Çocuk Kıyafetleri

Çocuk Kıyafetleri

Bir çocuk sahibi olmanın en eğlenceli kısımlarından bir tanesi, onu birbirinden sevimli ve tarz çocuk kıyafetleri ile giydirmektir. Günümüzde çocuk kıyafetleri, fonksiyonel olmaktan ve gereksinimlere cevap vermekten çok daha öteye giderek kendi içerisinde bir moda akımı yaratabilecek kadar yüksek bir çeşitlilik ve tasarım özgünlüğü barındırıyor. Piyasanın önde gelen çocuk kıyafetleri markaları, belki de yetişkinler için üretilen kıyafetlerden daha tarz, daha özgün ve daha trend parçalar üretiyor. Hal böyle olunca çocuğunuz için arasından seçebileceğiniz çocuk kıyafetleri modelleri de bir hayli artıyor. Siz de çocuğunuzun çocuk kıyafet modasından geri kalmasını istemiyorsanız, burada listelenen trendleri takip ederek birbirinden sevimli çocuk kıyafetleri satın alabilir, ufak bir “trendsetter”ın doğuşuna tanıklık edebilirsiniz!

Kız Çocuk Kıyafetleri

Çocuk Kıyafetleri

Tütü etekler, pembenin birbir tonu, ışıltılar ve simler derken kız çocuk kıyafetleri, eminiz ki sadece onları giyen kız çocuklarına değil, giydiren annelere de keyif ve haz veriyor. Sevimli mi sevimli kız çocuğu kıyafetleri arasından tadına doyulmaz bir kombin yapmak mümkün. Bütün kız çocuk kıyafetleri ve modellerini incelemek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Çocuk Kıyafetleri

Tütü Etekler

Fırfırlısı, tüllüsü, desenlisi, sadesi… Minik ve tatlı kız çocuğu dendiğine akla gelen ilk çocuk kıyafeti şüphesiz ki tütü etek oluyor. Üstelik tütü eteği farklı üstlerle kombinleyerek hem abiye, hem spor bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Çocuk Kıyafetleri

Elbiseler

Kız çocuk kıyafetleri elbise olarak pek çok farklı şekilde tasarlanabiliyor. Kız çocuk elbiseleri, kabarık etekler ve ve tül detayları ile bir araya geldiğinde harika bir uyum oluşturuyor. Ponpon, sim, fiyonk, payet gibi detaylar ise elbiseleri daha da albenili hale getiriyor.

Çocuk Kıyafetleri

Kız Çocuk Abiyeleri

Nişan ve düğünlerin gelinden sonra en dikkat çeken hanımları, kesinlikle kız çocuk abiyeleri içindekiler oluyor. Kızınızın adeta minik bir prenses görüntüsüne kavuşması için şık elbisesini gösterişli ve taşlı bir taç ile tamamlamayı ihmal etmeyin.

Çocuk Kıyafetleri

Mayo, Bikini & Pareolar

Diyelim ki siz plaj sezonuna hazırsınız, pekiyi ya havuza ve denize girmeyi iple çeken kızınız? Tatile gitmeden önce ona da rahat, kullanışlı ve elbette trend bir mayo ya da bikini almak şart. Mesela bir deniz kızı kostümüne ne dersiniz?

Çocuk Kıyafetleri

Kız Çocuk Montları & Kabanları

Sadece yazı değil, kışı da düşünmek lazım elbette. Kızınızla birlikte soğuk kış günlerinde dışarıya çıkarken hem onu soğuklardan koruyacak, hem de şık kombinini tamamlayacak bir monta ihtiyacı olacaktır. Kapüşonlu ve polar detaylı modeller arasından seçim yapmakta fayda var.

Çocuk Kıyafetleri

Taytlar

Kadın modasında olduğu gibi kız çocuk modasında da taytın yeri ayrı. Uzun bir tişört ile rahat bir hafta sonu kombini yaratabileceğiniz kız çocuk taytları, özellikle kolay giyilip çıkartılabildiği için anne-babalar için de pratiklik sunuyor.

Erkek Çocuk Kıyafetleri

Çocuk Kıyafetleri

Her ne kadar kız çocuğu giydirmenin kendine has bir keyfi olsa da, erkek çocuk kıyafetleri satın almak ve giydirmek de aslında en az kız çocukları kadar eğlenceli. Mini mini papyonlar, sevimli kravatlar ve şık bir erkek çocuk kombininin olmazsa olmazları pantolon askıları, erkek çocuk sahibi olanları karşılayan yıldız parçalar arasında. Tüm erkek çocuk kıyafetleri modelleri ve fiyatlarını incelemek için buraya tıklayın.

Çocuk Kıyafetleri

Takım Elbiseler

Kim demiş takım elbise giymenin bir yaşı vardır diye? Erkek çocuğunuz düğünlere, nişanlara ve benzeri organizasyonlara gidebilecek yaşa geldikten sonra – ki bi 2 aylıkken bile olabilir! – ona tabiri caizse “jilet gibi” bir takım elbise almanız şart.

Çocuk Kıyafetleri

Eşofmanlar & Sweatshirtler

Her ne kadar çocuk kıyafetleri erkek ve kızlar için benzer şekillerde üretiliyor olsa da, erkek çocuk modasında eşofmanların ve sweatshirtlerin yerinin ayrı olduğu kesin. Üzerinde favori süper kahramanı olan bir eşofman takımına kim hayır diyebilir ki?

Çocuk Kıyafetleri

Ceket & Yelekler

Oğlunuzu her şık giydirmek istediğinize elbette ona bir takım elbise giydirmek zorunda değilsiniz. Daha spor-şık bir görüntü oluşturmanıza vesile olacak çocuk ceketleri ve yelekleri, minik bir tarz abidesinin doğuşuna önderlik edecek.

Çocuk Kıyafetleri

Sünnet Kıyafetleri

Kız çocuklarının abiye elbiseleri varsa, erkek çocuklarının da en az onlar kadar süslü sünnet kıyafetleri var. Eğer oğlunuza bir sünnet düğünü organize etmeyi planlıyorsanız, birbirinden şık sünnet kostümleri arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Çocuk Kıyafetleri

Kot Pantolonlar

Sade, beyaz bir tişört, konforlu bir spor ayakkabı ve tarz görünümlü bir kot pantolon… Özellikle 5-6 yaş erkek çocukları için dışarı çıkarken pratik ve spor bir kombin oluşturmanıza vesile olan kot pantolonlar, aynı zamanda dayanıklılık ve uzun ömürlü bir kullanım vaat ediyor.

Çocuk Kıyafetleri

Papyon, Kravat & Pantolon Askıları

Erkek çocukları için alınabilecek kıyafet hediyeleri arasında en çok çocuk papyon ve kravatlarının tercih edildiğini biliyor muydunuz? İster bir doğum günü partisi, ister bir düğün organizasyonu olsun; çocuğunuz papyonu ile bütün dikkatleri üzerine çekecek!

Yakınlarda doğum günü partisi mi var? Birbirinden şirin doğum günü kıyafetleri için buraya!

Önceki YazıSonraki Yazı