Doğum Günü Kıyafetleri

Doğum Günü Kıyafetleri

Çocuklar için doğum günü eğlence, neşe ve oyun demek. Onların bir yaş daha büyümesine şahit olduğunuz bu güzel günde siz büyüklere düşen görevse doğum günü organizasyonunu yapmak, değil mi? Doğum günü parti malzemeleri, oyuncaklar, yiyecekler ve tabii ki pasta. Tüm bunların yanı sıra çocuğumuzun partinin prensi ya da prensesi olması için de doğum günü kıyafetleri arasından en güzel seçimi yapmamız gerekiyor. Biz de sizler için birbirinden eğlenceli, sevimli ve orijinal doğum günü kıyafetlerini derledik. İşte listemiz!

Kız Çocuklar İçin Doğum Günü Elbiseleri

Bir kız çocuğunun kendi doğum gününde giyebileceği en güzel elbise tabii ki prenses elbisesi. Siz de doğum günü kıyafetleri arasında yer alan prenses elbisesi modelleri ile çocuğunuzun bu özel gününde kendini bir prenses gibi hissetmesini sağlayabilirsiniz. Prenses elbiselerini çocuk giysileri satan pek çok mağazada bulabileceğiniz gibi buradan da temin etmeniz mümkün.

Doğum Günü Kıyafetleri

Kızınızın doğum günü giysisini kendi ellerinizle yapmak isterseniz tütü etek yapımını öğrenebilir ve dilediğiniz renkte tüller ile ona en güzel tütü eteği hazırlayabilirsiniz. Tütü etek ile birlikte giyeceği beyaz pamuklu bir tişört yeterli olacaktır.

Doğum Günü Kıyafetleri

Doğum günü kıyafetleri seçiminde partinin konsepti de büyük önem taşıyor. Eğer belirli bir konsepte sahip olan bir doğum günü partisi planlıyorsanız kızınızın giyeceği kıyafeti de buna göre seçebilirsiniz. Örneğin yazın bahçede bir doğum günü partisi planlıyorsanız etrafı süs çiçeklerle donatabilir, bahar çiçeklerini andıran bir pasta sipariş edebilirsiniz. Bu konsepte uygun olarak çocuğunuza çiçek renginde, efil efil, tüllü bir elbise giydirebilirsiniz. Doğum günü kış mevsimine denk geliyorsa kar konseptine sahip bir parti hazırlamanız mümkün. Kar tanesi kurabiyeler, mavi süslemeler evinize hoş bir hava katacak. Buna uygun olarak mavi bir prenses elbisesi, kızınız için oldukça hoş bir seçenek olabilir.

Erkek Çocuklar İçin Doğum Günü Kıyafetleri

Erkek çocuklar için doğum günü kıyafetleri arasında da pek çok farklı seçenek bulunuyor. Çocuğunuzu bu güzel günde şık giydirmeniz önemli; ne de olsa partinin yıldızı o! Çocuğunuzun minik bir yakışıklı gibi görünmesini istiyorsanız doğum günü kıyafetleri arasından şık bir gömlek ve buna uygun bir pantolon tercih edebilirsiniz. Bu giysiye ek olacak renkli bir papyon da onu tatlı mı tatlı göstermeye yetecektir. Buna ekleyeceğiniz pantolon askıları ve sevimli yelekler ile çocuğunuz, bu partinin prensi olduğunu her an hatırlayacak.

Doğum Günü Kıyafetleri

Doğum günü çocuğu eğer daha çok küçük yaşlardaysa onun için kendi ellerinizle bir taç hazırlayabilirsiniz. Mavi karton malzeme kullanarak hazırlayabileceğiniz doğum günü tacı oğlunuzun doğum günü kıyafetini tamamlamaktan öteye gidecek, annesinden eşi benzeri olmayan bir hediyeyi ona ömür boyu baki bırakacaktır.

Birbiriden Eğlenceli Doğum Günü Kostümleri

Doğum Günü Kıyafetleri

Çocuklarınızın doğum günleri için kıyafet arıyorsanız yalnızca giyim ürünlerine değil, çocuklara özel üretilen kostümlere de göz atabilirsiniz. Pamuk prenses, Minnie Mouse ya da Frozen prenseslerinin kostümleri ile eğlenceli bir ortam yaratmak mümkün. Tek yapmanız gereken kızınızın favori karakterini öğrenmek ve ona uygun doğum günü kıyafetleri arasından seçim yaparak konsept bir parti teması yaratmak. Bu vesileyle yalnızca çocuklar değil, büyükler de eğlenecek, bizden söylemesi!

Doğum Günü Kıyafetleri

Eğer kostüm satın almayı tercih ediyorsanız erkek çocukları için de pek çok seçenek bulunuyor. Özellikle korsan kostümü erkek çocuklarının ilgisini çeken eğlenceli doğum günü kıyafetleri arasında. Bunun yanı sıra süper kahraman kostümleri ile doğum günlerini güzel geçirmelerini sağlamanız mümkün. Doğum gününde Superman ya da Batman kostümü giyen çocuğunuz bu güzel günü her zaman hatırlayacaktır, katılmaz mısınız?

Doğum Günü Kıyafetleri

Doğum günü kıyafetleri arasından tercihiniz ne olursa olsun, miniğinizin gün boyu kendini günün en özel kişisi hissettiğine emin olun. Kostümler, kıyafetler ve aksesuarlar gelip geçicidir, ancak anılar her daim kalır; bu yüzden de çocuğunuzun her doğum gününde birbirinden keyifli ve unutulmaz anılar yaratmaya özen gösterin.

Doğum Günü Kıyafetleri

Miniğimizin doğum günü şimdiden kutlu olsun, iyi eğlenceler!

Birbirinden eğlenceli çocuk filmlerini sizin için burada derledik!

Önceki YazıSonraki Yazı