Wilkinson Sword Tıraş Bakım Ürünleri

Wilkinson Sword

İstenmeyen tüylerin ne kadar can sıkıcı olduğunu kadınlardan daha iyi bilen ve anlayan yoktur diye tahmin ediyoruz. Düzenli olarak uğraş ve bakım gerektiren gereksiz tüylerden kurtulma operasyonu, kimi durumlarda istenilen sonuca ulaştırırken kimi durumlarda ise alerji ve kızarıklık gibi yan etkilerin eşliğinde tam bir hüsranla sonuçlanabiliyor. n11.com kadınların bu can sıkıcı çilesine mükemmel bir çözüm sunacak, sevilen İngiliz markası ile karşınızda: Wilkinson Sword, gururla taşıdığı dünyanın önde gelen tıraş ve tıraş bakım ürünleri markası ünvanı ile bundan böyle n11.com mağazalarında beğeninize sunuluyor. Gelin, pürüzsüz bir cildin bu yeni ve gizli formülüne yakından bakalım.

Tıraş, nemlendirme ve bakım bir arada Wilkinson Sword’da

Wilkinson Sword Quattro

Wilkinson Sword tıraş malzemelerinin sadece istenmeyen tüylerden kurtulmanıza yardımcı olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Wilkinson Sword tıraş bıçakları ve tıraş bakım ürünleri, cildinizi mükemmel bir pürüzsüzlüğe kavuşturmakla kalmaz, aynı zamanda tıraş sonrası teninizin ihtiyaç duyduğu nem dengesini koruma altına alarak cildinize kapsanlı bir bakım yapar. Tahrişsiz ve zahmetsiz bir tıraş deneyimi için tek yapmanız gereken Wilkison Sword tıraş bıçağı setlerinden birini edinmek. Setlerin içerisinde bulunan özel tıraş makinesi ve meyvemsi tıraş köpüğü kombinasyonu sizi çok kısa bir süre içerisinde tüylerden arındıracak.

Wilkinson Sword Bikini

Hemen örnek verelim: Mesela Wilkinson Sword Quattro Bikini Kadın Tıraş Bıçağı Seti, bikini bölgesindeki istenmeyen tüylerden kurtulmanın en ideal yolunu paket halinde sizlere sunuyor. Bikini bölgesi kullanımı için özel olarak tasarlanmış 2’si 1 arada tıraş makinesi, 4 bıçaklı özelliği ile bir tıraş makinesinden alabileceğiniz en yüksek performansı vaat ediyor. Cildinizde yumuşak ve ipeksi bir his yaratacak bu tıraş makinesi sizin için adeta vazgeçilmez hale gelecek, bizden söylemesi. Setin bir diğer yıldızı olan Wilkinson Sword Tıraş Köpüğü de bir yandan rahat bir tıraş deneyimi yaşamanıza ön ayak olurken bir yandan da içerisindeki su yosunu ve keratin formülü ile cildinizi beslemenize yardımcı oluyor. Tıraş sonrası tahriş olma ihtimali yükselen cildinizi A ve E vitaminleri ile besleyen bu pembe tıraş köpüğü, yine pembe renkte tıraş bıçağı ile kusursuz bir uyum içerisinde çalışıyor.

Wilkinson Sword Intuition

Markanın öne çıkan bir diğer tıraş seti de Wilkinson Sword Intuition serisi. Bir yanda hassas ciltlere özel olarak tasarlanmış ve bitkisel formülü ile zenginleştirilmiş tıraş köpüğü, bir yanda da titanyum kaplamalı ve özel kayganlaştırıcı bantlı, şekil verici bıçağıyla tıraş makinesi. Cildinizi mükemmel pürüzsüzlüğe ulaştırırken aynı zamanda yumuşatan bu ürün seti ile bikini bölgesinde arzu ettiğiniz kusursuzluğa ulaşmanız mümkün.

Güneş ışınlarına karşı özel koruma: Extra 3 Sun Beauty

Wilkinson Sword Güneş

Güneşlenmeden ve havuza ya da denize girmeden önce bayanların olmazsa olmazı tıraş olmaktır desek, yanılmış olmayız. Tabii ki tatil beldelerinde veya yazlıklarda tıraş ile uğraşmanın, kadınların pek haz ettiği bir uğraş olmadığını söylemek de yanlış olmaz. Wilkinson Sword yaz aylarında tıraş olmanın zorluğunu da öngörmüş olacak ki özellikle tıraş sonrası güneşe çıkmayı planlayan kadınlara özel bir jilet geliştirmiş. Extra 3 Sun Beauty serisi, cildinizi koruyan ve zararlı güneş ışınlarına karşı bir koruma kalkanı oluşturan, özel bir teknolojiye sahip bıçaklardan ve kremsi formülü ile tıraş sonrası tahrişi minimuma indiren tıraş köpüğünden oluşuyor. Üstelik tıraş bıçağı başlığını temizlemek için tek yapmanız gereken özel olarak tasarlanmış temizlenme düğmesine basmak. Seti edindikten sonra tek derdiniz sezon trendi bikini modelleri arasından seçiminiz yapmak olacak. Bu mükemmel set ile tatilde, havuzda ve denizde tıraş olmak artık işkence değil; aksine çok hızlı ve çok keyifli!

Daha uzun süreli pürüzsüzlük hissi, yumuşak bir ten ve kusursuz bir tıraş deneyimi için ihtiyacınız olan tek şey Wilkinson’un eşsiz kılıçları!

Tüm Wilkinson Sword ürünleri için sizi n11.com’a bekliyoruz.

Önceki YazıSonraki Yazı