Dr. Teals Banyo Ürünleri

Dr. Teals

Yoğun ve yorucu bir günün ardından stresinizi atmak ve güzelce dinlenmek için uzun bir duş almak ya da köpüklü bir banyo yapmak kadar rahatlatıcı çok az aktivite olduğu kesin. Kokulu mumlar, yumuşacık köpükler, içinizi ısıtan su ve banyo sonrası doğan temizlik hissi ile tüm geride kalsın istersiniz, değil mi? Eminiz ki bu banyo keyfini ikiye katlayacak bir şey varsa o da mis kokulu, yumuşacık banyo ürünleri! Amerika’nın en çok satan banyo bakım ürünleri markası Dr. Teals n11.com farkı ile sizlerle buluşuyor. Masaj etkili banyo tuzu, uzun süre kalıcı kokusu ile banyo köpüğü, nemlendirici ve arındırıcı özelliği ile duş jeli ve cildinizi canlandıran vücut yağı, muazzam bir banyo keyfi için beğeninize sunulan Dr. Teals ürünlerinden yalnızca birkaçı!

Dr. Teals ürünlerinin şifa sırrı: Epsom tuzu

Dr. Teals Epsom Tuzu

Aynı zamanda doğal magnezyum sülfat olarak da bilinen organik epsom tuzu, vücuttaki doğal magnezyum seviyesini yükselterek özellikle kas ağrılarında masaj etkisi yaratır ve bu bölgelerdeki iyileşmenin hızlanmasına yardımcı olur. Dr. Teals ürünlerinin tamamı şifalandırıcı epsom tuzu içerir, dolayısıyla da Dr. Teals banyo setleri ile yapacağınız banyolar sizi yalnızca stresten uzaklaştırmakla ve rahatlatmakla kalmaz, aynı zamanda kas ve eklem ağrılarınızın dinmesine de olanak sağlar. Üstelik size özel hazırladığımız şık banyo dekorasyon önerilerimizden faydalanarak banyo keyfinizi katlayabilirsiniz.

Dr. Teals Lavanta

Dr. Teals, şifalandırıcı banyo bakım ürünlerinde yalnızca epsom tuzundan değil, pek çok farklı bitki ve doğal içerikten yardım alıyor. Dr. Teals’in lavanta özlü banyo bakım ürünleri, mis kokusu ile adeta baş döndürücü bir etkiye sahip. Özellikle dinlendirici etkisi ile ön plana çıkan lavanta, Dr. Teals’in benzersiz içeriği ile buluşarak mükemmel bir banyo deneyimi oluşturuyor. Zencefil ve kil özlü banyo tuzu ve duş jeli sayesinde düzenli kullanımda çok daha canlı ve diri bir cilde sahip olmanız mümkün. Okaliptüslü vücut yağı ve banyo köpüğü sayesinde ise cildinize ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak yumuşacık bir tene kavuşabilirsiniz.

Hediyelik setler: Hem sevdiklerinize, hem kendinize şifa hediye edin

Dr. Teals Hediye Seti

Dr. Teals’in özenle hazırlanmış paketleri içerisinde bulunan banyo bakım ürünleri ile hem sevdiklerinizi, hem kendinizi mutlu etmek artık çok kolay. İçerisinde banyo tuzu, banyo köpüğü, duş jeli ve vücut yağı bulunan bu mini setler sayesinde dört dörtlük bir banyo keyfi yaşamak ve yaşatmak mümkün. Düzenli olarak spor ile uğraşanlar, yoğun iş temposuna ayak uydurmakta zorlananlar, uykusuz anneler ve sürekli ayakta çalışmak zorunda olanlar başta olmak üzere her yaştan, her cinsiyetten ve her kesimden insana hitap eden Dr. Teals banyo ürünleri, rahatlatıcı ve stresten uzaklaştırıcı etkisi ile müdavimlerinden tam not alıyor. Sürekli kendinizi, bedeninizi ve sağlığınızı geri planda tutmak zorunda kaldığınız kaotik hayat rutini içerisinde aslında ihtiyacınız olan tek şey bir tutam Dr. Teals banyo tuzu ve bir damla Dr. Teals vücut yağı!

Önceki YazıSonraki Yazı