Kot Pantolon Kombinleri

Kot Pantolon Kombinleri

Kot pantolonlar dört mevsimin dördünde de gardıroplarımızın baş tacıdır. Hem pratik ve hızlı bir biçimde, hemen-giy-çık modunuz olduğunda kurtarıcı görevi üstlenirler hem de çeşitli kombinler yapmanıza olanak tanırlar. Üstelik en sevdiğiniz kot pantolonunuzla ufak stil uyarlamaları yaparak dilediğiniz zaman spor bir stil, dilediğiniz zaman şık bir stil yaratabileceğinizi bildiğiniz için o sizin için vazgeçilmezdir. Bu yazımızda bahsedeceğimiz üzere, kot pantolon kombinleri kotun bereketli stil dünyası sayesinde oldukça çeşitlidir. Bir kotu, modeline bağlı olarak çok farklı şekillerde değerlendirebilir, kendinize bir anda hoş ve dikkat çekici bir stil yaratabilirsiniz.

Kot Pantolon Düz Paça

Düz paça kot pantolonlarınızı yüksek topuklarla deneyin.

Düz paça kot pantolonunuzun paçalarını bilek seviyesinde ince katlar halinde katlayarak topuklu bir ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Bu tarz, size oldukça genç ve dinamik bir görüntü verecek ve ayakkabılarınızın daha öne çıkmasını sağlayacaktır. Eğer yeni bir çift topuklu ayakkabınız varsa ve biraz da gösteriş yapmak istiyorsanız, bu kot pantolon kombinini deneyebilirsiniz.

Yüksek bel kot pantolonlar?

Yüksek bel, hatta bol ya da İspanyol paça pantolonların yaz trendlerine sıkışıp kaldığını düşünmeyin. Onları kış ve sonbaharda da kullanarak da müthiş kot pantolon kombinleri yakalayabilirsiniz. Hafif görünümlü bir bluzu ya da gömleği pantolonunuzun içine sokarak hem seksi hem de rahat bir görünüm elde edebilirsiniz. Daha fazla yüksek bel kot pantolon kombini için buraya.

Kot Pantolon Yüksek Bel
Kot Pantolon Skinny Jean

Skinny jeanlerinizi uzun çizmelerle giyebilirsiniz.

Skinny jeanler çoğumuzun rahatlık ve şık görünmek için tercih ettiği kot pantolon modelleridir. Kış mevsiminde skinny jeanlerinizi giymenin bir yolu de diz üstü çizmelerin şıklığından yardım almaktır. Skinny jeaninizin altına çizmenizi giyin, üzerine bir gömlek ve gömleğin üzerine de salaş bir hırka geçirin. Gömleğinizin manşetlerini hırkanızın bilek kısmından çıkarabilirsiniz. Gayet hoş bir görüntü olacaktır.

Paçalarını kıvırarak hoş bir çorapla…

Düz ve uzun paçalı kot pantolonlarınızın paçalarını kıvırmaya ne dersiniz? Paçalarını kıvırdığınız kot pantolonunun altına üstünüz için seçtiğiniz renklerle uyumlu bir çift çorap giyip altına bilek seviyesinde sonlanan botlardan tercih edebilirsiniz. Tam uyumu yakalamak zorunda da değilsiniz aslında. Çorap rengi seçiminde kıyafetinizle zıt renkler kullanıp daha renkli ve trend bir görünüm de elde edebilirsiniz.

Kot Pantolon Çorap
Kot Pantolon Ceket

Ceketler güzel bir kombinin anahtarı olabilir.

Kot pantolon kombinlerinde ceketler önemli bir yere sahip. Elbette kot ceketlerden bahsetmiyoruz. Kumaş ceketler, uzun ya da kısa kot pantolonunuzla gayet güzel görünecektir. Örneğin İspanyol paça kot pantolonunuzla kombinleyeceğiniz ceketle bir anda oldukça şık ve nezih bir görünüm elde edebilirsiniz. Diğer modellerde kot pantolonlarınızla deri ceket kombinlerini deneyebilirsiniz.

Kot pantolon ve spor ayakkabıyla yanılmanız mümkün değil.

Anahtar kelimeniz rahatlıksa, ancak şık görünmekten de vazgeçmek istemiyorsanız, kot pantolonlarınızı spor ayakkabılar ile kullanmak sizin için en çok tercih edilen kot pantolon kombinlerinden olacaktır muhakkak. Özellikle boyfriend jeanler ve slim fit kot pantolonlar ile muhteşem uyumlu olan spor ayakkabılar, giyeceğiniz diğer parçalarla bir bütünlük sağlayacaktır.

Kot Pantolon Spor Ayakkabı
Kot Pantolon Stiletto

Stiletto ile fark yaratacaksınız.

Boru paça kot pantolonlarla ya da slim fit modellerle kombinleyebileceğiniz topuklu ayakkabılar kot pantolon kombininizi birden hem şık hem de spor bir stile dönüştürebilir. Stiletto ayakkabı modelleri ise özellikle kot pantolon ile ahenk sağlayan ayakkabı modellerinden.

Beyaz gömlek kombin önerileri arayanlar buraya!

Önceki YazıSonraki Yazı