Koşu Bebek Arabası

BOB Bebek Koşu Arabası

Hamilelikte alınan kilolarını vermek için spora başlamış da olabilirsiniz, hamilelik sebebiyle ara verdiğiniz egzersizlerinize kaldığınız yerden devam etmeye de!… Sebep ne olursa olsun spor yaparken de bebeğinizi yanınızdan ayırmak istemiyorsanız, o  zaman BOB Ironman koşu bebek arabası tam size göre!

Hamilelik süresince alınan fazla kiloların tek başına diyetle ve  sporla desteklenmeden verilmesi sağlığınız için doğru değildir. Spor , hem fazla kiloların daha hızlı verilmesinde hem de cildin eski elastikiyetine geri dönmesinde büyük rol oynar. Hamilelik sonrası fazla kiloların verilmesi için başlanan veya hamilelik sebebiyle ara verilen ve kalınan yerden devam edilen spor  süresince hiçbir annenin bebeğinden ayrı kalmak istemez.

Açık havada hem formunuza kavuşmak hem de bebeğinizi temiz havada gezdirmek isteyen annelerin tam da ihtiyacı olan  BOB Ironman bebek arabası koşu için yaratıldı! Yüksek hızlarda veya zor arazi koşullarında daha sabit ve dengeli sürüş sağlayan BOB Ironman, IRONMAN Triatlonu’nun da resmî bebek arabası. Sabit tekerlekli modellerde el freni sayesinde arabaya ek bir durdurma kuvveti sağlayan ve iki adımda kolayca katlanabilir, hafif çerçeveli tasarımı sayesinde artık bebeğiniz de sizinle koşacak!

ST1006_FL

BOB Ironman bebek koşu arabasının özellikleri bunlarla da bitmiyor:

– Süspansiyon Sistemi – Bebeğinizin en zorlu koşullarda bile sarsılmamasını sağlar.

– Aksesuar Bağlantısı – BOB Bebek Taşıyıcısı Bağlantısı’nın veya Yiyecek Tepsisi’nin hızlı ve kolayca takılması için.

– Yatabilen Koltuk – Bol döşemeli, ayarlanabilir, geriye yatan koltuk; bebeğiniz için rahatlık anlamına gelir.

– 5 Noktalı Kemer – Döşemeli kemer, çocuğunuzu rahatından ödün verdirmeden emniyette tutar.

– Ayarlanabilen Güneşlik – Üstünün kapalı oluşu, bebeğinizi hava koşullarından korur; geniş ebeveyn penceresi, bir gözünüzün çocuğunuzda olabilmesini sağlar.

– Tekerlekler – Alüminyum alaşımı, hem dayanıklı hem hafiftir.

– Eşya Taşıma Özellikleri – İki iç mekân koltuk cebi, bir geniş koltuk arkası cep ve koltuk altında geniş Low Boy Kargo Sepeti.

– Sürüş Ayarı – Sadece ön tekerlek sürüş ayar kolunu çevirmeniz, arabanızın düz gitmesini sağlar.

– Park Freni – Ayağınızla basmanız yeterli ve araba, siz dinlenirken yerinden oynamaz.

– Gidon – Döşemeli gidon, konforlu bir tutuş sağlar ve bileklik sayesinde, gezerken emniyeti de elden bırakmamış olursunuz.

Önceki YazıSonraki Yazı