Işıltılı Saçlar için TONI&GUY Glamour Serisi

Toni Guy Glamour Serisi

Stiline ışıltı katmak isteyenlerin olmazsa olmazı, Glamour serisi!

TONI&GUY’ın özel olarak geliştirilmiş formülü ile Glamour serisi, saçların ışıltılı, canlı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Hacimli ve parlak saçlara sahip olmak için Glamour ürünlerini kullanarak, söyleyeceğimiz adımları takip etmen yeterli! İşe, havluyla saçımızın nemini alarak başlıyoruz. Uyguladığımız Hacim Verici Köpüğün ardından, fırça yardımıyla saçlarımızı kurutuyoruz. Kuru saçlara 3 Boyutlu Hacim Verici Şekillendirici Spreyi saç boyunca uyguluyoruz. Yarım at kuyruğu yapıp yerleştirdiğimiz topuz tokamıza saçlarımızı tokalar yardımıyla tutturuyoruz. Önde kalan saçlarımıza krepe uygulayarak kabartıyoruz ve bu tutamları da tokalar yardımıyla arkaya tutturuyoruz. Son olarak saçımıza Yüksek Tutuşlu Saç Spreyimizi sıkarak ışıl ışıl saçlarla stilimizi tamamlıyoruz.

Saçlarının daha parlak ve ışıltılı görünmesi için TONI&GUY Saç Elçileri’nden küçük bir tüyo da var: “Daha parlak bir sonuç için, saç kurutma makinesini soğuk ayarına alıp, saçlarını kuruturken spreyi uygulayabilirsin.

Önceki YazıSonraki Yazı