Xiaomi Akıllı Ayakkabı n11.com’da!

Akıllı Ayakkabı

Teknoloji sektörü içinde geniş ürün çeşitliliğine sahip olan marka Xiaomi, piyasaya sunduğu ürünlerle Çin’in en önemli teknoloji firmalarından biri olmaya devam ediyor. Teknolojiyi yakından takip eden ve her geçen gün teknolojinin gelişmesine katkı sağlayan Xiaomi, farkını yine ortaya koyuyor. Intel iş birliğiyle sınırlarını zorlayan marka, piyasaya sunduğu akıllı ayakkabı ile büyük ilgi topluyor.

Her Adımda Teknolojiyi Hissedeceksiniz

Akıllı ayakkabı olur mu hiç, sorularının kafanızda cereyan ettiğini biliyoruz. Akıllı ayakkabı deniyor çünkü bu ürün sahip olduğu özelliklerle birçok akıllı cihaza meydan okuyor. Xiaomi 90 FUN Ultra Smart Sportswear ile deyimi yerindeyse her adımda teknolojiyi hissedeceksiniz. Hayatınızdaki her adımın kaydedilmeye değer olduğu anlayışı temel alınarak tasarlanan Xiaomi akıllı ayakkabı, dört hareket halini otomatik olarak tanır. Yani koşarken, yürürken, bisiklet sürerken ve tırmanırken ayağınızdaki bu akıllı ayakkabı sayesinde tüm seyahatleriniz kapsanır.

Akilli Ayakkabi Siyah

Üstelik tek bir kez şarj ile tam 60 gün boyunca kullanabileceğiniz bu ayakkabı aynı zamanda her adımda dayanıklılık vaadiyle sizlere sunuluyor. Sahip olduğu yeni nesil Intel CurieTM Chip sayesinde şarj ederek kolayca kullanıma hazır hale getirebileceğiniz 90 FUN Ultra Smart ayrıca oldukça tasarrufludur. Nasıl mı? Ayakkabıyı giymediğiniz zamanlarda, barındırdığı Chip, enerji tüketimini azaltmak amacıyla otomatik olarak akıllı uyku moduna geçer.

Tüm Aktiviteler Şimdi Çok Daha Keyifli

Spor ve aktivitelerinizi kayıt altına alarak ve böylece takip ederek eylemlerinizi daha keyifli bir hale dönüştürecek olan bu akıllı ayakkabı, gücünü Intel’ın Curie modülünden alıyor. Xiaomi akıllı ayakkabı özellikleri bunlarla da sınırlı kalmıyor.

Bu ayakkabı, yastıklama ve üst düzey esneklik ile egzersiz sırasında çok yönlü performansınızı geliştirmenize imkan tanıyor. Bilindiği gibi yüksek kaliteli koşu ayakkabıları için en önemli değerlendirme şok emme performansıdır. Ultra Smart ayakkabı, sizlere son derece konforlu ve esnek bir şok emme deneyimi yaşatmaya geliyor. Ayaklarınıza şok koruması sağlayacak olan Xiaomi 90 FUN ile tarifsiz bir ayakkabı deneyimi yaşamaya hazır olun!

Akilli Ayakkabi Modelleri

Daha iyi ve başarılı bir performans deneyimi yaşamanız için istikrarlı desteğe sahip olan ürün, ayaklarınızın doğal işlevini yerine getirmesi için ultra koruma sağlamaktadır.

Xiaomi ve Intel kalitesinde sizlere sunulan ayakkabı, profesyonel güvenilirlik ve kalite sertifikalarına sahip bulunuyor. İçiniz rahat bir şekilde paketinden çıkarır çıkarmaz kullanmaya başlayabileceğiniz Xiaomi ayakkabı, RoHS, SRRC, Bluetooth sertifikalarıyla sizlere sunuluyor.

Profesyonellerin Tercihi Xiaomi 90 FUN Akıllı Ayakkabı Sadece n11.com’da!

Özellikle profesyonel koşucu ve atletler için ince elenip sık dokunarak tasarlanan bu ayakkabı, her adım ve hareketinin değerli olduğu bilincinde olan kullanıcılar için oldukça ideal. Ayrıca yeni başlayanların da gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri bu ayakkabı, ayakları güçlü bir şekilde destekleyerek egzersiz sırasında ağrıları azaltacak şekilde tasarlanmıştır.

Akilli Ayakkabi Siyah Model

Daha önce piyasaya sunduğu akıllı bilekliklerle de büyük ses getiren ve beğeni toplayan Xiaomi, bu ayakkabıyla da duyulduğu ilk günden itibaren merak uyandırmayı başardı. Daha piyasaya sunulmadan bile büyük ses getiren 90 FUN Ultra Xiaomi akıllı spor ayakkabı, n11.com’da sizleri bekliyor.

Akilli Ayakkabi Pembe

Kendinizi özel hissetmek ve profesyoneller gibi bir koşu ve yürüyüş deneyimi yaşamak istiyorsanız bu akıllı ayakkabıyı satın almak için daha fazla beklememenizi öneririz. Hem erkek hem de kadın kullanıcılar için numaraları olan ürünün aynı zamanda siyah, mavi ve pembe renkleri bulunuyor. Tarzınıza en uygun rengini seçerek her adımınızı kayıt altına alabilir ve böylece akıp giden hızlı zamana meydan okuyabilirsiniz. Üstelik Xioami akıllı ayakkabı fiyatı lansmana özel seçenekleriyle bütçeleri zorlamıyor. Normal bir spor ayakkabı fiyatına sahip olabileceğiniz bu akıllı ayakkabı en iyi yol arkadaşınız olacak.

Peki ya siz bu akıllı ayakkabıyı nasıl buldunuz? Düşünce ve yorumlarınızı bekliyoruz.

Akıllı bileklikler ile ilgili merak ettiğiniz her şey bu yazımızda!

Önceki YazıSonraki Yazı