Kombin: Mart Özel

Hemen hemen her sabah gardıroplarımızın başına dikilip “Bugün ne giyeceğim ben?” sorusuyla baş başa dakikalar geçirmekten, havaya ve güne uygun kombin aramaktan sıkıldıysanız, bu kombin önerimizle en azından bir günü kurtardınız demektir. Mart ayının kararsız havalarında ne giyeceğini bilemeyenlere özel olarak hazırladığımız bu bayan kombin, elbise, deri ceket, külotlu çorap ve şaldan oluşuyor. Sizi olası bir soğuk hava dalgasından koruyacak ama kışın ağırlığından da kurtulmanızı sağlayacak, tüy gibi, nezih bir kombin olan önerimiz, hemen her ortama uyum sağlayabilmesiyle de sizi mutlu ve şık bir kadın yapacak.

Tek parça bir rahatlık: Elbise

Kat kat ve kalın giyinmekten kurtuluyoruz, dört mevsimin insanı ne aşırı soğukla ne de aşırı sıcakla boğan sultanı ilkbahara giriş yaptık. Kombin seçimlerimizde de bir hafifleme söz konusu olacak. Baharlık elbise modelleri saklandıkları yerlerden çıktılar, göz alıcı kombin parçaları olmak üzere elimizin altına yerleştiler. Siz de Mart ayında kombin seçimlerinizde elbise kullanmaktan çekinmeyin deriz. Yeni sezonun bayan elbise konusundaki bereketi, en güzel, en rahat modellerin öne çıkmasıyla kombin seçimlerine damgasını vuracak gibi duruyor. Rahat hareket etmekten hoşlanıyorsanız ama aynı zamanda da şık, kadınsı bir görünüm istiyorsanız, Mart ayında yapacağınız kombinler için elbise vazgeçemediğiniz ana parça olmalı. Üstelik dilediğiniz renk bayan elbise modellerini de kolayca bulabilmeniz çok kolay. Sizi hemen elbise kategorisine alalım! Hafif soğuk veya ılık havaların hasta etme özelliği bulunduğu için hem şık olmak hem de üşümemek gerekir. Elbisenizi şal, ceket ve çorapla giyerek hem şık görünün hem de üşümeyin.

Hafif rüzgârlarda uçuşan şal romantikliği

Bahar geldi, gönüller romantik, e kombin seçimlerinizde de romantik parçalar yerlerini alsın: püfür püfür şal modelleri bayan kombin önerimizin en nazlı parçaları olacak. Belirttiğimiz gibi, havalar kararsız, birden çıkan rüzgârda üşütmemek için boynunuza dolayacağınız bir şal işinizi görecektir. Hem illa elbise ile kullanacaksınız diye bir şart da yok. Şal her zaman, her kombin ile gayet uyumlu bir parça. Pamuk, ipek, kaşmir şal… Hangi şal modelleri hoşunuza gidiyorsa diyelim. Baharın cıvıl cıvıl renkleri ve romantik desenlerinden ilham alan şal modelleri Mart ayı kombininizin kendini gösteren romantik parçası olacak. Salına salına gezmek için!

sal-kombin
jessica-alba

Deri ceket her şeye, herkese yakışır!

Deri ceket ve deri mont kombin oluşturmak için her tarza girebilecek, oldukça işlevsel parçalar. Asi ve oyuncu bir görünüm için de, profesyonel bir görünüm için de, vamp ya da seksi bir görünüm için de deri ceket kombinleri yapabilirsiniz. Ruh halinize göre diyelim. Deri ceket elbise kombinleri de tam baharlık kombinler. Jessica Alba’nın deri ceket ve çiçekli uzun elbise kombini tam bahar neşesi gibi bir kombin olarak ilham verici duruyor örneğin. Hem sokak tarzı kombin önerisi olarak giyilebilecek, boynuna bir şal ile tamamlanabilecek, spor ayakkabıyla da birleştirebileceğiniz bu tarz kombin önerilerine Mart ayı boyunca sık sık başvurabilirsiniz. Şık bir deri ceket önerisi için buraya tıklayabilirsiniz.

Renkli külotlu çoraplar, renkli kombinler

Mart ayı kombin önerimizde, kullanacağınız şal ve elbise rengiyle uyumlu bir külotlu çorap da şart tabii. Henüz çoraplardan kurtulamadık ama fırsat bu fırsat doğaya uyalım ve biz de canlanalım. Renkli külotlu çoraplar güzel kombinler yaratabileceğiniz parçalar. Bacaklarınıza da bahar gelsin, tepeden tırnağa neşelenip canlanın diye… 2017 yılının rengi yeşil ve yeşilin tonları biliyorsunuz. Kombin seçerken yeşilin tonlarını kullanıp, güzel bir yeşil külotlu çorap ile de son dokunuşu yapabilirsiniz mesela. Ya da deri ceket ve elbise seçiminizde siyah tercih edip, şal ve çorap seçiminizi capcanlı bahar renkleri arasından yapabilirsiniz. Muzip bir tarz ya da asil bir kombin için külotlu çorabın etkisinden vazgeçemeyeceksiniz.

kulotlu-corap

Sizin Mart ayı için kombin önerileriniz ne? En sevdiğiniz bayan kombin ilhamlarınızı kimlerden aldınız? Yorumlarda düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

Deri ceket başka nasıl kombin olur diye merak mı ediyorsunuz? Buradan buyurun!

Önceki YazıSonraki Yazı