Erkek Saat Modelleri

Erkek Saatleri

Kol saatlerinin yalnızca saati bilmek ve söylemekle ilgili olmadığını hepimiz biliyoruz. Özellikle söz konusu erkekler olduğunda kol saatleri kendi temel işlevlerinin – yani saatin kaç olduğunu göstermelerinin – yanı sıra erkek şıklığının önemli bir parçasıdır. Her zaman şık olmaya özen gösteren tarz sahibi erkeklerin hiç vazgeçemediği bir unsur olarak kol saatleri, cep telefonu ekranlarının köşesindeki küçük saat göstergelerine hâlâ direniyor. Kol saatlerinin cep telefonlarına yenilmemelerinin en büyük sebebi, stil sahibi erkek tanımının hâlâ kol saatleriyle yapılıyor olması aslında. Bu nedenle, erkekler kol saatlerinden vazgeçemiyorlar. Kol saati üreticileri ve ünlü markalar da erkeklerin güncel ihtiyaçlarını ve tarzlarını takip ederek en şık saat modellerini piyasaya sürmek için yarışıyorlar. Biz de bu yazımızda sizlere en şık erkek saat modellerini derledik. Şimdiden keyifli okumalar!

Seiko Kol Saatlerinde Erkeksi ve Şık Çizgiler!

seiko-cizgiler

Seiko, erkek saatleri açısından sıklıkla tercih edilen bir saat markası. Piyasadaki yerini incelikle tasarladığı şık kol saatleriyle uzun süredir garanti altına alan Seiko, hem gündelik ve sportif hem de klasik erkek kol saati modelleri ile hem tarzınızın hem de bütçenizin dostu olmayı hedefliyor. Seiko’nun su geçirmeyen kol saatleri modelleri özellikle kum ve güneşle iç içe olunan yaz mevsiminde büyük kolaylık sağlıyor.

Casio’dan G-Shock!

Casio G-Shock

G-Shock saatler, Casio’nun son dönemlere damgasını vuran ilginç ürünlerinden biri. Hem analog, hem dijital ve analog-dijital yani karma modelleri olan Casio G-Shock erkek kol saatlerinin kendilerine özgü bir hayran kitlesi oluşturmayı başarması boşuna değil. Modelden modele özellikler değişse de, kalitenin yanı sıra karakter ve şıklık arayan erkeklerin ilk tercihlerinden biri G-Shock saatler. Pusulası, kronometresi, karanlıkla rahatlıkla görebilmenizi sağlayacak LED ışığı, otomatik takvimi ve başka birçok özelliği, çok çeşitli tasarımlarla birlikte erkeklerin beğenisine sunuluyor.

Bir Klasik: Swatch

Swatch

Swatch, erkek kol saatleri konusunda yine adını en üst sıralara yazdırmayı başarmış bir marka, adeta bir klasik. İş yerinde sürekli takım elbise giymek zorunda olan bir profesyonelseniz, Swatch size geniş bir ürün yelpazesi sunarak tarzınıza uygun doğru saat modelini seçmenizde en büyük dostunuz olabilir. Çelik kayış ya da deri kayış tercihi yaparken zorlanabilirsiniz çünkü Swatch saat modelleri her iki kulvarda da oldukça başarılı. Hem bütçenize uygun hem de şık bir saat edinmek istiyorsanız, Swatch sizi üzmeyecek.

Nacar: Çok Satmasının Bir Sebebi Var!

Nacar

Nacar Türkiye saat piyasasının çok satan saat markalarından biri. Elbette bunun bir sebebi var. Nacar kol saatleri, erkeklerin tarz yaratma süreçlerine pek çok saat modeli ile katkıda bulunuyor. Güncel trendleri takip eden değişken bir tarza sahip olan erkekler için de, kemikleşmiş, değişmez bir tarz oturtmayı tercih eden erkekler için de birçok kol saati modeli sunan Nacar, hem zarif hem de teknolojik olmayı başarıyor. Sportif bir tarzı benimseyen erkekler için kendisini ortaya koyan saatler tasarlayan Nacar, profesyonel erkekleri de unutmamış. Profesyonel erkekler için ürettiği saatler, sektörde stil vurgusunu daha da güçlendirmeyi hedefliyor.

Diesel İle Farkını Belli Eden Bir Stil!

Diesel Watch
Kaynak: thelionheaded.com

Diesel de erkek saat modelleri denildiğinde çok aranan markalardan biri. Hem rahat hem şık bir saat istiyorsanız, Diesel’in erkek saat koleksiyonunda aradığınızı mutlaka bulacaksınız. Kendi kitlesini yaratan bu İtalyan markası için erkek stili baştan sona ayrıntıyla işlenmesi gereken bir alan. Paslanmaz çelikten üretilen Diesel kol saatleri erkek stilinin modern hayatta kendisini ifade edebilmesi için pek çok farklı tasarımda piyasaya sürülmüş. Makinelerin hükmettiği çağımızda saatlerin mekanik detaylarını da vurgulayarak çağdaş çizgiler yaratan Diesel, en şık erkek saat modelleri söz konusuysa ihmal edilmemesi gereken markalardan biri.

En şık erkek güneş gözlüğü modellerini görmek için buraya tıklayın!

Önceki YazıSonraki Yazı