Tektaş Modelleri

Tektaş Modelleri

14 Şubat Sevgililer Günü’ne adım adım yaklaşırken çiftleri Sevgililer Günü hediyesi alma telaşı çoktan sardı bile. Aşkın, sonsuzluğa başlangıcın ve evlilikte atılan ilk adımın simgesi olan tektaş yüzük; Sevgililer Günü‘nde evlenme teklifi etmek  ya da sevgilisini/eşini şımartmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Günümüzde evlilik tekliflerinin adeta olmazsa olmaz haline gelen tektaş yüzükler hayli fazla model çeşitliliğine sahip. Tektaş modelleri incelememizi ve önerilerimizi inceleyerek siz de tektaş yüzükler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca “Tektaş Yüzük Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?” yazımızı da okumadan geçmeyin.

Klasik Sevenlere: Klasik Tektaş Modelleri

Tektaş Modelleri Klasik

Klasik tektaş modelleri, tektaş yüzük deyince ilk akla gelen yüzükler. Tek bir pırlantadan oluşan bu yüzüğün pırlanta yuvasının şekli ve pırlantanın büyüklüğü modele göre farklılık göstermektedir. Yıllardır popülerliğini sürdüren klasik tektaş modelleri, diğer yüzük kombinlerinizle de kolayca uyum sağlar.

İhtişam Tutkunlarına: Fantezi Tektaş Modelleri

Tektaş Modelleri Fantezi

Sıradaki tektaş pırlanta modelimiz adeta ihtişam tutkunlarını anlatıyor desek abartmış olmayız. Pek çok ünlünün de tercihi olan fantezi tektaş modelleri adeta göreni bir daha baktırıyor.

Farklı Görünmek İsteyenlere: Yamuk Tektaş Modelleri

Tektaş Modelleri Yamuk

Klasik tektaştan sıkılan ve biraz daha farklı bir aksesuar taşımak isteyenler için yamuk tektaş modelleri ideal. Pırlantayı eğimli bir şekilde yuvalayan bu yüzüklerin son zamanlarda bir nebze de olsa popülerliğini yitirdiğini söyleyebiliriz.

Sıradışı Bir Yüzük İsteyenlere: Renkli Pırlanta Tektaşlar

Tektaş Modelleri Renkli

Biraz nostaljik biraz sıradışı bir yüzük arıyorsanız renkli taş pırlanta yüzük modelleri tam size göre. Bu yüzükler belki evlilik teklifi için değil ama harika bir Sevgililer Günü hediyesi olarak değerlendirilebilir, bizden söylemesi.

“Yüzüğün de beşi bir yerdesi olsun” diyenlere: Beştaş Modelleri

Tektaş Modelleri Beştaş

Yine Sevgililer Günü’nde kadınlar için şahane hediyelerden biri de beştaş yüzükler. Tektaşının yanını bir beştaşla süslemek isteyen sevgiliniz/eşiniz için bu 14 Şubat’ı değerlendirin, deriz.

Pırlantalara Doyamayanlara: Tamtur Pırlanta Yüzükler

Tektaş Modelleri Tamtur

Kadınların en sevdiği mücevherlerden biri elbette ki pırlantalardır. Bu yüzden onlar için en güzel hediyelerden biri de parmağının etrafını pırlantalarla saracak olan tamtur pırlanta yüzükler.

Uygun Fiyatlı Arayanlara: Pırlanta Olmayan Tektaş Modelleri

Tektaş Modelleri Altın

Evlilik teklifi ya da Sevgililer Günü hediyesi olarak tektaş almayı düşünüyor ancak bütçenize uygun bir pırlanta yüzük bulamıyorsanız endişelenmeyin, tektaş altın yüzükler hemen imdadınıza yetişiyor.

Tektaş Fiyatları

Tektaş fiyatları; pırlantanın karat değerine, berraklığına, pırlanta işçiliğine göre farklılık göstermektedir. Eğer pırlanta yüzükler yerine bu Sevgililer Günü’nde sevgilinize ya da eşinize daha uygun fiyatlı bir tektaş almak istiyorsanız altın ya da gümüş tektaş modellerine göz atabilirsiniz. Pırlanta tektaş fiyatları; 600 TL’den başlamakta ve bir ev fiyatında bile tektaş modelleri bulunmaktadır. Yani tektaş model seçimi biraz da bütçe konusu. Yukarıdaki tüm tektaş modellerini ve daha fazlasını incelemek için n11.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Ünlülerin Tektaşları

Sık sık tektaş yüzükleriyle gündeme gelen ünlüleri fikir olabilmesi açısından sizler için listeledik. İşte tektaşlarıyla en çok konuşulan ünlülerin tektaşları:

Tektaş Modelleri Demet Akalın
Demet Akalın

Tektaş Modelleri Victoria Beckham
Victoria Beckham

Tektaş Modelleri Şeyma Subaşı
Şeyma Subaşı

Tektaş Modelleri Beyonce
Beyonce

Tektaş Modelleri Kim Kardashian
Kim Kardashian

Tektaş Modelleri Gülşen
Gülşen

2018 alyans modelleri için buradan buyurun!

 

Önceki YazıSonraki Yazı