Aslan Burcu Bebeği

Aslan Burcu Bebeği

Bebek bekleyen ebeveynler için dünyaya gelecek en değerli varlıklarının burçları da merak konusu olur. Bebeğinizin doğum tarihi belli olduktan sonra hemen hangi burcun bebeği olacağını merak etmeniz, işin hem heyecanlı hem de eğlenceli kısmıdır. Burçlar, yalnızca yetişkinlerin karakterleri konusunda değil, bebeğinizin karakteri konusunda da ipuçları verir. Eğer bebeğinizi 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında kucağınıza alacaksanız, ailenize bir aslan burcu bebeği katılıyor olacak. Peki, aslan burcu bebeği nasıl olur diye merak ediyorsanız, yazımız size bebeğiniz hakkında pek çok ipucu verebilir.

Aslan Burcu: Ailenin Tam Merkezinde Bir Güneş!

Aslan Burcu Bebeği Aile Merkezli

Aslan burcu, adını da ormanların kralından almakta olan bir burç. Aslan gibi bir burç da desek yeri, yani ismiyle müsemma. Ailenize katılacak olan aslan burcu bebeği de tıpkı bir aslan gibi güçlü ve iradeli olacak diyebiliriz. Gezegeni Güneş olan bir burçtan daha başka bir karakter beklenemezdi zaten. Güneş, gezegenlerin oluşturduğu sistemin merkezi gücü, adeta iktidarı elinde bulunduran bir kral gibidir. Aslan burcu gezegeni Güneş sayesinde karakter olarak kendine güvenen, üstün, açık fikirli ve lider ruhludur. Aslan burcu bebeği, dünyaya geldiği ilk andan itibaren hanenizde doğan bir güneş olduğunu kesinlikle hissettirecek, ailenizin ve yaşamınızın merkezinde olduğunu gelişen tüm karakter özellikleriyle ortaya koyacaktır.

Aslan Burcu Bebeği: Zodyak’ın Kral ve Kraliçesidir!

Aslan Burcu Bebeği Zodyak

Aslan burcunun gezegeni olan Güneş nasıl ki her şeyin merkezindeyse, aslan burcu bebeği de güneş sisteminin yöneticisi olan Güneş’ten alır bütün özelliklerini ve ilhamını. Doğduğu andan itibaren göreceksiniz ki sizden bütün ilginizi ve şefkatinizi cömertçe ona sunmanızı bekleyecektir. Onu ve sizi kuşatan evrenin tam merkezinde olduğunu hissetmesi, aslan burcu için bebekliğinden itibaren en önemli şeylerden biri olacaktır. Onu mutlu edebilecek en iyi şey bu ilgi olacaktır.

Aslan Burcu Bebeği: Talep Eden Bir Karakter…

Aslan Burcu Bebeği Karakter

Aslan burcu bebeği için talep etmek onun karakterinin bir parçasıdır. Aslan burcu bebeği, ilgi odağı olmayı talepleriyle birleştirdiğinde onu bekletmenin hiç iyi bir fikir olmadığını anlayacaksınız. Ya da o size çığlıklarıyla anlatmayı seçebilir. Burada karar size kalmış olacak. Eğer karnı açsa ve yanlışlıkla onu bekletmek cüretinde bulunursanız, bilin ki evinizin kralını ya da kraliçesini çok kızdırmış olacaksınız.

Aslan Burcu Bebeği: Bir Şefkat Tomurcuğu!

Aslan Burcu Bebeği Şefkat

Hep ilgi talep eden bir karakterden bahsettik diye, sevgisiz ve somurtkan bir bebeğiniz olacak diye düşünmeyin. Aslan burcu bebeği, doğduğu andan itibaren Güneş gibi sıcacık bir şefkatle de yüreğinizi yumuşatmayı ihmal etmeyecek. Duygusal olarak kendisini emniyette hissettiğini fark ettiği her anda, yapabileceği her şekilde size sıcacık gülümsemesiyle bakacaktır. Büyüdükçe anlayacaksınız ki aslan burcu bebeği merhametli, pamuk gibi bir kalp geliştirecek, size ve çevresindekilere cömert bir şefkat kaynağı haline gelecektir.

Aslan Burcu Bebeği Çabuk Öğrenir!

Aslan Burcu Bebeği Öğrenme

Okuyacak çocuk burcundan da belli oluyor. Aslan burcu bebeği doğal bir öğrencidir diyebiliriz. Yeni bilgiyi adeta emer. Siz özellikle bir şey öğretme niyetinde olmasanız da, sizi izleyerek kendi yolunu bulma, öğrenme ve kendisini geliştirme konusunda doğal bir kabiliyet sergileyecektir. Ayrıca aslan burcu bebeği, aslan burcunun özelliklerinden gelen azimle ve iradeyle doğduğundan elinden yapmak istediği hiçbir iş kaçmaz. Zekâsı ve sevimliliğiyle insanları büyüleyecek bir bebeğin ebeveyni olmaya hazırlanın. Kameralara sergilediği çapkın ve ışıltılı gülümsemesi sayesinde muhteşem bir bebek albümünüz olacak.

Aslan Burcu Bebeği: Ne Yapmalısınız?

Aslan Burcu Bebeği Yapılacaklar

Aslan burcu bebeği ebeveynleri yukarıda bahsettiğimiz liderlik pozisyonunu içlerine sindirerek bebeklerinin çocukluğa ve oradan gençliğe geçiş süreçlerinde mutlaka aslan burcu için şart olan özgürlüğü onlara sağlamalılar. Erken yaşta başlayan öğrenme süreçlerinde desteklenen aslan burcu bebeği için başarı kaçınılmaz olacaktır. Aslan burcu bebeği ve aslan burcu çocuğu için sert bir otorite olmayın, asla işe yaramaz. Yumuşak ve nazik olduğunuzda aslan burcu sizi anlayacak ve sizinle iş birliği yapacaktır.

Bebek eğitiminde yeni trend Bondigo Aktivite masası ile ilgili bilmeniz gerekenler burada.

Önceki YazıSonraki Yazı