Evinizde İşinize Yarayacak 11 İlginç Ürün

İlginç ürünler

Evlerimizde kullandığımız ürünlerin hem estetik açıdan göz doyurucu hem de işlevsel olmasını isteriz. Dekorasyondan küçük mutfak eşyalarına, banyo ürünlerinden çalışma odalarımızdaki kaosu düzenleyecek ya da ilham verecek ürünlere dek pek çok seçenekle karşı karşıyayız bugün. Yani, evinizde kullanmak için ilginç ve tam da istediğiniz gibi ürünler bulmanız artık çok kolay. Bu yazımızı, evinizin mutfak, banyo ve çalışma odası olmak üzere üç bölümünde kullanabileceğiniz ilginç ürün gruplarına ayırdık. Her biri birbirinden farklı ve havalı olan bu ilginç ürünler evinizin bir köşesinde atıl bir halde durmayacak üstelik: Hepsini kullanabileceksiniz.

Çekmeceli kesme tahtası

1. Çekmeceli Kesme Tahtası

İlginç mutfak gereçleri artık çok çeşitli ancak çok azı sizin işinize bu kadar yarayabilir. Dilerseniz doğradığınız yiyecekleri, dilerseniz bu yiyeceklerin artıklarını çekmeceye doldurun. Hem ilginç hem de işlevsel bir ürün olan çekmeceli kesme tahtalarını incelemek için buraya tıklamanız yeterli!

Karpuz dilimleyici

2. Kavun ve Karpuz Dilimleyici

İlginç ürünlerde pratiklik arayanlar için de ideal olan bu muhteşem ürün, kavunu karpuzu doğrarken el kesmelere, sağa sola sıçratmalara bir son verecek. Fonksiyonel olmasından kesinlikle sual olunmaz olan pratik kavun ve karpuz dilimleyici, kavun karpuz mevsiminin en çok kullanılan ürünü olmaya aday. İncelemek için buraya tıklayın!

Mısır bıçağı

3. Mısır Soyma Bıçağı

Mısırı ısırarak yemeyi sevenler olduğu kadar dişlerinin arasına takılan kısımlar nedeniyle ısırarak yemeyi sevmeyenler de var. Bu durumdan kurtulmak isteyenler için de ilginç ürünler listesine mısır soyma bıçağını ekledik. Mısır soyma bıçağı ya da mısır soyucusu işte o “ısırarak yiyemeyen” kesim için seçtiğimiz bir ürün. Tıklayın bakın!

Soğan Tutucu

4. Soğan Tutucu

Soğanları dilimlemek -eğer yıllarınızı soğan dilimleme sanatına vermediyseniz- çoğu zaman büyük hüsranda sonuçlanabilen bir eylem. Mutfağınız için seçtiğimiz ilginç ürünlerden biri de bu soğan tutucu. O tutsun, size de bıçağı yönetmek düşsün. Buraya tıklayarak bu harika ürünü görebilirsiniz!

Diş Macunu Sıkacağı

5. Otomatik Diş Macunu Sıkacağı

Evde yaşayan diğer bireylere “Diş macununu ortasından sıkma!” diye söylenmekten bıktıysanız, diş macununu emin ellere teslim etmenin vakti gelmiş demektir. Otomatik diş macunu sıkacağı ile kimse sinir harbi yaşamayacak.

Su Geçirmez Kulaklık

6. Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör

Müzik dinleyerek duş almanın keyfi başka. Elektrikli aletleri duşa yakın, ıslanabilecekleri bir yerde tutmak ise asrın hatası. İlginç ürünler yazımızın altıncı maddesini su geçirmez bluetooth hoparlöre ayıralım dedik. Buraya tıklayın!

Su geçirmez Defter

7. Su Geçirmez Defter

Madem su geçirmez hoparlör ile müzik dinliyorsunuz, ilhamın nerede ne zaman geleceği belli olmaz diyerek bahisleri artırıyoruz. Su geçirmez defter görebileceğiniz en ilginç ürünlerden biri. Olur ya banyoda ya da duşta yazasınız tuttu… Ürün burada!

Duş Başlığı

8. Isıya Duyarlı Duş Başlığı

Enerjiyi duş başlığınızdan akan sudan alan bu ilginç ürün, suyun sıcaklığına göre renkten renge giriyor. Hatta duşa girmeden önce suyu açıp ısıya duyarlı duş başlığı renklerini izleyin, su ısınınca hemen kabine girip duş keyfinize başlayabilirsiniz.

Kablo düzenleyici

9. Kablo Düzenleyici

Masanızın altında, yanında, üstünde, her yerde kablo var ve en iyi ihtimalle koli bandıyla bir araya toplayıp göz zevkinizi bozuyorsunuz. Ne gerek var? Bir kablo düzenleyicinin düzenleyemeyeceği kablo yoktur.

Zamanlayıcı Saat

10. Zamanlayıcı Saat

Aslında mutfak ürünü olan zamanlayıcılar, çalışma odalarında da Pomodoro adlı ünlü çalışma tekniğini uygulayanlar için de kullanışlı ürünlerdir. Kendinizi zamanlayıcı alarm vermeden masadan kaldırmamaya ve full konsantrasyon ile çalışmaya zorlayın.

USB vantilatör

11. USB Vantilatör

Yaz aylarında bilgisayar başında geçirdiğiniz cehennem sıcaklarına çözüm olarak bu muhteşem ürünle yazımızı bitiriyoruz. Artık bilgisayar başında çalışmak sizin için işkence olmayacak. Ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz!

Evinizin her köşesini daha pratik kullanmanız için önerilerimiz var. Stüdyo daire dekorasyonu yazımızı okuyabilirsiniz!

Önceki YazıSonraki Yazı