Akıllı Bileklik

37 Derece Akıllı Saat

İş hayatı, okul hayatı, günlük aktiviteler zamanı verimli kullanmanız konusunda sizi uyarıyor; çünkü zamanınız çok kısa! Sadece 24 saatiniz olan bir günde yapacaklarınızı planlamanız gerekiyor: işlerinizi, hobilerinizi, sporunuzu, ailenizle vakit geçirmeyi, arkadaşlarınızla dışarı çıkmayı… Bu kadar yoğunlukta kendinizi de ihmal etmemeniz gerekiyor. Bünyeniz acaba tüm bu yoğunluğa karşı nasıl tepki veriyor, hiç merak ettiniz mi? Her gün aynı ruh halinde olmayabilirsiniz, uykunuzu alamamış olabilirsiniz, dinamik tansiyonunuzda dalgalanmalar olabilir… Eh bu kadar yoğun tempoyu takip etmeye bir yaşam koçu lazım! “Benim yaşam koçu için bütçem yetmez” diyorsanız, sizi 37 Derece akıllı bileklik ile tanıştıralım.

37 Derece akıllı bileklik, şık ve kompakt yapısıyla bileğinize tam oturur ve 24 saat boyunca sizi takip eder. Üstelik bunun için sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz. Dilerseniz 37 Derece akıllı bileklikle ilgili biraz daha detaylara inelim.

Yaşam Koçunuz Artık Bileğinizde!

Akıllı Saat

Sağlıklı bir yaşam için yenilikçi bir bakış açısı ile tasarlanan 37 Derece akıllı bileklik; akıllı telefonlarda olan adım sayma, kalori ölçme, kalp atışı atışı ölçme gibi özelliklerinin yanında uyku durumu ve ruhsal durumu da ölçerek adeta sizin için bir yaşam koçu görevi görmekte. 37 Derece akıllı bileklik ile hayatınızı kolaylaştırırken yaşam kalitenizi de arttırın.
Limitsiz ve sürekli tarihsel veri kaydı tutarak, sağlıklı yaşam için gereken ölçümleri düzenli olarak takip etmenize imkan sağlar. Üstelik kullanımı da çok kolay: Bileğinize takmanız yeterli. USB kablo ile sadece 90 dakika içerisinde şarj edilebilir. Duşta su geçirmeyen yapısıyla da sık sık kolunuzdan çıkarmak zorunda kalmazsınız.

Tansiyonunuzu düzenli takip ediyor musunuz? Oysa yüksek tansiyon ya da düşük tansiyon, günlük aktiviteleri etkilemekte. Düşük tansiyon bayılmalara, yüksek tansiyon da beyin kanaması gibi durumların yaşanmasına sebebiyet verebilir. Bu nedenle tansiyonun düzenli kontrol edilmesi son derece önemli. Peki her gittiğiniz yere tansiyon aleti götürmek zorunda mısınız? Elbette ki hayır. 37 Derece akıllı bileklik, her an sizin dinamik tansiyonunuzu ölçüyor olacak. Özellikle tansiyon sorunu olan bireyler, akıllı bileklik sayesinde tansiyonunu devamlı bir şekilde kontrol altında tutabilecek.

Bugün nasıl hissediyorsunuz?

Akıllı bilekliğiniz aynı zamanda ruh halinizi de biliyor! Gün içinde nasıl hissettiğinizden emin değilseniz 37 Derece akıllı bileklik hemen size gerçeği söyleyecek. Akıllı bilekliğiniz ile uykunuzu, nefes hızınızı, kalp ritminizi, dinamik tansiyonunuzu, kalori hesabınızı, günlük ruh halinizi (heyecan, stres, kötümser ruh hali), yorgunluk durumunuzu, spor takibinizi düzenli olarak yapabileceksiniz.

37 Derece akıllı bileklik, telefonunuzla senkronize bir şekilde çalışır. Verileri bluetooth bağlantısı ile telefonunuzdaki uygulamaya aktarır. Adroid ve iOS üzerinde çalışır. Ayrıca radyasyon da yaymaz. Akıllı bilekliğiniz ile ruhsal ve fiziksel sağlığınızı takip ederken günlük aktivite takibinizi de yapabileceksiniz. Adım sayar, kalori ölçümü ve uyku kontrolü takibi yapan 3 bileklik kullanmak yerine tüm bunları tek bir akıllı bileklikte bulabilirsiniz.

Artık haftalık olarak kendinizi takip edebilir; hangi günlerde mutsuz olduğunuzu, hangi günler uykunuzu alamadığınızı, hangi günlerde daha hareketli olduğunuzu görebilir, mutluluğunuz için gerekli değişimleri kolayca yapabilirsiniz. Üstelik tüm bunlar için her gün not defterinizi ve kaleminizi yanınızda taşımanıza gerek yok: Bırakın 37 Derece akıllı bileklik sizin için bunları ölçümlesin ve not etsin.

Önemli:

37 Derece akıllı bileklik bir medikal ölçüm cihazı değildir ve dinamik tansiyon ölçümü de medikal ürünlerden farklıdır. Dolayısıyla teşhis ve tedavi maksatlı kullanılamaz. Haftalık ve aylık olarak kendiniz hakkında fikir sahibi olmayı vaad eden teknoloji ürünüdür. Dinamik tansiyonunuzda normal gitmeye durumlar, ruh halinizde stabil olmayan durumların takibini yapmak ve gerek gördüğünüzde doktora başvurmak için kullanmanız önerilir.

Sizin de bu ürünle ilgili önerileriniz varsa yorum bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz. :)

Diğer giyilebilir teknoloji modelleri hakkında bilgi almak için tıklayın!

Önceki YazıSonraki Yazı