Samsung Gear S3

Samsung Gear S3

Beklenen “saat” geldi: Sizi telefonunuzdan özgürleştirme sözü ile hayatımıza iddialı bir giriş yapan Samsung Gear S3, teknoloji tutkunlarının beğenisine sunulmaya an itibariyle hazır.

Teknoloji öncüsü Samsung’un kendisi gibi teknoloji harikası olan akıllı saati Gear S3, Aralık ayı itibariyle Türkiye’de yerini alıyor. Firmanın analog tarz saatlerden ilham alarak tasarlamış olduğu akıllı saat, Gear S3 Frontier ve Gear S3 Classic olmak üzere iki farklı tasarımla kullanıcının karşısına çıkıyor. Özellikle geleneksel, alışık olduğumuz klasik kol saatlerine benzediğinden dolayı Samsung akıllı saat, bileğinize tam oturuyor ve bir cihaz taşıma hissi yaratmak yerine doğal, organik bir saat deneyimi yaşamanıza vesile oluyor. Samsung Gear S3 Frontier modeli, özgür ruhlu ve maceracı kişilikler için daha spor bir tarzda tasarlanmışken, Classic modeli daha oturaklı, resmi ve klasik bir görüntüde üretilmiştir.

Samsung Gear S3’ün Kabına Sığmayan Özellikleri

Teknik açıdan bakıldığı zaman Samsung Gear özellikleri saymakla bitmiyor. Öncelikle Samsung Gear S3, iddialı pil ömrü ile ön plana çıkıyor. Gear S3’ün özel olarak tasarlanmış uzun ömürlü pili, tek şarj sonrası 4 güne kadar varan bir kullanım süresi vaat ediyor. Böylelikle cihaz, sizi sürekli şarj arama derdinden kurtararak ihtiyacınız olan tüm veri ve bilgilere zahmetsizce ve dilediğiniz anda ulaşma imkanı sunuyor. Gear S3’ün dayanıklı pili sayesinde cihazın şarj gerektiren bir akıllı cihaz olduğunu unutmak bile mümkün.

Samsung Gear S3 Akıllı Saat

S3’ün göze çarpan bir diğer özelliği ise suya ve toza dayanıklı üretilmiş olması. Cihazın bu kullanışlı özelliği sayesinde onu farklı ortam ve hava koşullarında kolunuzdan çıkartmak zorunda kalmayacaksınız. Cihazı yağmur veya kar yağarken rahatlıkla kullanabilir ve farklı dış ortam koşullarında korkmadan takabilirsiniz. Buna ek olarak akıllı saat, dirençli ve sağlam ekran özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Samsung Gear S3, her iki modeli için de özel olarak tasarlanmış Corning Gorilla Glass SR+ teknolojisi ile üretilen ekrana sahiptir. Gelişmiş ekran teknolojisi ile birlikte saat aldığı darbelerden ve çiziklerden kolay etkilenmez ve size uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Kusursuz Tasarım, Kusursuz Teknoloji Samsung Gear S3’te

Gear S3 akıllı saatin özelliklerine değinmişken yazılımsal özelliklerinden bahsetmeden olmaz. Gear S3’ün akıllı yazılımı sayesinde telefonunuza gelen çağrıları ekrana dokunmadan cevaplayabilir, ekran üzerinde yazılı olan mesajları otomatik olarak metne çevirebilir, kurmuş olduğunuz alarmları erteleyebilir ve yapılacaklar listeniz ile takviminiz de dahil olmak üzere pek çok operasyonel sürecinizi takip edip yönetebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, akıllı saatinizi akıllı telefonunuz ile eşleştirmek ve güncel teknolojinin tadını çıkartmak.

Samsung Gear S3 Akıllı Saat Özellikleri

Samsung Gear S3 akıllı saat özellikleri arasında donanımsal olarak ön plana çıkan pek çok özellik de var. Bunlardan en etkileyici olanları kuşkusuz saatin içinde hoparlör, barometre, hızölçer ve GPS özellikleri barındırması. Büyük yeteneklere sahip bu küçük cihaz, kendisinin kat be kat büyüğü olan akıllı telefonların ya da dizüstü bilgisayarların gerçekleştirdiği pek çok görevi cüssesine aldırış etmeden yerine getirebiliyor. Dahili hoparlör özelliği sayesinde saat üzerinden bir yandan sesli mesajlarınıza erişebilir, bir yandan da en sevdiğiniz parçaları dinleyebilirsiniz. Barometre ve hızölçer sayesinde başta hava durumundaki değişimler, kat ettiğiniz mesafe ve sahip olduğunuz hız olmak üzere pek çok varyantı takip edebilirsiniz. Yine dahili olan GPS özelliği sayesinde ise özellikle günlük olarak kaydettiğiniz hareket ve fitness verilerine tek bir dokunuş ile ulaşabilirsiniz.

Samsung Gear S3 Frontier

Gear S3, premium bir saat içerisinde doğrudan barındırdığı geliştirilmiş özellikleri sayesinde üstün bir tasarım oluşturuyor. Gear S3’ü kullanmak, rahatlık, kolaylık, erişilebilirlik ve kaliteyi temsil ediyor.

Samsung Gear S3 fiyat bilgisini incelemek, ürün ile ilgili detaylı bilgi almak ve en uygun fiyatlarla ürünü satın almak için n11.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı