Hakan Akkaya Parfümleri İlk Kez n11.com’da!

Hakan Akkaya Parfüm

Biri dünyaca ünlü modacı Hakan Akkaya diğeri ise dünyanın sayılı koku uzmanlarından biri olan Bihter Türkan Ergül. Bu iki isim tarafından yaklaşık üç yılı aşkın bir süredir üzerinde çalışılan parfümler nihayet satışa sunuldu. Hakan Akkaya parfüm konusunda da iddiasını konuşturmayı başardı ve parfümler satışa sunulduğu andan itibaren büyük ilgi görmeye başladı. İşte Hakan Akkaya parfümleri ve öyküleri…

Kendi Ruhunu Yansıttığı Bir Parfüm: Black Iris

Hakan Akkaya Parfüm Black IrisGüçlü, cesur ve gizemli bir koku olan Black Iris ile Hakan Akkaya kendi gibi savaşçı ruhlu erkeklerden ilham aldığını belirtiyor. Aynı zamanda buram buram aşka davet eden esansı adeta heyacan doğuruyor. Bergamotun buruk tadının yanı sıra lavantanın serin esintisi ve sedir ağacının odunsu nüansları Black Iris ile sizleri bekliyor. Ayrıca bu gizemli kokuda yanık vanilyanın bütün izlerini de hissedeceksiniz. Üstelik Hakan Akkaya parfüm konusunda bu kadarla da yetinmemiş. Black Iris ile sizleri, amberin cezbedici aroması ve doğal ağaç kabuklarının yıllara meydan okuyan kokusu karşılıyor.

Black Iris her ne kadar Hakan Akkaya gibi savaşçı ruhlu erkeklerden ilham alınarak tasarlansa da hem erkekler hem de kadınlar için uygun bir koku olma özelliği taşıyor. Sıcak, aşk dolu ve samimi bir koku arıyorsanız Black Iris tam size göre!

Güçlü Kadın Karakterlerinden Esinlenildi: Artemisia

Hakan Akkaya Parfüm ArtemisiaHakan Akkaya parfümlerinden biri de Artemisia. Ünlü modacı Artemisia’yı ortaya çıkarırken de kız kardeşi Hazal Akkaya’nın güçlü kadın karakterinden esinlendiğini ifade ediyor. Kız kardeşi gibi güçlü kadınlara ithaf ettiği parfüm Artemisia’yı aynı zaman “sonsuz sevginin kokusu” olarak tanımlıyor. Huzur ve umut gibi iki güçlü hissi içinde barındıran bu parfüm, kalıcı koku arayanların da favorisi olacağa benziyor. Ayrıca çiçeksi koku esanslarıyla hazırlanan Artemisia, kendinizi adeta gizemli bir çiçek bahçesinde hissetmenizi sağlayacak.

Huzurlu büyüsünü lavanta esansından alan parfüm, ayrıca fesleğenin temizliği ve limonun ferahlığıyla bahar coşkusu yaşamanızı sağlıyor. Üstelik Artemisia’nın içindekiler bunlarla da sınırlı kalmıyor. Kişnişin baharatlı dokunuşlarını; karanfil, yasemin ve tarçın tamamlıyor. Adeta zıtlıktan doğan uyum ve ahengin temsilcisi olan Artemisia; kadınların yeni gözde parfümü olacağa benziyor. Narin kadın bedeninde romantizim rüzgarları estirecek Artemisa mutlaka denemeniz gereken bir parfüm, bizden söylemesi!

Hakan Akkaya Parfümleri İlk Kez n11.com’da!

Hem Türkiye’de hem de Dünya çapında büyük başarılara imza atmış olan Hakan Akkaya’nın bu çok özel iki parfümü ilk kez alışveriş uğurlu adresi n11.com’da! Eğer siz de bu özel parfümlere hemen sahip olmak istiyorsanız Black Iris ve Artemisia’yı buradan inceleyebilirsiniz.

Parfüm seçerken dikkat edilmesi gerekenler ve püf noktalar burada!

Önceki YazıSonraki Yazı