Hangi Sevgili Tipisin Testinin Kazananları

Test Sonuçları

Ve beklenen gün geldi çattı. “Hangi Sevgili Tipisin” ödüllü testimizin sonuçlarını an itibariyle açıklıyoruz. Öncelikle birbirinden ilginç ve komik bekleme – bekletme anılarını bize yazan tüm okuyucularımıza teşekkürlerimizi sunarız.
Gözlerimizin aşkla baktığı biri varsa eğer, beklesek de bekletsek de ona kavuşunca her şeyi unuturuz elbette…
Onu beklediğiniz ya da beklettiğiniz zamanları hem sizlerin bir kez daha hatırlamasına hem de bizlerin bu güzel anıları okumasına vesile olan yarışmamızın kazananları belli oldu.

n11 Hediye

Kazanan kişiler; eğlenceli ve bir o kadar da romantik anılarını bize yazan Funda Hanım ve Hasan Bey oldu.
Hadi yeniden hatırlayalım o anıları…

Sevgilisini 2 saat vapur iskelesinde bekleyen Funda Hanım, teknolojinin de yetersizliğine maruz kalmış anlaşılan. Elinize ulaşan saati “Buluşmadan önce saatini kontrol etmeyi unutma! :)” notuyla eşinize Sevgililer Günü’nde hediye edebilir, bu tatlı anınızı unutulmaz kılabilirsiniz. Funda Hanım,  aşkınızın aynı tazeliğini koruması dileğiyle. <3

“Test sonucunda işimi son ana bırakıp pratiklikle çözdüğüm, partnerimi-eşimi beklettigim, bu sırada da çok telaslandigim yorumuna ulaştım.Kısmen doğru bir yorum, ancak makul süre beklemeyi de bilirim.Bununla ilgili bir anımı paylaşacağım;şu an 18 yıllık eşim olan beyefendi ile ilkokul 1.sınıfta tanışıp ortaokul son sınıfta çıkmaya başlayıp 25 yaşımızda evlendik, şu anda 17 ve 6 yaşlarında 2 erkek çocuk sahibiyiz.
Sevgili olduğumuz 1996 yılı yaz tatilinde Beşiktaş’ta staj yaptığım vakit kendisi Kadıköy vapur iskelesinden beni alması gerektiğini unuttuuuuu.Ve ben 2 saat vapurdan inilen noktada bekledim, o zaman cep telefonu yok, ankesörlü telefonlara gider bulunduğu yeri ararsam beni bulamayıp gider diye korktum.Neyse mecburen yerimden ayrılıp aradığımda buluşma ile ilgili tamamen yanlış bir anlaşılma olduğu ortaya çıkmış , tabiri caizse uçarak iskeleye yanıma ulaşmis veeeeee o kalabalığın içinde diz çöküp özür dilemişti.Nice böyle anımız var ve nicesi de olacak inşallah.Aşk duyguların en yücesidir, herkesin başına gelmesi dilegiyle…”

Eminiz ki bizler gibi siz de Hasan Bey’in anısını okurken romantizmin doruklarına ulaştınız. Bir insanı beklemenin ve aşkın en etkileyici örneklerinden olan bu anı, adeta filmlere konu olacak nitelikte. Hasan Bey, siz de göndereceğimiz kolyeyi o portleyle birlikte saklamaya devam edebilir, aşkınızı bulduğunda ona hediye ederek, bu anıyı daha da ölümsüzleştirebilirsiniz. :)

“Bekleyen: Sabırlı çıktı elbette doğru;
Yıl 2006 karikatür resim çizerek öğrencilik masraflarını karşılamaya çalışıyorum.Yine böyle bir yaz gününde sahil kenarında karikatür çizerken bir kız yaklaştı yanıma belli ki o da benim gibi öğrenci. Karikatür olarak portremi çizdirmek istiyorum deyince hemen dedim.Çizim bitince kıza uzatıp paramı aldım.O yanımdan uzaklaşırken bende onun portresini yeniden çizdim.Yaklaşık 4 yıl boyunca o portre ile sahilde bekledim.Adını bile sormaya çekindiğim kıza aşkımı ilan edecektim.Gelmedi tabi.Şimdilerde öğrencilik bitti iş hayatına atıldım.Hala elimde o portre onu bulmayı bekliyorum.Belkide evlendi ama umut işte…”

Testimizi çözüp, yarışmamızı kazanan Funda Hanım ve Hasan Beyi tebrik ediyoruz. Testimize katılan, bizlerle birbirinden tatlı anılarını paylaşan tüm okuyucularımıza sevgilerimizi sunuyor ve herkesin aşk dolu bir Sevgililer Günü geçirmesini diliyoruz. :)

Yoksa siz hala “Hangi Sevgili Tipisin” testini çözmediniz mi? Öyleyse şuradan buyurun!

Önceki YazıSonraki Yazı