Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Banyo Dekorasyonu

Banyo dekorasyonu, en az evinizin diğer odalarının dekorasyonu kadar önemlidir. Seçeceğiniz banyo dekorasyon ürünleri ve banyo mobilyası ile banyonuzda da tıpkı evin diğer bölümlerinde olduğu gibi tarzınızı konuşturabilirsiniz. Banyonuzu ister rengarenk ister bambu esintileriyle isterseniz de otantik bir havada tasarlayabilirsiniz. Birbirinden şık ve tarz banyo dekarasyon önerileri yazımızın devamında sizleri bekliyor.

Banyo Dekorasyonu Küçük Banyo

Küçük Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Eğer banyonuz küçükse dert etmeyin! Zira tarz küçüklük dinlemez. Küçük banyolarınızda da hem şık hem de kullanışlı alanlar yaratmanız mümkün. Küçük banyonuzu daha kullanışlı kılmak için ihtiyacınız olan ilk fikir: her boş alanı kullanışlı hale getirmek. Klozetin üstü, kapının arkası vs. Ayrıca küçük banyo dekorasyonunuzu aynalar yardımıyla daha geniş gösterebilirsiniz.

Banyo Dekorasyonu Küçük Banyo

Grinin Elli Tonu

Banyonuzda hem tarz hem de havalı bir ortam yaratmak istiyorsanız gri banyo dekorasyonu tam size göre! Gri banyo fayansları ya da gri renge boyadığınız banyo duvarı ile grinin elli tonunu yaşamaya ne dersiniz? Gri banyonuzda ister siyah isterseniz de beyaz banyo dolabı kullanabilirsiniz.

Banyo Dekorasyonu Banyo Dolapları

Banyo Dolap Dekorasyonları

Banyo dekorasyonlarının önemli bir bölümünü banyo dolap dekorasyonları oluşturur. Seçeceğiniz banyo dolabı, banyonuzun havasını bir anda değiştirebilir. Eğer banyonuz hem renkli hem de klişelerden sıyrılmış olsun istiyorsanız renkli banyo dolaplarını tercih edebilirsiniz. Haydi bırakın gökkuşağı banyonuza girsin!

Banyo Dekorasyonu Lüks Banyo

İhtişam Sevenlere: Lüks Banyo Dekorasyonu

Evin her alanında ihtişamdan vazgeçemeyenlere lüks banyo dekorasyonu birebir. Zengin ve görkemli bir banyoya sahip olmanızı sağlayacak lüks banyo mobilyaları ile siz de tarzınızı yansıtabilirsiniz. Ayrıca bu banyolar için taşlı banyo aksesuarları ve aynalarını da tercih edebilirsiniz.

Banyo Dekorasyonu Banyo Aksesuarları

Olmazsa Olmaz: Banyo Aksesuarları

Banyonuzun özgün bir havaya bürünmesi için ihtiyacınız olan olmazsa olmaz ürünlerden biri de banyo aksesuarları. Birbirinden ilginç ve tarz banyo aksesuarlarıyla banyonuzu zevkinize göre hareketlendirebilirsiniz. Geniş bir model çeşitliliği bulunan banyo setlerinden ister taşlı ister desenli ya da desensiz isterseniz de renkli olanlardan seçebilirsiniz.

Banyo Dekorasyonu Beyaz Banyo

Ferah mı Ferah: Beyaz Banyo Dekorasyonu

Beyaz banyo dekorasyonu özellikle küçük banyo sahiplerinin yönelebileceği bir tarz. Beyaz banyolar banyonuzun daha ferah ve geniş görünmesini sağlamanın yanı sıra banyonuza modern bir hava da kazandırır. Beyaz banyo dolapları ve açık renklerdeki banyo fayanslarıyla aydınlık ve ferah bir banyo tasarlayabilirsiniz.

Banyo Dekorasyonu Bambu Banyo

Bambu Banyo Dolapları

Son zamanların popüler banyo dekorasyonlarından olan hasır ve bambu banyo dolapları ve banyo rafı oldukça modern bir görünüm sergiliyor. Doğallık ve modern stil eğer tam size göreyse bambu banyo dolapları ile oldukça tarz bir banyoya sahip olabilisiniz.

Banyo Dekorasyonu Kendin Yap

Banyo Dekorasyonu Kendin Yap!

Banyo dekorasyonunuzu yaparken kendin yap fikirlerinden de sakınmayın! Böylece hem banyonuza kendi stilinizi katabilir hem de banyonuzda daima hatırlayacağınız bir anı ve el emeğinizi bırakabilirsiniz. Banyo dekorasyonunuz için eski banyo dolaplarınızı dilediğiniz renkte boyayabilir, banyo aynalarınızı cd’ler ile süsleyebilir ya da banyo havlularınızı koymak için sepetler örebilirsiniz.

Banyolar hazırsa şimdi boş duvarları hareketlendirme zamanı! Boş duvar dekorasyon önerileri için tıklayın!

Önceki YazıSonraki Yazı