Bebek Kıyafetleri: 2 Yaş Üstü İçin Eğlenceli Kıyafetler

Bebek Kıyafetleri

Annelik duygusunun görkemi, başka bir varlığa can vermiş olmanın hazzı ve bebeğinize duyduğunuz sevgi bir kenarda dursun; bir bebek sahibi olmanın belki de en az tüm bunlar kadar keyifli olan bir yanı daha var: Bebek kıyafetleri! Bebeğinizi dilediğiniz gibi giydirmek, süslemek, ona özel sevimli parçalar seçmek, şirin mi şirin kombinler yapmak ve minnoş ayaklarına ayakkabı geçirmek tarif edilemez derecede huzur ve keyif veren bir olay. Değil mi sevgili anneler?!

Sanmayın ki moda sadece yetişkinler için evriliyor; çocuk ve bebek kıyafetleri sektörünün de kendine has trend ve tarzları var! En sevilen bebek kıyafetleri ve yeni nesil anne-babalar tarafından en çok tercih edilen bebek giyim parçaları bu yazımızda. Şimdi sıra miniğiniz için alışverişte!

Kız Bebek Kıyafetleri 101: Tütü Etek

Bebek Kıyafetleri Tütü Etek

Kız bebek dendiğinde bebek kıyafetleri arasından akla ilk gelen tabii ki mini mini, pembiş pembiş bir tütü etek oluyor. Minik kızınızın pembe tütü eteğini sevimli bir saç bandı ile kombinleyerek bebeğinizin herkeste hayranlık uyandırmasını sağlayabilirsiniz.

Erkek Bebek Kıyafetleri 101: Bebek Papyonu

Bebek Kıyafetleri Papyon

Bir erkek çocuğu olduğundan daha sevimli gösterebilecek bir şey varsa o da minyatür bir papyondur. Eğlenceli desenlere sahip bir gömlek ve tarz bir şort ile kombin yapabileceğiniz bebek papyonları bebek giyim modasının adeta göz bebeği.

Olmazsa Olmaz: Zıbın

Bebek Kıyafetleri Zıbın

İster yenidoğan ister birkaç aylık ya da birkaç yaşında olsun; her dönemde bebeğinizin gardırobunda bulunması gereken bir parçadır, zıbın. Adeta bebek kıyafetleri olmazsa olmazı olan zıbının giydirmesi ve çıkarması kolay olduğu gibi temizlemesi de bir hayli pratik. En sevimli zıbın modelleri için buraya tıklamanız yeterli.

Büyümüş de Küçülmüş!

Bebek Kıyafetleri Moda

İnsan bu bebek kıyafetlerini ve kombinlerini görünce ister istemez “Bebekler ne zamandan beri yetişkinlerden daha tarz giyiniyor?” diye düşünmeye başlıyor. Şık bereler, havalı güneş gözlükleri, son trend çapraz çantalar ve tarz ayakkabılar bizleri bile imrendirmiyor değil!

Anne-Kız, Baba Oğul Kombinleri

Bebek Kıyafetleri Uyumlu Tişörtler

Son dönemde bebek kıyafetleri modasında en popüler olan trend de anne babaların çocukları ile uyumlu kıyafetler giymesi. Pizza dilimli ve Darth Vader temalı tişörtler favorimiz!

Papyondan Sevimli Olmasın: Pantolon Askıları

Bebek Kıyafetleri Pantolon Askısı

Oğlunuzun daha ilk aylardan kızların kalbini çalmasını istiyorsanız ona bir çift pantolon askısı giydirmeniz yeterli. Papyon, kravat ya da hasır bir şapka ile kombinleyebileceğiniz bebek pantolon askıları tarz sahibi bir çocuğun yegane göstergesi.

Her Kızın İhtiyacı: Saç Bantları

Bebek Kıyafetleri Saç Bandı

Minik kızınızın güzelliğini, şirinliğini ve naifliğini ortaya çıkartacak saç bantları farklı desen, renk ve şekil seçenekleri ile dört dörtlük bir bebek kıyafeti oluşturmanıza yardımcı oluyor. Üstelik genişçe olan saç bantları bebeğinizle dışarı çıktığınızda kafasını güneşten korumanıza da olanak sağlıyor.

Ayrıca çocuklar için termak içlik kullanmanın önemine göz atabilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı