Michael Kors Akıllı Saat

Michael Kors

Akıllı saatler günümüz teknolojisinin saatlere olan yansımasını gün be gün çok daha açık ediyor. IOS ve Android akıllı saat modelleri gündelik yaşantımıza iyiden iyiye girmeye başladı. Kol saatlerimiz artık teknolojinin dokunuşuyla çok fonksiyonlu ürünler halini alıyor. Giyilebilir teknoloji artık hayatımızın her alanında başvuracağımız yegâne teknoloji olarak engel olunamaz bir biçimde gelişiyor ve ilerliyor. Söz konusu olan en sevilen aksesuarlar arasında önde gelen saatler ile giyilebilir teknolojinin sentezi olunca, pek çok saat markası akıllı saat üretimine el attı bile. Dünyaca ünlü marka Michael Kors akıllı saat üretimine başlayan markalar arasında yer alıyor. Michael Kors’un ürettiği akıllı saat Android işletim sistemini kullanan bir model. Michael Kors’un ürettiği akıllı saate birlikte daha yakından bakalım, şıklığın ve teknolojinin buluştuğu bu nadide aksesuarı daha yakından tanıyalım.

Michael Kors akıllı saat nasıl bir ürün?

Michael Kors’un tasarladığı akıllı saat modeli kesinlikle şık ve giyilebilir. Giyilebilir derken kastımız tarzınız için uygun olan, son moda olan bir ürünü de kastediyoruz elbette. Şıklığına geçmeden evvel, bu yepyeni saat modelinin işletim sisteminden biraz bahsetmek iyi olacaktır.

Michael Kors akıllı saatleri yukarıda da kısaca bahsettiğimiz üzere Android işletim sistemi ile çalışıyor. Android Wear olarak bilinen bu teknoloji Türkiye’de Android akıllı saatler olarak daha çok anılıyor. Bu teknolojinin kaynağı IOS/IPhone karşısında ürün geliştirmeye devam eden Google. Android akıllı saatlerin IOS ile karşılaştırıldığında pek çok avantajı bulunuyor. Öncelikle Android giyilebilir teknolojileri pek çok üretici tarafından tercih edildiği için çok daha fazla tasarım ve ürün çeşidi bulabiliyoruz ki Michael Kors da Google’ın ürettiği bu teknolojiden yararlanarak harikalar yaratmış bir marka olarak karşımıza çıkıyor.

Micheal Kors akıllı saat modellerinin isimleri nedir?

Michael KorsMichael Kors akıllı saat modellerini tek bir isim altında iki kategori olarak piyasaya sürdü. Bir şemsiye isim olarak düşünebileceğimiz “Access” Michael Kors akıllı saatlerinin karakterini vurgulamak için özel olarak seçilmiş gibi. Türkçede erişim anlamına gelen Access ile aslında hem şıklığa, hem gözde bir tarza hem de dünyaya erişebileceksiniz. Access üst isminin altında iki farklı model tasarlamış olan Michael Kors, bu iki farklı modele de Dylan ve Bradshaw adlarını vermiş.

Michael Kors akıllı saat modellerinde neler bulacaksınız?

Öncelikle Dylan ve Bradshaw modellerine kısacık bir bakalım. Teknolojik özellikleri ile birbirinin aynısı olan bu iki model, tasarımlarında farklılaşıyor. Michael Kors, Dylan’ı tasarlarken erkekleri, Bradshaw’u ise kadınları düşünmüş olsa gerek ki tasarımdaki hatlar dişil ve eril beğenilere hitap edecek şekilde ayrılıyor. Öncelikle bu modeller, sizin tercihinize göre ara yüzünü değiştirebiliyor. Sabit bir ara yüzdense, ruh halinize ya da gideceğiniz mekâna göre değiştirebileceğiniz (customize edebileceğiniz) bir ara yüz her zaman daha iyidir. Michael Kors size bunu vadediyor.

Bunların yanı sıra, gece ve gündüze özel ayarları bulunan Michael Kors akıllı saat modelleri uygulama bildirimlerini hızlı ve etkili bir biçimde takip etmenize olanak tanıyor. Bildirimleri alıp almayacağınıza da siz karar veriyorsunuz. Fitness programınızı takip ederek size doğru aktivite bilgilerini sunuyor. Sesli komut özelliği ile akıllı saatinizle konuşmaya da yavaş yavaş alışıyorsunuz. Modayı ve trendleri takip ettiğinden ve gelecekteki akıllı saat modelleri ile şimdiden meraklılarını heyecanlandırmayı başaran Michael Kors’un şık ve akıllı saat modelleri stiline önem veren ve dünyayla bağını sıkı tutmak isteyen herkesin tercihi olabilir.

Akıllı saatler sizin için ne ifade ediyor? Bir akıllı saatten beklentileriniz nedir? Yorumlar kısmında bizimle fikirlerinizi paylaşmaya ne dersiniz? :)

Diğer akıllı saat modelleri ve özelliklerini merak ediyorsanız, buraya tıklayarak sizin için derlediğimiz saatleri görebilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı