2017 Saç Modelleri

Saç Modelleri

Yeni moda, yeni bir siz; bütün bunları takip etmesi adeta kaçınılmaz olan bir yeni daha var: Yeni saçlar! Şimdiye dek denediğiniz saç modelleri arasında hem kendi yüz şeklinize hem de tarzınıza uygun olan saç modelleri doğrudan o senenin modasıyla uyumlu gidecek diye bir şey yoktu belki. Ama 2017 saç modelleri artık herkesin deneyebileceği, daha geniş bir trendde seyrediyor. Dememiz o ki 2017 saç modelleri arasında kendi yüzünüze ve stilinize uygun saç modelleri bulmanız mümkün. 2017 saç modası, birbirinden güzel saç modelleri ile karşınızda! İlham vermemesi, kuaföre koşturmaması imkânsız gibi…

2017 saç modelleri: Göz hizasında kahküller

Kahküllü saç modelleri uzun zamandır kadın saç modelleri arasında gözde kesimlerden. 2017 yılına damgasını vuran tarz ise göz hizasında kahküller… 2017 saç modelleri arasında en “bir değişiklik istiyorum ama emin de değilim” havasını yakalayan saç modeli bu olsa gerek.

Uzun saçları örüyoruz!

Hollanda Örgüsü

2017 saç modelleri uzun saç kullanan kadınlar için birbirinden yaratıcı örgüleri uygun görmüş, umarız kabul ediyorsunuzdur. Kalın saç örgüsünden, ince saç örgülerine her türden saç örgüsü, 2017 yılında en trend saç örgü modelleri arasında yer alıyor.

Saç aksesuarları

Saç Aksesuarları

2017 saç modelleri, saç aksesuarları ile birlikte geldi. Lob, bob ya da uzun fark etmez, saç modeliniz ne olursa olsun bu sene saçlarımızı şenlendireceğiz. Saç bantları, tokalar, kurdeleler, saç mücevherleri ve çiçekler, 2017 saç modası ile uyumlu bir tarz için sıklıkla kullanacağınız saç aksesuarları olarak karşımıza çıkıyor. Alışverişe hazırlanın! Saç aksesuarları satın almak için tıklayın!

Rahat ve seksi topuzlar

Saç modelleri mevzusunda topuz trendi asla ve asla eskimiyor. Özellikle özensizce tepede topuz yapılmış, hatta bir kalemle tutturulmuş topuz modelleri 2017 saç modelleri için karar verici hamle olacak gibi duruyor. Yani rahat olun, seksi olun…

Rapunzel gibi saç uzatıyoruz!

Saç Modelleri

Sakın kestirmeyin o saçları! 2017 saç modelleri uzun saça adeta taç giydirmiş durumda. Eğer ultra uzun saç modelleri furyasına siz de katılmak istiyorsanız, saç eklentileri 2017 yılında en iyi dostlarınız olacak. Rihanna ve Kim Kardashian’da gördüğümüz ultra uzun saç modelleri, genelde pürüzsüz bir düzlük ile kullanılıyor.

Bronde saç rengi en büyük trend!

2017 saç rengi denince aklımızda bir tek sözcük çınlayacak: Bronde! Sarı ve kumral saç boyalarının karıştırılmasıyla elde edilen bir saç rengi olan bronde, kahverengi ile sarı saç arasında dalgalanan, oldukça hoş, yumuşak bir ton. Sanki güneşte açılmış gibi bir havası da var, bu nedenle de jilet gibi keskin bir görünüm sunmuyor. 2017 saç modelleri düşünülünce saç rengi doğal tonları barındırmalıydı zaten.

Artık herkes kendi saçına dönmeli.

Saç Modelleri

2017 saç modası için belirleyici olan bir başka trend de saçların permadan, doğal olmayan dalgalardan kurtulup kendi dokusuna kavuşması. Örneğin, kıvırcık saçlarınızı kabarık kıvırcıklar ve bukleler şeklinde kullanma rahatlığına kavuşacaksınız desek herhalde müjde vermiş oluruz.

Dağınık orta boy saçlar!

Saç Modelleri

Eğer saçlarınızı omuz hizasında kullanmayı sevenlerdenseniz, 2017 saç modelleri arasında bu modellere aşinasınızdır. Doğal dalgalar ya da hemen kurutulup öylece bırakılmış saç modelleri 2017 saç modasına damgasını vuracak.

Saç Rengi Açma Yöntemleri yazımız da ilginizi çekebilir!

Önceki YazıSonraki Yazı