Bayan Saat Modelleri

Saat

Yirmi birinci yüzyılda hepimizin en önemli sorunu nedir diye düşünecek olsak, cevabımız şüphesiz ki zamanımızı verimli bir şekilde düzenleyememek olurdu. Artık hayatlarımız önceki yüzyıllara göre çok daha fazla yoğun ve daha fazla koşturmacalı. Ancak neyse ki en büyük yardımcımız olan saatler de çağımıza damgasını vuran büyük değişimden payına düşeni aldı. Artık kol saatleri hem oldukça şık hem de kullanışlı. Dolayısıyla, bu yeni nesil saat modellerini kolumuzdan hiç çıkarmadan hayatımıza devam edebiliriz. Biz de bu yazımızda sizler için bayan saat modelleri ve markalarını tanıtarak tarzınız için en uygun olan modeli seçmenize yardımcı olmak istedik.

Şıklığından ödün vermek istemeyenler için: Daniel Klein

Şık Saatler

En trend bayan saat modelleri incelememize ilk olarak Daniel Klein markasını mercek altına yatırarak başlayabiliriz. Daniel Klein saat kordonlarında altın rengi oldukça sık kullanan markalardan. Ürünlerini genelde metalik kordonlardan ve parıltılı taşlardan oluşacak şekilde tasarlar ve bu da Daniel Klein ürünlerini oldukça zarif ve şık yapar. Yani bu saatleri günlük aktivitelerinizde kullandığınız kadar, şık davetlerde de çekinmeden takabilirsiniz. Üstelik ürünlerin fiyatları piyasayla kıyaslandığında çok da cep yakmayacak cinsten. Örneğin, Daniel Klein’in DK1651 numaralı modeli oldukça şık ve zarif bir model olarak göze çarpıyor.

Zarafeti bileğinde taşımak isteyenler için: Fossil

Saat

İnceleyeceğimiz bu bayan saat modelleri tarzına biraz daha zarif çizgiler katmak isteyen kadınlar için. Fossil, bu sene ürünlerinde tıpkı Daniel Klein gibi şıklığı tercih edenlerden. Bunu yaparken Swarovski taşlarla yapılmış süslemelere yer verdiği kadar deri kordonlardan da faydalanıyor. Daha çok ince deri kordonlarla bakır renklerini ve kahve tonlarını tercih etmek isteyen kadınlar, Fossil kol saatlerine bir göz atabilir. Üstelik Fossil ürünlerinin birçoğu su basıncına dayanıklı oldukları için yazın tatilde yüzerken de bileğinizden çıkartmak zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca uzun ömürlü olmalarıyla bilinen bu kadın saat modelleri, sizi çok uzun yıllar idare edebilir.

Klasını konuşturmak isteyenler buraya!

Taşlı Saat

Bayan saat modelleri incelememiz devam ederken, sıradaki Diesel kol saatleri oldu. Diesel diğer ürünlere oranla, hem daha gösterişli hem de daha kullanışlı olan özellikleri bir saatte birleştirmeyi başarabilmiş gibi görünüyor. Bu sene koleksiyonlarında daha çok beyaz renklere yer veren Diesel, araya bakır ve altın renkli saatlerini katmayı da unutmamış. Swarovski taşları da özel ürünlerinde ustalıkla kullanmayı başaran markanın saydığımız seçenekler arasındaki en pahalı yeri tuttuğunu da söylemeden geçmeyelim. Genellikle mineral cam kullanarak su dayanıklılığını 5 ATM basınca kadar çıkartan Diesel saatlerinin sağlamlığına dair bir diğer faktör ise kasasında kullandığı çelik malzemedir.

Spor modellerden vazgeçemeyenler için: Casio G-shock kol saatleri

Spor Saat

Son olarak incelemenize sunmak istediğimiz bayan saat modelleri Casio’nun ürettiği G-shock modellerdir. Casio daha çok analog kol saati kullanmak istemeyen müşterilerine hizmet veren bir marka olması ile tanınır. Zamanın gereklerini karşılayabilmek için birçok fonksiyonu tek bir saat bünyesinde toplamayı başarmıştır. Casio, saatlerini daha çok koyu renklerde ve erkeksi tasarımlar yaptığını düşünebilirsiniz ancak G-shock modelleri tam da bu fikirleri kırabilecek bir noktada duruyor. Capcanlı renkleriyle silikon kordonları, bu ürünlere oldukça unisex bir tarz katmaktadır.

Bunların yanında eğer spor yapmaktan hoşlanan, kamp alanlarında doğayla baş başa vakit geçirmeyi seven bir kadınsanız, sıra dışı tarzınızı saatinizle de ortaya koyabilirsiniz. Diğer bir deyişle spor esnasında kronometreli saat arayanlar için eşsiz bir üründür. Tarzınıza yakın bir Casio G-shock saat satın almaya karar vermeden önce, tüm kadın kol saati modellerini incelemeyi unutmayın!

Hem yazın hem de kışın vazgeçilmez olan kadın güneş gözlüğü modelleri için tıklayın!

Önceki YazıSonraki Yazı