Yaz Sezonunun En Popüler Parçaları

Elbieler

2016 yaz modası gerçekten sezonun kendisi gibi iç ısıtan türden. Bu yazın modası nostaljik esintilerle dolu. Bunun yanı sıra, havadar parçalar da yazın boğucu sıcağına meydan okuyor. Omuzlar düşüyor, crop top modası hâlâ geçerli. Hem geceleri hem de gündüzleri kombin edebileceğiniz pek çok parçayla tanışıyoruz. 2016 yaz sezonunun en popüler parçalarına hep birlikte bakalım!

Yüksek Bel Pantolonlar

Yüksek Bel Pantolon

Jean modasının 2016’daki hızlı geri dönüşüyle harmanlanan yüksek bel pantolon modası yaz sezonuna da damgasını vuruyor. Yüksek bel pantolonlar elbette sadece jeanlerle sınırlı değil. Bu sezonun popüler parçalarından biri olan bol pantolon modelleriyle birlikte de görebiliyoruz.

Crop Top Bluzlar

Crop Top Bluz

Yüksek bel pantolonların en yakın dostu da crop top bluzlar. Yüksek bel pantolonları crop top bluzlarla kombinlediğinizde hem göz okşayan bir görünüm yakalıyorsunuz hem de 2016 yaz modasını yakalamış oluyorsunuz. Bu ikilinin emsalsiz uyumuna sokaklarda sık sık rastlayacağız.

Düşük Omuz Bluzlar

Düşük Omuzlu Bluz

Bu yaz dekolte giyinmek isteyen kadınların tercihi düşük omuz bluzlar olacak. Bu yazın en yaygın trendleri arasında yer alan düşük omuz bluzlar 2016 yaz modasına uymak isteyenlerin gardıroplarında mutlaka yer almalı. Düşük omuz bluzlar, yine sezonun diğer trendleri olan şortlar ve maksi boy eteklerle muhteşem kombinler yaratmaya imkân tanıyor.

İspanyol Paça Modası

İspanyol Paça Pantolonkaynak: starstyle.ph

İspanyol paça modası geri döndü ve 2016 yaz modasında nostaljik esintinin en önemli parçalarından biri oldu. 70’ler yeniden sokaklarda ve yazın festival ruhunu rahatlık üzerine inşa ediyor. Bohem görünümü ve hayat tarzını sevenler için İspanyol paça pantolon modelleri bu yazın en favori parçaları arasında yer alacak.

Rahat Tulumlar

Tulum

2016 yaz mevsiminin ana özelliği için kolayca rahatlık diyebiliriz. 2016 tulum modelleri de hem şık hem de rahat giyinmenin kapılarını açıyor. Sadece sokaklarda, tatil beldelerinde ya da partilerde değil, ofislerinizde de rahatlıkla giyebileceğiniz tulum modelleri patik bir şıklık yakalamak isteyenler için ideal.

Bol Pantolonlar

Bol Pantolon

Bol pantolonlar, 70’lere geri dönüşün getirdiği özgür ve asi ruha katkıda bulunan popüler parçalardan biri. Rengârenk desenler bu yaz bol pantolon modasına hükmediyor; ancak tek renk bol pantolonlar da revaçta. Gündelik kullanım için renkli bol pantolon modellerini tercih ederken, gece gezmelerinizde şık bir kemer ve bluzla kombinlenebilecek düz renk bol pantolonları seçebilirsiniz. Daha trend bir görünüm için 2016 yılının renklerini bu kombinlerinizde kullanmayı unutmayın.

 Beyaz Tişört

Beyaz Tişört

Düz, beyaz tişörtler bu yaz çok moda. Hem sade hem tek renk, hem de her renkle kombinlenebiliyor olması beyaz tişörtleri 2016 yaz modasının favori parçalarından biri haline getiriyor.

Şortlar

Şort

2016 yaz modasında sık sık göreceğimiz parçalar da mini şortlar. Kolaylıkla her türlü üstle kombinlenebilen mini şortlar, gündelik kullanımda büyük avantaj ve rahatlık sağlıyor. Denim kumaşların tekrar yükselişe geçmesiyle birlikte Jean şort modelleri de sokaklara hükmetmeye başladı. Beyaz tişörtlerle ya da dantelli bluzlarla oldukça uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz. Yüksek bel modası şortlara da uğradı. Crop top bluzlarla yüksel bel şort modelleri birleştiğinde her yere uygun bir kombin ortaya çıkabilir.

Yazlık Elbiseler

Yazlık Elbise

2016 yaz sezonuna bakıldığında egemen olan çizginin V yakalı elbiseler olduğunu görüyoruz. Ayrıca omzu açık elbiselerin de sezonun trendiyle uyumlu olarak sokaklara çıktığını hatırlatalım. Son derece şık olan elbise modelleri ile rahatlığı yakalayın!

Sezonun en popüler parçalarıyla birlikte kombinleyebileceğiniz sandalet modelleri için tıklayın!

Önceki YazıSonraki Yazı