Sandalet Modelleri: 2017 Favorileri

Sandalet Modelleri

Yaz mevsiminin olmazsa olmazıdır sandaletler. Sonbahar ve kış aylarının kapalı ayakkabılarından, ilkbaharın bir adım sonrasını, serbestliği, hafifliği, özgürlüğü simgeleyen yaz mevsiminin sandaletlerine geçiş adeta bir heves olarak filizlenir durur içimizde. Neticede parmaklar özgür, ayaklar serin ve ferah! 2017 yazı için sandalet modelleri ve sandalet modası trendleri nelerdir diye bakma şansınız oldu mu, alışverişinizi tamamladınız mı? Eğer henüz içinize sinen, rahat ve güncel modaya uygun bir çift sandalet bulamadıysanız ve yeni sandalet modelleri arasından alışveriş yapma vakti gelip çattıysa, doğru yazıyı okumaktasınız. Bu yaz içlerinden en az birini mutlaka alıp doyasıya giymeniz gereken sandalet modelleri yazımız size ilham verebilir. Şimdiden ayağınıza sağlık diyelim!

Sandalet Modelleri: Parmak Arası Sandaletler Bu Sene Çok Moda!

Sandalet Modelleri Parmak Arası

2017 sandalet modelleri arasında göze çarpan en önemli moda trendi parmak arası sandalet modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik yalnızca bu da değil; parmak arası sandalet modelleri aynı zamanda renk renk! Tam yaz havasına uygun olarak çeşitli renklerde ya da karışık renklerde modellerini bulabileceğiniz parmak arası sandalet modelleri, deri, suni deri ve vegan (hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmamış olan sandalet modelleri) olarak oldukça geniş bir ürün yelpazesi sergiliyor. Bileği saran çeşitleri de bulunan parmak arası sandalet modellerinde yine en çok tercih edilen renk elbette taba rengi olarak da bildiğimiz modası hiç geçmeyen bir renk olan açık kahverengi. Hemen her kombine uyum sağlayan bu sandalet modelleri topuklu ve topuksuz seçenekleriyle de farklı alternatifler isteyenler için uygun.

Sandalet Modelleri: Espadril Sandaletler Asla Eskimiyor!

Sandalet Modelleri Espadril

Adına espadril dediğimiz, kökenini Katalan modasından alan, ip ve ketenden yapılan yazlık ayakkabı modelleri, uzun süredir sandalet modellerinde de karşımıza çıkıyor. Hatta yaz mevsimi deyince espadriller akla geliyor önce. Bu yazın sandalet modasında rüzgâr daha çok topuksuz espadril sandalet modellerinden yana esiyor. Ön açık ya da kapalı olarak bulabileceğiniz espadril sandalet modelleri arasından en rahat edeceğiniz modeli seçmek size kalıyor. Genellikle soft renklerin egemen olduğu bu trendde topuklu sandalet modelleri de görebiliyoruz. Özellikle bu senenin genel moda trendi olan bolca işlemeli espadril sandalet modelleri ayakları da neşeli kumaşlarla buluşturuyor böylece.

Sandalet Modelleri: Gladyatör Sandalet Modelleri 2017’de de Revaçta!

Sandalet Modelleri Gladyatör

Gladyatör sandalet modelleri, özellikle kot şort ile yapılan kombinlerde kendisini iyiden iyiye gösteren modellerden biri. Yaz mevsimi boyunca sizi rahat ettirmekle kalmayacak aynı zamanda kombinlerinizle mükemmel uyum sağlayacak olan bu bilekten bağlamalı sandalet modelleri arasından tarzınıza en uygun olan bir çift sandalet seçerek gardırobunuzda büyük bir eksiği kapatmış olacaksınız. Bahsettiğimiz gibi bu senenin sandalet modelleri arasında yer alan espadril sandaletler de gladyatörvarileşti diyebiliriz. Bilekten ince kumaş şeritleri halinde bağlayabileceğiniz hem espadril hem de gladyatör sandaletler de iyi bir seçenek olabilir.

Sandalet Modelleri: Kalın Bantlar, Düz Tabanlar!

Sandalet Modelleri Kalın Bant

Bu sene vitrinlerde görmeye alışık olduğumuz bu sandalet modelleri her kombinin altına giyebileceğiniz bir trend olarak karşımıza çıkıyor. Kalın bantlar estetik açıdan yeni bir eğilim, ancak bir yandan da iddiasını ortaya koyma konusunda pek cüretli. Düz ya da hafif yüksek topuklu modellerini bulabileceğiniz bu sandalet modelleri sayesinde 2017 yazında hem sıkı bir moda takipçisi olduğunuzu kanıtlayacaksınız. Ayakları kavrayan rahat yapısı sayesinde hareket özgürlüğüne önem verenler bu sandalet modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

Diğer sandalet modellerini görmek için tıklayın.

Önceki YazıSonraki Yazı