Bahar Dolabınızda Olması Gereken 3 Parça

Bahar dolabınızda Olması Gereken 3 Parça

Soğuk havalar devam ederken yaklaşan bahar hayallerinizi süslemeye başladıysa gardırobunuz için önerilerimiz var. Podyumdaki trendler bir yana, bu baharı rahatça kurtarmanızı sağlayacak bu üç parçaya mutlaka göz atın.

İster sweatshirt ve kotun altına, isterseniz şık bir takımın ya da mini bir elbisenin giydiğiniz zaman oldukça tarz görünmenizi sağlayacak beyaz spor ayakkabı, bu bahar sahip olmanız gerekenlerin başında yer alıyor. Beyaz spor ayakkabılar birçok kıyafet ile sağladığı uyum bakımından çok beğeniliyor. 

Beyaz Ayakkabı

Siyah, düz kabanlar yerine ise pastel tonlarda, daha renkli kabanlar tercih etmeniz sizi bir davette, sokakta ya da ofiste dikkat çekici hale getirebilir. Eğer kesimiyle militer trendi yakalayan bir model seçerseniz zamansız modayı da yakalamış olursunuz.

Pembe Kaban

 

Bu yıla dair bir başka favori parçamız midi kloş etek. Özellikle pastel tonları ile kombin edebileceğiniz midi eteği, ister topuklularla, isterseniz düz ayakkabılarınızla tamamlayabilirsiniz. Midi etekler sezonun modası. Bu şık etekleri siz de dolabınıza ekleyebilirsiniz.

Midi Kloş Etek

Önceki YazıSonraki Yazı