Pileli Etek Kombinleri

Pileli Etek Kombinleri

Pileli etek modelleri, neredeyse geçen yıla kadar demode ve sıkıcı parçalar olarak anılırken bir anda moda dünyasına yaptıkları etkileyici geri dönüş ile neredeyse her modasever kadının gardırobunda kendine bir yer edinmeyi başardı. Sokak modasının ve sofistike tarzın kusursuz kombinasyonunu yakalayan pileli etek kısa, uzun, mini ya da midi, hangi formda olursa olsun trend bir görünümün habercisi oluyor. Elbette kolay bir parça olmadığı için bazen pileli etek kombinleri konusunda yardıma ihtiyaç olabiliyor. Neyse ki en popüler ve stil sahibi pileli etek kombin önerileri ile yanı başınızdayız!

Pileli Etek Nasıl Kombinlenir?

Pileli etek kombinleri oluştururken önemli olan eteğin uzunluğuna, kumaş yapısına ve elbette rengine dikkat etmektir. Doğru şekilde kullanıldığında sofistike bir tarz yaratabileceği gibi en ufak bir yanlış parça kullanımı bile pileli etek kombininizi bir fiyaskoya dönüştürebilir. İşte birkaç ipucu.

Pileli Etek Kombinleri

Uzun Pileli Etek Kombinleri

Pileli etek uzun olarak tercih edildiğinde kombinde kullanılan diğer parçalara özellikle dikkat etmek gerekir. Uzun ve pileli bir etek, kombinin en dikkat çekici parçası olacağı için geriye kalanları olabildiğince sade tutmakta fayda var. Mesela bu iddialı deri pileli etek ve nude tonlarda, neredeyse görünmez body gibi.

Pileli Etek Kombinleri

Kadife Pileli Etek Kombinleri

Pileli etek kadife olduğu zaman kombinlenebileceği parçalar oldukça sınırlıdır. Yine kombinin en ağır parçası olacağı için olabildiğince yalın parçalarla kombinlenmesi gerekir. Pileli etek kombinleri spor tarzda kullanıldığı zaman kadife etek artı sade, şık bir kapüşonlu işinizi görecektir.

Pileli Etek Kombinleri

Şifon Pileli Etek Kombinleri

Elbette pileli etek dendiği zaman akla ilk gelen modeller, şifon pileli etekler oluyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında yükselişe geçen şifon pileli etek modelleri, eğlenceli bir tişört ya da bluz ile kombinlendiğinde hem spor, hem şık bir görünüm oluşturulmasına vesile oluyor.

Pileli Etek Kombinleri

Pileli Etek Kazak Kombinleri

İlk bakışta pileli etek ile kazağı kombinlemek pek akıl karı bir iş gibi görünmeyebilir, ancak doğru renk blokları tercih edildiğinde hoş bir sonbahar kombinine adım atmak mümkün olur. Mesela şu kan kırmızısı şifon pileli etek ile onu dengeleyen sadelikle siyah bir kazağın mükemmel uyumuna bir bakar mısınız?

Pileli Etek Kombinleri

Pileli Etek Gömlek Kombinleri

Yine pileli etek dendiğinde akla gelen bir diğer olmazsa olmaz kombin, elbette pileli etek gömlek kombini. Ofisteki o önemli toplantınız için fazla dikkat çekmeyen, ancak resmi ve ciddiyet sahibi bir duruş sergilemek isterseniz, şık beyaz bir gömlek ve tek renk bir pileli etek, harika bir kombinasyon.

Pileli Etek Kombinleri

Pileli Etek Bluz Kombinleri

Sıcak yaz aylarında kot pantolon ya da tayt gibi daraltıcı alt giyim parçalarına boyun eğmek yerine tercihinizi efil efil bir pileli etek ile yine ferah, bol bir bluzdan yana kullanabilirsiniz. Havanın akşama doğru serinlemesi ihtimaline karşılık yanınızda bir crop kot ceket bulundurmakta fayda var.

Pileli Etek Kombinleri

Pileli Midi Etek Kombinleri

Midi boy pileli etekler, dizin tam altında biten bir uzunluğa sahiptir ve zarif bir stil için kilit parçalar arasındadır. Bele tam oturan ince bir kemer, stiletto tarzı şık bir topuklu ayakkabı ve en az pileli eteğin kendisi kadar zarif bir bluz ile adeta bir kuğu gibi görünmeniz mümkün!

Pileli Etek Kombinleri

Pileli Etek Ceket Kombinleri

Bir kot ceketin neredeyse her tarzda kombinde kullanılabileceğinden bahsetmiş miydik? Elbette bu, pileli etek kombinleri için de geçerli. Bu kombini narin bir babetle kombinleyebileceğiniz gibi rahat ve tarz dolu bir spor ayakkabı ile de birleştirebilirsiniz. Hazır spor ayakkabı demişken…

Pileli Etek Kombinleri

Pileli Etek Spor Ayakkabı Kombinleri

Pileli eteklerin özellikle son dönemde yeniden gündeme gelmesinin en önemli etkenlerinden biri, beyaz spor ayakkabı ile kombinlendiğinde meydana getirdiği şık-spor tarzın çekiciliği. En güncel moda akımlarından biri olan etek – spor ayakkabı ikilisi, pileli etek kombinlerinde de hayat bulmaya devam ediyor.

Pileli Etek Kombinleri

Renkli Pileli Etek Kombinleri

Pileli eteklerin halihazırda iddialı parçalar oldukları için olabildiğince sade ve tek renk tutulması gerektiğine dair görüşler var. Bu zaman zaman doğru olsa da renkli, çizgili, geometrik desenli ya da çiçekli pileli eteklerin de kendine has bir albenisi olduğu bir gerçek. Mesela şu gökkuşağı kombini gibi!

Pileli Etek Kombinleri

Pileli Etek Tişört Kombinleri

Tüm pileli etek kombinleri arasında belki de ideal dengeyi kurmanın en zor olduğu kombinlerden biri budur. Spor titreşimler yayan bir tişört ile zarif stilin simgesi pileli eteği kombinlerken özellikle dikkatli olmak gerekir. Tüm pileli etek modelleri ve fiyatları için sizi şu tarafa doğru alabiliriz!

Henüz etek sezonunu açmamış olanlar için: İç ısıtan uzun hırka kombinleri burada!

Önceki YazıSonraki Yazı