İlkbahar Kombinleri

ilkbahar-kombinleri

İlkbahar yenilenmeyi, tazelenmeyi ve hatta yeniden doğuşu simgeler. İlkbaharın temsil ettiği neşeli ve dinamik ruh elbette yalnızca doğada değil, bizim de içimizde uyanıverir. Madem içimizdeki canlılık da baş verdi, ilkbahar için ilkbahara özel giyinmek konusunda da birtakım keyifli önerilerimiz olacak. Önerdiğimiz ilkbahar kombinleri tam da bahsettiğimiz canlılığı, dinamizmi, aktifliği ve pozitifliği yansıtırken, bir yandan da sizi kombin trendlerinin tam merkezine yerleştirecek. İlkbahar kombinleri konusunda geride kalmayın, hem trendleri yakalayın, hem de rahatlığı doyasıya yaşayın diye size bir kombin önerisi yapalım istedik. En güzel ilkbahar kombinleri için düşünebileceğiniz bu önerimiz umarız ki size ilham verir!

Sezonun en trend parçalarını bir araya getirerek hazırladığımız (solda) ilkbahar kombininde nakışlı jean pantolonları ve bomber ceket modellerini tercih ettik. İlkbaharda hem şık hem de mevsime uygun olun. Kombin detayları ve ipuçları yazının devamında…

İlkbaharı nakışlı pantolon ile taçlandırın!

Bu sene en popüler ilkbahar kombinleri, nakışlı pantolon çeşitleri ile hareketleniyor. 2017 ilkbaharı, sade giyim tarzlarının zarif nakışlarla şenlendiği bir mevsim olacak. Kot pantolon kombinleri konusunda tercihinizi nakışlı pantolon, özellikle mom jeans kategorisinde bulacaksınız diyebiliriz. En trend ilkbahar kombinleri için açık kot rengi üzerine işlemeli modeller gardırobunuzda mutlaka bulunmalı. Ayrıca rahatlık söz konusu olduğunda mom jeans seçimi ilkbahar kombinleri önerimizde olmazsa olmazdı. Annelerimizin yüksek belli, rahat, hafiften bol ve salaş kot pantolonlarına uzun zamandır göz diktiysek, artık anne gardırobuna dadanmak yerine kendiniz için bir nakışlı pantolon alma vaktidir. Örneğin buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz mom jeans beğenilerinizi yeniden tanımlayacak kadar iddialı görünmüyor mu?

islemeli-jean
Gigi Hadid walking in Los Angeles, California - Dec 22, 2015 - Photo: Runway Manhattan/Bauer-Griffin

Bomber ceket konusunda ısrarcıyız!

İlkbahar kombinleri dış giyim konusunda da hafiflik ve canlılıkla oluşturulmalı şiarıyla seçeceğiniz ceket modelleri bu koşulu sağlamalı. Bunun için de sezonun en trend ceket modelleri olan bomber ceket ile yapılan ilkbahar kombinleri öne çıkmalı, diyoruz. Bomber ceket, rahat kesimi ile dikkatleri üzerine toplayan bir ceket modeli; aynı zamanda birbirinden ışıltılı ve canlı renklerde üretiliyor. Üstelik mom jeans ile muhteşem bir kombin yapmanızı sağlıyor. Sadece mom jeans, yüksek bel pantolon ya da kot pantolon kombinleri için değil, salaş elbiseler, mini etekler ve şortlarla da muhteşem kombinler yaratmamanız işten değil. Bomber ceket kombinleri konusunda ilham veren yazımızı okumak isterseniz, sizi şöyle alalım!

Bomber ceketin içine dantelli büstiyer…

Dantelli büstiyer bu senenin bir diğer trend parçası. Sizin için önerdiğimiz bu kombin düşünüldüğünde, hem nakışlı pantolon üzerine hem de bomber ceket içine harika gidecek bir parça olan dantelli büstiyer tarzınızı hem spor hem de zarif bir hale getirecek. Çeşitli dantelli büstiyer modelleri arasından tercih yapmanız bir hayli zor aslında, çünkü her biri birbirinden muhteşem görünüyor. Özellikle ilkbahar kombinleri için nazik bir dokunuş sağlayan, sade ve göz yormayan dantelli büstiyerler ile yapacağınız kombin sayısında gözle görülür bir artış göreceksiniz.

renkli-coraplar
top-crop

Neşeli çoraplar!

Eğer kısa paça bir nakışlı pantolon ya da mom jeans seçtiyseniz, çorap seçiminizde de özenli olmalısınız. Neticede paçalarınızdan görünecek. Nakışlı pantolon, renkli bir bomber ceket, içine dantelli büstiyer ve sizi ve tarzınızdaki baharı yansıtacak olan bir çift çorap ile ilkbahar kombinleri konusunda bir usta olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Çoraplarınızı pamuklu ürünlerden seçerek ayak sağlığınıza gereken önemi vermelisiniz. Örneğin, izin için seçtiğimiz ve kombin önerimizle uyumlu olan bu diz altı çoraplar tam sizin zevkinize uygun olabilir. Rahat ayaklar, mutlu baharlar!

İlkbahar kombinleri deyince bu sezon sizin tercihleriniz, aklınıza gelenler ve kombin önerileriniz neler? Yorumlar kısmından bize yazın!

Güzel kombinler sağlıklı ve fit vücutlarda bir başka. Diyet niyetlerinizi ertelemeyin, buraya tıklayın ve yağlarla savaşan yiyecekler nelermiş öğrenin!

Önceki YazıSonraki Yazı