bir takım elbise, ister havalı bir deri ceket, isterseniz de günlük salaş kıyafetler. En trend giyim stillerini Mensweardog ile keşfedebilirsiniz.

6. Marniethedog

A photo posted by Marnie The Dog (@marniethedog) on


Sosyal medyanın en popüler köpekleri denince Marnie’yi unutmak olmaz. Marnie, Shih Tzu köpek cinsinin bir üyesi. Bir Çin köpek cinsi olan Shih Tzu tatlı ve küçük bir köpek. Marnie’yi özel ve kendine has yapan şey ise neredeyse özgün duruşu ve bakışları. Neredeyse ölmek üzereyken bulunan Marnie, ona çok iyi bakan sahipleri sayesinde şimdi çok mutlu. Onu yürüyüş yaparken, koltukta uzanıp televizyon izlerken ya da şık giysileri ile bir düğüne katılmışken bulabilirsiniz.

7. Tuna


Tuna, Tunameltsmyheart hesabı ile sosyal medyada. Chiweenie köpek cinsinden olan Tuna’yı aslında birbirinden komik Caps’leri ile tanıdık. Tıpkı Marnie gibi Tuna da sahibi tarafından bulunmuş ve mutlu bir hayata adım atmış. Tuna o kadar popüler ki kendi Instagram hesabının yanı sıra seyahat fotoğraflarının paylaşıldığı bir hesabı daha var.

8. Aspen


Aspenthemountainpup adı ile takip edebileceğiniz Aspen, sosyal medyanın en havalı köpeklerinden birisi. Aspen, Golden cinsinde bir köpek. Tüm Golden cinsi köpekler gibi o da arkadaş canlısı ve enerjik. Ama bir yandan da çok havalı olmayı başarıyor çünkü o bir dağ köpeği. Dağlarda dolaşıyor, bot ile gezintiye çıkıyor, balığa çıkıyor, sırt çantası ile maceralar yaşıyor. Siz de Aspen’in maceralarından ilham alabilirsiniz.

9. 3bulldogges


Sevimli mi sevimli Bulldog cinsi köpekleri takip etmek istiyorsanız 3bulldogges tam size göre. Sumo, Ayumi, Tonka, & Mochi’nin maceraları ile eğlenebileceğiniz bu hesap sevgi ve gülümseme dolu. Aynı zamanda Bulldog cinsi köpeğiniz varsa onun için satın alabileceğiniz pijama tasarımlarını da burada bulabilirsiniz.

10. Maddie On Things


Maddie, gerçek bir dost. Sahipleri ile geziyor, dolaşıyor, maceralar yaşıyor. Sahibinin thiswildidea isimli hesabından Maddie’nin fotoğraflarını görebilir, maceralarını takip edebilirsiniz. Ayrıca sahibinin fotoğrafçılıkla uğraşması sayesinde Maddie’nin birbirinden güzel pozları bulunuyor.

11. Boo


Instagram’ın en tatlı köpekleri arasında tabii ki Boo da yer alıyor. Boo, minik bir ayıcığa benzeyen saç kesimi ile dünya çapında birçok kişinin kalbini kazanmış. Hatta Boo adına pek çok farklı sosyal medya hesabı da açılmış. Kısacası o gerçek bir fenomen.

Peki sizce hangi köpek dostumuz daha tatlı? :)

Sizin de evde köpek dostlarınız varsa onlar için en güzel mamaları, en eğlenceli oyuncakları ve birbirinden güzel köpek ürünlerini n11.com evcil hayvan ürünleri kategorisinde bulabilirsiniz.

Dünyanın en akıllı köpek cinslerini öğrenmeye ne dersiniz?

Önceki YazıSonraki Yazı