Kot Şort İle Yapabileceğiniz 11 Farklı Kombin

Kot Şort

Yaz mevsimi boyunca yapacağınız kombinlerde kullanabileceğiniz, modası geçmeyecek bir parça söyleyin deseler, sanırım kot şort yanıtı herkesin onaylayacağı bir yanıt olurdu. Her daim geçerli, zamanın ötesinde, kolayca ve güzel bir kombin oluşturmaya elverişli, çok yönlü bir parça olan kot şort, gardırobunuzdaki hemen her giysiye uyum sağlayabilir. Hem rahat hem de şık kot şort kombinleri ile hemen hemen her davet, parti, festival ve günlük akış için hazır olmak mümkün. Sizin için derlediğimiz 11 kot şort kombini ilham verici olabilir! Buyursunlar.

1. Salına Salına: Kot Şort ve Uzun Tunikler

 Kot Şort Tunik

Biraz hippi, biraz Bohem bir tarz ve ekstradan bolca rahatlık isteyenler için uzun tunik ve kot şort kombini ideal bir yaz kombini. Özellikle müzik festivallerinde salınmak ve hareket özgürlüğü açısından süper bir tercih olan kot şortu bir de böyle denemelisiniz.

2. Aynı Ama Güzel: Kot Şort ve Kot Büstiyer

 Kot Şort Kot Büstiyer

Kot kot üstüne giymek bir süredir modaydı. Hâlâ bu moda trendinin etkileri devam ediyor aslında. Eğer serin yaz akşamlarında denemek isterseniz, kot şort ve kot büstiyerden oluşan bu kombini hareketlendirecek aksesuarlarla birlikte çok rahat kullanabilirsiniz.

3. Coolluk Faktörünü Artır: Kot Şort ve Crop Top

Kot Şort Crop Trop

Hafif uzunca bir kot şort ile kombinleyeceğiniz sıradışı bir crop top görmektesiniz. Sahil kenarlarında geçireceğiniz eğlenceli akşamlar için düşünebileceğiniz bu kot şort kombini ile gözlerin hep üzerinizde olacağı da kesin.

4. Biraz Yoldan Sapalım: Kot Şort Tulumlar

 Kot Şort Tulum

Eğer klasik kot şort kombinlerinizi tükettiyseniz ve hem senenin moda trendi olan tulumlara dokunmak, hem de kot şort ile hâlâ temasta kalmak istiyorsanız, kot şort tulum modelleri yaz için harika kombinler oluşturabileceğiniz parçalar olarak listemizde yerini almalıydı zaten.

5. Tiril Tiril: Kot Şort ve Gömlekler

Kot Şort Gömlek

Yazın en çok tercih edilen parçalarından biri olan tiril tiril gömlek modelleri ile kombinleyebileceğiniz özellikle yüksek belli olan kot şort modelleri, hem gece hem de gündüz gezmeleri için kusursuz kombinler vadediyor. Özellikle işlemeli gömlekler ve Bodrum sandaletleriyle harika eşleşmeler olacağından eminiz.

6. Beach Partiler İçin: Kot Şort ve Mayonuz

Kot Şort Mayo

Muhteşem beach partiler oluyorsa ve bu partilere katılırken mayonuzu hem giysi hem de kendi işleviyle kullanabileceğiniz pratik ve şık bir kombin arıyorsanız, kot şort yine imdadınıza yetişiyor.

7. Sıradaki Kombin Asi Ruhlara Geliyor: Kot Şort ve Baskılı Tişörtler

Kot Şort Baskılı Tişört

Asi ruhlar, metalciler ve rockerlar, daha alternatif yollara sapanlar, öfkeliler, kızgınlar! Bu kot şort ve baskılı tişört kombinleri sayesinde daha hızlı ve daha öfkeli olmamak elde değil aslında. Özellikle sert müzikler dinleyeceğiniz bir akşamın ruh haline uygun bu kot şort kombini de aklınızda bulunsun.

8. Oh, Şöyle Ferah Ferah: Kot Şort ve Düşük Omuzlu Bluzlar

Kot Şort Düşük Omuz Bluz

Düşük omuzlu bluzlar da bir süredir revaçta. Düşük belli ya da yüksek belli fark etmez, hemen her kot şort ile kombinleyebileceğiniz düşük omuzlu bluzlar ile havuz kenarında esintili akşamlar daha bir unutulmaz hale gelebilir. Siz de bu kombininizle unutulmazlar listesinde yer alabilirsiniz tabii.

9. İddiası Olanlara: Kot Şort ve Kolsuz Tişörtler

Kot Şort Kolsuz Tişört

Yaza kadar fitnessimi yaptım, bütün fazlalıklarımdan kurtuldum, toparlandım diyenler için karınları gösterme vakti diyor ve görseldeki (ve benzerleri) kot şort kombini ile iddialarını ortaya koyabileceklerini söylemek istiyoruz. Büyük bir meydan okuma için hazırsanız, gardırobunuza koşma zamanıdır.

10. Serin Akşamlara: Kot Şort ve Blazer Ceket

Kot Şort Blazer Ceket

Bazı akşamlar serindir ve kot şort giyesiniz varsa da yine de üşüyebileceğiniz ihtimalini göz önüne alarak yanınıza bir ceket almak isteyebilirsiniz. Bu neden bir Blazer ceket olmasın ve kot şort ile kombinlenmesin?

11. Zariflik Sarmalasın: Kot Şort ve Dantel İşlemeli Bluzlar

Kot Şort Dantelli Bluz

Son olarak kot şort ile dantel işlemeli/detaylı bluzların uyumunu da göstermek istedik. Gardırobunuzda artık bir “zorunluluk” olan dantel işlemeli bluzlar ile yapacağınız kot şort kombinleri zerafet ve asillik konusunda rakipsiz olabilir.

Tepeden tırnağa tarzınızı konuşturmak istemez misiniz? Yaz aylarında kolaylıkla yapabileceğiniz birbirinden göz alıcı nail art oje tasarımlarını görmek için tıklayın.

Önceki YazıSonraki Yazı