Mixie Biberon: En Teknolojik Biberon

Mixie Baby

Mixie biberon ile tanışın!  Dünyanın ilk ‘şimdi hazırla, ihtiyacın olduğunda her yerde ve zamanda kullan’ mama biberonu.

Hiçbir anne-baba bebeğinin açlıktan ağlamasını istemez. Günümüzün yoğun iş temposunda anne babaların bebeklerine daha çok vakit ayırması çok hassas bir konu. Bu konuya çözüm olarak pratik kullanım seçeneği sunan ürünler zamandan kazanma açısından fayda sağlıyor. Aynı zamanda da yine yoğun tempoda yorgun düşen ebeveynler için de daha az efor daha çok kolaylık anlamına geliyor.

07861660567118328589

Mama hazırlamak aslında en çok zaman harcadığınız kısım. Mixie Baby tek tuşla mama karıştırabilen biberon da bu konuda sizin büyük yardımcınız olacak bir ürün. Mixie baby tek tuşa basarak mama karıştıran ilk patentli üründür. Aynı zamanda da özgün bir tasarıma sahiptir. Mixie Baby, özel dizayn edilmiş hava almayan haznesi ile gece boyunca, alışverişte, trafikte ve ihtiyaç duyduğunuz her yerde sizi hazır bekliyor olacak.

Mixie günün  her anında sizin ve bebeğiniz için daima hazır olacak. Tek yapmanız gereken toz bebek mamasını özel dizayn edilmiş hava sızdırmayan bölüme doldurmanız ve su haznesine suyu koymanız. Bebeğiniz ne zaman acıkırsa ağlamasına gerek kalmadan şişenin altındaki düğmeye basmanız ve biberonu sallamanız. Çok kolay ve pratik, bir kalp atışı kadar hızlı ve hazır.

10933848_882760561781637_1053848004867733855_n

Ürün Özellikleri:

Ürünümüz emzik no:2 (3-6 ay) ile birlikte satılmaktadır.

Temizliği çok kolay, bulaşık makinesi ile yıkanabilir.

BPA, PVC & Phthalate içermez.

Silikon emzikler kolik semptomları en az seviyede tutacak şekilde tasarlanmıştır.

Önceki YazıSonraki Yazı