Bondigo Aktivite Masası

Bondigo Aktivite Masası

Bondigo aktivite masası veya Bondigo eğitici aktivite masası, 12 ay ve üzerindeki çocukların duyusal becerilerini geliştirmeye yardımcı olan ve biraz da onu oyalayarak anne babaya nefes aldıran kullanışlı ve kaliteli bir ürün.

Küçük çocuğunuz için aktivite masası araştırması yaptığınızda piyasada birçok aktivite masası olduğunu göreceksiniz. Aslında aktivite masalarının birçoğu benzer amaçlar taşıyan oyuncaklarla donatılmıştır ama menşei Fransa olan Bondigo aktivite masası fiyat performans oranıyla da dikkat çekiyor.

Bondigo Aktivite Masasında Neler Var?

Bondigo Aktivite Masası

Neler yok ki…

  • Bondigo aktivite masasında ilk dikkatinizi çeken şey, tam merkezde bulunan alfabe yolu olacak. Çocuğunuz bu yolun üstünden oyuncak treni geçirdikçe alfabe ile ilgili şarkıları dinleyebilecek, böylece şarkılar eşliğinde eğlenirken öğrenmiş olacak.
  • Çocuğunuz Bondigo aktivite masasındaki renkli butonlar ile şekil, renk ve hayvan isimlerini öğrenebilir.
  • Çocuğunuz Bondigo aktivite masasında konuşan arıyı dinleyebilir, çıngıtağı döndürebilir ve kanat çırpan kelebek ile oynayabilir.
  • Bondigo aktivite masasının üstünde bir de piyano var. Küçük müzisyeniniz bu piyano ile kendi müziğini yapabilir ve belki de bir enstrüman çalmanın temellerini atabilir.

Bondigo Aktivite Masası

Bondigo aktivite masasının Türkiye için Türkçe konuşan ürünleri var ama web sitemizi biraz incelediğinizde Fransızca olan versiyonlarını da bulmanız mümkün. Böylece çocuğunuzun yabancı dil öğrenmeye en açık olduğu dönemde Fransızcanın temellerini de atabilirsiniz.

Bondigo aktivite masasının ayakları çıkartılabiliyor. Bu da demek oluyor ki hem çocuğunuz onu otururken kullanabilir hem de kullanılmadığı zamanlarda onu kolayca kaldırabilirsiniz.

Bondigo Aktivite Masası Bebeğim İçin Faydalı mı?

Bu sorunun cevabı kocaman bir evet. Bondigo aktivite masasının faydaları saymakla bitmez. Aslında Bondigo aktivite masasının temel amacı 12 aydan büyük çocuğunuzun hem zihinsel hem de fiziksel gelişimine katkıda bulunmak.

Bondigo aktivite masasındaki hiçbir oyuncak orada öylesine yer almaz. Tren düdüğü ve vites kolu çocuğunuzun motor hareketine katkı sağlar. Kanat çırpan kelebek onun el ve göz koordinasyonunun gelişmesine destek olur. Bunların dışında, Bondigo aktivite masası duyuların gelişimi, analitik düşünme, sosyal gelişim ve yaratıcılık yönünden de faydalıdır. Bondigo aktivite masası sayesinde çocuklar istedikleri zaman istedikleri yerde oyun oynama keyfini de yaşarlar.

Bondigo Aktivite Masası

Bondigo aktivite masasındaki oyuncakların çocuğunuzun güvenliği göz önünde bulundurularak hazırlandığını unutmayın. Yalnız tren masaya entegre değil, çocuğunuzun onu fırlatma ihtimaline karşı etrafta özellikle televizyon gibi elektronik eşya olmamasına dikkat edin.

Bondigo Aktivite Masasını Kullananlar Memnun mu?

Ürüne yapılan kullanıcı yorumlarının neredeyse tamamı Bondigo aktivite masasını tavsiye eden nitelikte. Kullananlar bebeklerinin ve çocuklarının masayla yakından ilgilendiğini belirtmeden geçmiyor. Tabii ki sürekli kullanıldığında biraz gürültü çıkarıyor ama çocuğunuzun eğitici ve öğretici aktivitelere odaklanmış olması çok daha önemli.

Bondigo Aktivite Masası

Bondigo aktivite masasının kalitesi de olumlu yorum topluyor. Masanın plastiği oldukça kaliteli ve sağlam, ayrıca çocuklarınızın sağlığına zararlı maddeler içermiyor (zira ısırılma ihtimali her zaman var). Yetişkin halinizle bile Bondigo aktivite masasının renklerine, seslerine ve oyuncaklarına kayıtsız kalamayacaksınız.

Bondigo Aktivite Masası Fiyatları Bütçemi Yorar mı?

Geldik en can alıcı sorulardan birine. Bondigo aktivite masası fiyatları, aynı türdeki ürünlere kıyasla daha ekonomik. Üstelik kalite, eğitim ve eğlenceden hiçbir ödün vermeden. Bondigo aktivite masasının 0-6 yaş aralığında kullanılabileceğini de göz önünde bulundurun. Yani, bu ürün çocuğunuz büyüyünce kenara atılmayacak, alfabe için de ilerleyen yaşlarda kullanılabilecek.

0-6 yaş aralığında bir çocuğunuz varsa çocuklar için özel olarak üretilmiş Bondigo aktivite masasını buradan inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz bir de bebeğiniz için alacağınız yürüteçlerin faydalarına yakından bakalım.

Önceki YazıSonraki Yazı