Erkek Saç Modelleri

Erkek Saç Modelleri

Erkek saç modelleri yeni trendlerle karşınızda! Yerli ve yabancı saç stilistleri tarafından belirlenen 2019’un en trend olacak erkek saç modellerini sizler için derledik. Rahat ve salaş saç modellerinin ön planda olduğu 2019 yılında öne çıkan saç trendleri arasından tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Keyifli okumalar!

Erkek Saç Modelleri Kısa Saç

1. Her Yılın Vazgeçilemez Trendi: Kısa Saç

Kısa saç, her erkeğin kullanabileceği erkek saç modelleri arasında yer aldığından her yılın vazgeçilmez trendi olarak karşımıza çıkıyor. Kısa saç kullanımında dikkat etmeniz gereken nokta; saç uzunluğunuz ideal boyunu geçmeye başladığında düzenli olarak kısaltmaya özen göstermeniz.

Erkek Saç Modelleri Uzun Saç

2. Uzun Daha da Uzun Saçlar 

Saçlarınızı uzun kullanmak istiyorsanız 2019’un modasına uyum sağlamak için şehirli görünümden uzaklaşmamanız gerekecek. Saçlarınız olabileceğince rahat, salaş ve şehir stilinize uyum sağlayabilecek modelde olmalı. Uzun saç bakımı için ihtiyacınız olan saç bakım ürünlerine göz atabilirsiniz.

Erkek Saç Modelleri Dalgalı

3. Dalgalı ve Daha Yoğun

2019 yılında yoğun ve öne düşen erkek saç modelleri ile sık sık karşılaşacağız. Dalgalı ve yoğun saçlarınızın neredeyse “yataktan yeni çıkmış” görünümü cool tavrınızı destekleyecektir. 2019’da bırakın saçlarınız dağınık kalsın! Dalgalı ve daha yoğun saçlar için ihtiyacınız olan ürünler Erkek Bakım Ürünleri kategorimizde!

Erkek Saç Modelleri Ön Uzun

4. Karar Veremeyenler İçin: Hem Uzun Hem Kısa

“Uzun mu olsun kısa mı kalsın?” diye bir türlü karar veremiyorsanız sadece ön kısmı uzun arkası kısa saç modelini tercih edebilirsiniz. Özellikle düz saç tipine sahip olanların rahatlıkla kullanabileceği bu model farklı bir stil arayışında olanların da tercihi olabilir.

Erkek Saç Modelleri Keskin Çizgi

5. Belirgin Çizgiler

Belirgin çizgiler ve net ayrımlar için “keskin çizgili saç modeli” ideal. Bu model için saçlarınızın her iki yanını kazıtıp sadece ortasını uzun bırakabilirsiniz. Deneyenlerin vazgeçemediği bu model özellikle 20-30 yaş grubunun favorisi durumundadır.

Erkek Saç Modelleri Topuz

6. Doğal Topuzlar

Erkek uzun saç modelleri artık çok daha farklı kullanılıyor. Önceden arkadan bağlı ya da taç takılarak açık bırakılmış bir şekilde görmeye alışkın olduğumuz uzun saçları 2019’da çok daha havalı ve cool dağınık topuz modelleri ile göreceğiz. Siz de saç lastiği ile kolay bir topuz elde edebilirsiniz. 

Erkek Saç Modelleri Ara Boy

7. Ara Boylar Revaçta!

Yine “uzun saç mı kısa saç mı” diye karar veremeyenler için ideal bir uzunluk: ara boylar. Erkek saç modelleri 2019 yılında ara ara boya doğru git gide evrilecek. Ara boy saçlarınızı yuvarlak fön fırçasıyla geriye doğru fönleyerek ve saç şekillendiricisi ile hafif yatıştırarak kullanabilirsiniz.

Erkek Saç Modelleri Geri Taranmış

8. Geriye Doğru Taranmış Saçlar

Pek çok yerli ve yabancı ünlünün de favori modellerinden biri olan geriye doğru taranmış saç modeli 2019’da da trend olmayı sürdürecek. Bu model için saçlarınıza jöle uyguladıktan sonra geniş dişli bir tarakla geriye doğru tarayabilirsiniz. Bu trend için saçlarınızın biraz dolgun ve uzun olması gerektiğini hatırlatalım.

Erkek Saç Modelleri Retro

9. Retro Saçlar

Erkek saç modellerinde sürekli trend olmayı sürdüren retro saç modelleri, geçmişin izlerini taşıdığı kadar günümüze ayak uydurmayı da başarıyor. Retro saç modelleri arasında; yana doğru ayrılmış saç modelleri, alna düşen havalı saç modelleri, undercut saç modelleri gibi modellerdir.

Erkek Saç Modelleri Asimetri

10. Biraz Asimetri?

2018’de olduğu gibi 2019’da da asimetrik saç modellerini sık sık göreceğiz. Tek tarafın kısa diğer tarafınsa uzun olduğu asimetrik saç modelleri; farklı ve iddialı bir görünüme sahip olmak isteyen erkeklerin tercihi olabilir. Evde saçınıza kolayca şekil verebileceğiniz saç kesim makinelerine göz atmadan geçmeyin!

Erkek Saç Modelleri Aynı Boy

11. Tamamı Aynı Boy Saçlar

Saçlarınızın tamamını aynı boyda hafif uzun kullanarak alnınıza düşen ve çok fazla uğraş gerektirmeyen bir saç modeli de tercih edebilirsiniz. Sadece hafif bir jöle yardımıyla saçlarınıza karizmatik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Saç bakımınız için ihtiyacınız olabilecek saç şekillendirici ürünlere göz atmayı unutmayın!

Sakal bakımı konusunda merak ettikleriniz yazımızda sizleri bekliyor!

Önceki YazıSonraki Yazı