Kısa Bilekli Pantolon Kombinleri

Kısa Paçalı Pantolon

Biraz iddialı ama kesinlikle diğer pantolonlarınızdan farklı duracak kısa bilekli ve biraz da havuç kesimli pantolonlarla istediğiniz kadar yaratıcı olabilirsiniz. Modern görünümlü ve stillere dikkat çekici detay katan bu pantolon modelini işte ya da hafta sonu planlarınıza dahil edebilirsiniz.

Şıklığınız sizin için önemliyse, her zaman kendi tarzınızla ön plana çıkmayı seviyorsanız bilekte biten pantolonlar tam da size göre. Hafta sonu ailenizle veya arkadaşlarınızla vakit geçirirken şık ve havalı görünmek için düz taban ayakkabılarınızla bu pantolonları kombinleyebilirsiniz.

Renkli Bilek Pantolon

Gece dışarı çıkarken gösterişli renkti bluz ve topuklularla; hafta sonu mokasen ve bol kesimli bluzlarla; ofis günlerindeyse ipek bluzlar, yakalı ceketler, blazerlar, minimal saatlerle tamamlayabilirsiniz. Jean gömlekler, omuz çantaları ve portföyler, şık bluzlarsa bu pantolonların en iyi arkadaşları. Renkli kombinler yapmayı seviyorsanuz, bilekte biten pantolonların birkaç rengi için dolabınızda yer açabilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı